Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zacyznamy76

Efekty po tabletkach na odchudzanie VitaSlim proactive wasze opinie

Polecane posty

Gość zacyznamy76

jakie macie doświadczenia z tabletkami vita slim proactive? UWAGA podajemy: 1. wage startowa 2. czas kuracji vita slim proactive 3 ilosc zrzuconych kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam 18 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłem 12 kg dla wzrostu 173 . Chce kupic jeszcze jedno opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 kg w dwa miesiace, troche ciwczylam szczegolnie na poczatku, potem tylko spacery rano z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez czekalam kilka dni na przesylke, ale to wina firmy kurierskie, podobno juz ma byc wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem po miesiecznej kuracji iiiii....... nic nawet kilo te tabletki to jedna wielka sciema. Nie dajcie sie nabrac!!! te komentarze co tutaj widnieja o tych cudownych tabletkach napisala jedna osoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podzielam Twojego zdania. ja biore niecale 3 tygdodnie i waze mniej o 4 kg. mam nadzieje, ze efekty beda lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudlam 4 kg ale nie dzieki tabl. cud a po przez bieganie po miesiacu zazywania tych tabletek niccc zerooooo!!! nie kupowac tgo to oszust!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podzielasz mojego zdania ??? hahaha mowie jak jest kupilam dwa opakowania drugie dalam znajomej to ona mnie wysmiala bo juz je brala i wiesz co tez nic schudla 2 kg jak sama powiedziala, ze tyle to ona traci po zrobieniu dobrej kupy!! tak jak te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich co chca kupic te tabletki!!!!! mam jeszcze extra opakowanie oddam za darmo bo zasmieca mi dom!!! Przykre jest to ze sama sie nabralam na ta reklame i te cudowne komentarze! Jak to mowia czlowiek uczy sie cale zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam, ze twoja irytacja wynika z faktu, ze jestes gruba i nawet nie próbujesz nic z tym zrobić a zapewniam Cię, że dzięki vitaslim proactive byś schudła. ja miałam do zrzucenia 8 kg do idealnej figury i się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAKdostawy
Hej, ja również mam problem z dostawą. Zamówiłam tabletki przez internet ze strony www.odchudzanieroku.pl 27stycznia złożyłam zamówienie, dostałam maila potwierdzającego zgłoszenie zamówienia i nic... czekam i czekam i już zaczynam się irytować. Dzwoniłam już chyba pod wszystkie możliwe numery infolinii i wszędzie mnie zbywają mówiąc że do końca tyg. powinny być. W poniedziałek minęły dwa tyg. od zamówienia. Mam nadzieję, że rzeczywiście dotrą dziś lub jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do nich maila to sprawdzą co dzieje się z Twoją przesyłką, ja tak zrobiłam i wszystko się wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAKdostawy
A czy możesz mi podać adres mailowy?? Bo ja pisałam na tego z którego przyszło potwierdzenie zamówienia kontakt@odchudzanieroku.pl no i zero odpowiedzi... Czy jest jakiś inny, bo nigdzie nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Konieczny
Ludzie jesteście naiwni! Piotr Kaszubska I jego Mąż Mikołaj Drobnik nabierają was. prokuratura na dniach narezcie zamknie Im ten kramik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tabletki vitaslim proactive wbrew wszystkim negatywnym komentarzom. sama schudlam na nich 5 kg a dla mnie to bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koncu dostalam przesylek ufff. mieli problemy z firma kurierska od dzisiaj zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffikjs
Dziewczyny, ile tabletek dziennie bierzecie? Myślicie, że jak będę brała 4 tabletki dziennie a nie dwie to schudnę szybciej? odpiszcie plizzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna głupia, która kupiła cudowne tabletki to....ja :( Po ponad 2 tygodniach ani pół deka mniej,a wręcz przeciwnie-opuchnięty brzuch i mdłości. Ludziska! Odpuście sobie ten blef!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie pijesz za mało wody i dlatego tak się czujesz i masz opuchnięty brzuch, musisz pić około 2,5 l dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAKdostawy
Dostałam odpowiedź mailową, że paczka wysłana, powinna być w poniedziałek/wtorek... A jaka firma przywozi te paczki, Siódemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzałam do "regulaminu" (cud, że jakiś jest :D :D :D :D ), i oczywiście, jak myślałam: to OSZUST Piotruś Kaszubski i jego "firma" z Kajmanów HG Limited. Czyli oszust od np. Młodego Jęczmienia:www.f.kafeteria.pl/temat/f1/ostrzegam-przed-z akupem-mlodego-jeczmienia-sprzedawanego-przez-hg-limited-p_5 989409 czy Lipocare:www.forum.o2.pl/temat.php?id_p=6980865&amp ;amp ;start=60 czy kilku podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Użytkownicy, Firma która wysyła tabletki Hialuro Ultra, Lipoxine i Delipox i inne produkty reklamowane w internecie jako nowość w dziedzinie odchudzania to proceder oszukańczy na dużą skalę !!! Firma o nazwie Hamiltons Group Limited (Nie istniejąca w Polskich rejestrach) wysyła tabletki rzekomą nowość na rynku za pomocą przesyłki kurierskiej np. Siódemka, Adres nadawcy jest nieistniejący np. Dominikańśka 99 w Warszawie, takiego adresu nie ma !!! Kupując w internecie klient ma prawo zgodnie z ustawą zwrócić niechciany towar w ciągu 10 dni. Odsyłając na podany na liście przewozowym adres jesteście narażeni na otrzymanie zwrotu niedostarczonej paczki do adresata (Hamiltons Group Limited) oraz dodatkową opłatę. Natomiast dzwoniąc do firmy na podany w reklamie nr telefonu jesteście narażeni na koszt związane z wysoką taryfą telefoniczną na numer 0 703…..itd., także chcąc zwrócić towar zapłacicie za niego podwójnie. Na infolinii Pani informuje Was że producent to Szwajcarska Firma, a w efekcie dostajecie jakiś produkt pochodzenia np. afrykańskiego lub chińskiego nieidentyfikowalnego producenta….Proponuję złożyć zbiorowy pozew do prokuratury na działanie tych oszustów. Oszukanych zachęcam do złożenia wspólnego wniosku do prokuratury proszę pisać na e-mail: oszukania@go2.pl To obrzydliwe, że jakieś gnoje żerują na cierpieniu ludzi, którzy robią wszystko by zmienić swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1906
ja zamówiłam vitaslim 3tyg temu do dzisiaj nie otrzymałam dzwoniąc na infolinie ciagle słysze zostały wysłane,albo zagięły u kuriera,i trzeba zamówić znów i jeszcze czekać 3tygodnie? to może i dobrze że nie przyszły bo im więcej czytam na forum tym bardziej zastanawia mnie fakt czy dobrze zrobiłam wogóle je zamawiając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakieś oszustwo czekam 2tyg na paczkę a dzial reklamacji odkłada słuchawkę i nabija sobie impulsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieli problemy z firma kurirska, juz teraz wszytsko powinno byc ok, ja swoja paczke dostalam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te tabletki to jest naprawde cos najelpszego co moglo mnie spotkac! ZACZYNAM CHUDNAC! w koncu po latach bezskutecznych diet gupie kilogramy, jestem w szoku, ale jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Re: podejrzewam, ze twoja irytacja wynika z faktu, ze jestes gruba i nawet nie próbujesz nic z tym zrobić a zapewniam Cię, że dzięki vitaslim proactive byś schudła. ja miałam do zrzucenia 8 kg do idealnej figury i się udało oczko.gif Hahahahahahaha mam 5 kg nadwagi wiec gruba nie jestem kutafonie!!! jestes smieszny ty i te twoje tabletki!!! zdzirca i oszust !!! Dziewczyny nie nabierajcie sie na to ja po miesiacu brania tego gowna nawet nie schudlam grama malo tego mialam mdlosci i wymiotowalam juz nie wspomne o bolach glowy!!!! A pilam 3litry wody dziennie!!! To jest Gowno ladnie zapakowane ~!!!! ale smierdzi z daleka!!! uwazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×