Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Eco slim

Polecane posty

Gość gość

Hej chciałam się Was zapytać co sadzicie o Eco Slim i czy pomaga w odchudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem ciekawa czy to nie jakieś oszustwo jakich pełno w Internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nad nim zastanawiam tylko że podejrzane jest to że maja wszędzie tylko i wyłącznie pozytywne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapua
ja kupiłam .stosuje trzeci dzien. zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają dobry skład, są składniki co pozwalają schudnąć a te witaminy też w tym mają swój udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie chetnie dowiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja również to zamówiłam z ciekawości czy to działa ☺pytanie jakie jest dawkowanie tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, panią "Karolinę Bukowską" bardzo łatwo znaleźć, na wielu stronach i pod wieloma nazwiskami, choćby tu: https://www.lifelinediag.eu/apw-u-dziecka-dlaczego-warto-wykonac/ Trzeba przyznać, że tło ładnie wycięli :D Obrazki "efektów" też pięknie pokradzione, np. stąd: http://favim.pl/image/3605015/ Oszustwo tak grubymi nićmi szyte, że aż oczy bolą. Serio ludzie? NIe umiecie skopiować adresu obrazka i użyć wyszukiwania obrazem w go-ogle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecooo
Witam zamowiłam te krople , mialam czekac az sie skontaktuja ze mna , dostałąm esa z info i jakis kod ale gdzie go trzeba wpisać skoro nawet mejlowo nie da sie z nimi skontaktowac ? i nie wiem czy przesyłka przyjdzie czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejj ja tak samo zamowilam krople dostalam tylko esa od info i cisza czekam juz 8 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy ludzie normalni jesteście?? macie pokazane czarno na białym, że to oszustwo, a wy jak te ślepe osły i tak oszustom kabzę nabijacie... :o Faktycznie, 2 rzeczy nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jakies dzialanie maja trzeba pozytywnie myslec gdybysmy myslały tak o kazdym produkcie to nikt by nic nie kupywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie słownik poprawnej polszczyzny "kupyj". I nie reklamuj szajsu OSZUŚCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,ja zamówiłam i zamiast chudnąć to tyje .mało tego miała być faktura do zakupu kropli nie ma faktury nie ma dawkowania nie ma nic !!!zapłaciłam 317 zloty za wodę ,nabierają ludzi i tyle ,mam do siebie pretensje ze jestem tak łatwowierna .oczywiście telefon tez milczy ,ale jak zamówiłam to po 10 min dzwonili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapua
U mnie po tygodniu stosowania kropel 0,8 kg mniej a to tylko dlatego ze ograniczyłam cukier, tłuszcze, jadłam mniejsze posiłki no i 30-40 min dziennie na bieżni . Mam jeszcze dwie buteleczki na dwa tygodnie.Kupiłam te krople po przeczytaniu dobrych opinii(bo złych nigdzie nie ma) ale jednocześnie podejrzewając ze to ściema. No i nie pomyliłam się.Kobitki odchudzanie to tylko i wyłącznie DIETA i RUCH a ecoslim to tylko dodatek który nie wiadomo czy coś w ogóle daje.Ja mam do zrzucenia jeszcze 4 kg wiec za dwa tyg dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papapua napisz jak to dawkujesz Na buteleczce jest napisane 3 razy dziennie pół godziny przed posiłkiem szklanka wody i 25 kropelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapua
dawkuje tak jak jest napisane na opakowaniu 3 x dziennie po 25 kropel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje numer telefonu aby zamówić eco slim pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapua
Dziewczyny NIE kupujcie kropli eco slim jeśli nie zamierzacie przejść na dietę i ćwiczyć.One wam nic nie dadzą a jedynie wyszczuplą portfel o jakieś trzy stówki albo i więcej. Tak jak napisałam wyżej ja je stosuje ale do tego dieta fitness i bieznia w domu i powoli widze efekty. Ale to nie są efekty samych kropli!!! A teraz najważniejsze : na innym portalu wyraziłam swoją opinię na temat ecoslim i napisałam tam tak samo jak tutaj wyżej że po tygodniu stosowania kropli 0,8 kg mniej. Jaki SZOK przeżyłam jak zobaczyłam swój komentarz !!! Zamiast 0,8 kg było 3,5 kg w tydzień!!!! Tak mnie to rozwścieczyło ze jeszcze mnie trzyma. Ludzie przy zdrowych zmysłach nikt tyle nie chudnie w tydzień !! Nie dajcie się nabrać,Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś już zwrócił te krople, czy można ich nie odebrać tylko odrazu odesłać, czy można się jakoś skontaktować z nimi proszę o odp. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z racji tego ze przesyłka jest pobraniowa po postu odeślij kuriera z kwitkiem. Zrob cofkę, nie płac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaMama29
To chyba jakaś konkurencja się tutaj wypowiada. Ja kupiłam te krople przez stronę Eco i wszystko jest ok. Mój wynik to ponad 2kg na tydzień. Właśnie mija miesiąc i ubyło mi 8kg. Wiem, że to mniej niż w reklamie ale gdy jadłam tabletki jednej z bardziej reklamowanych firm w tv nie ubyło mi nic. Ja miałam przez pierwsze dni inny problem, bardzo często musiałam chodzić do toalety ale to chyba efekt oczyszczania. Po 2 tygodniach się unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sama nw komu wierzyc kama napisz prosze cos bo sama zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam jedna buteleczke stosowalam je regularnie tak jak podaje producent oprócz tego ćwiczę i jestem na diecie w stałym kontakcie z dietetykiem i w ciągu tygodnia nie ubyło mi nic waga stoi w miejscu strata kasy na tego typu zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxandra29
Hej, powiedzcie skąd dowiedziałyście się o Eco Slim? Była jakaś reklama w tv albo w radio? Pytałam w aptece o ten lek i nie wiedzą nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty można dostać jedni piszą że pomaga drudzy że nie pomaga albo ktos tu ściemnia albo nw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papuga a u ciebie dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ktos tutaj klamie tylko kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka 2
Postaw tak jak ja na sprawdzone suplement - w moim przypadku świetnie się sprawdza Therm line fast - nic tak mnie nie nakręca na trening. Do tego utrata wagi gwarantowana nawet przy normalnych aktywnościach - bo daje kopa metabolizmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×