Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigranci którzy siedzą zagranic minimum 5 lat nie powinni mieć praw wyborczych

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego oni mają nam wybierać prezydenta ?! O Polsce nic nie wiedzą zwłaszcza Polonia w Hameryce , nie płacą podatków !!! W wyborach parlamentarnych zagłosuję na taka partię co zamierza odebrać prawa wyborcze tym szczurom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a mać j****e szczury pouciekali z Polski i mają prawa wyborcze. Krew mnie k***a zalewa jak ja to widzę... Patrioci na pokaz się znaleźli zwłaszcza ta radiomaryjna ciemnota w Chicago. I tak nie zamierzają wracać nawet jak AD wygra wybory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo jaka szkoda, już zagłosowałem z zagranicy. Pozdrowienia dla hejterów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ooo jaka szkoda, już zagłosowałem z zagranicy. Pozdrowienia dla hejterów! xxx a zamierzasz wracać do Polski ? Jak nie to po chuj głosowałeś pytam ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z autorką/ autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w UK od sześciu lat - nie mam zamiaru wracać i nie głosuję taplajcie się się sami w waszym katolickim błocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mieszkam w UK od sześciu lat - nie mam zamiaru wracać i nie głosuję taplajcie się się sami w waszym katolickim błocie xxx i bardzo dobrze, że nie głosujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja głosowałam w pierwszej turze i dziś też. Dlaczego?Bo w Polsce jest moja rodzina,moi rodzice,którym należy się lepsza przyszłość. Głosowałam, bo być może moje dziecko kiedyś będzie chciało wrócić do kraju w którym się urodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja głosowałam w pierwszej turze i dziś też. Dlaczego?Bo w Polsce jest moja rodzina,moi rodzice,którym należy się lepsza przyszłość. Głosowałam, bo być może moje dziecko kiedyś będzie chciało wrócić do kraju w którym się urodziło. xxxx ale k***o nie mieszkasz w Polsce więc nie masz prawa głosować. My tam waszego prezydenta nie wybieramy. Kogo to obchodzi, że masz rodzinę ? To niech twoja rodzina głosuje na konkretnego kandydata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twój syn jak będzie chciał wrócić do Polski to niech wróci i wtedy zagłosuje, a nie szczury które uciekły z tonącego okrętu głosują na naszego Prezydenta, a jaki on będzie to już mają w d***e, bo ich nie dotyczy życie w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie te szczury i ich funty, które wam wysyłają to nie byłoby dzisiaj żadnych wyborów - bo wcześniej z biedy i o miejsca pracy byście się powyrzynali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:41 a gó/wno nas obchodzi kogo ty tu masz kur/wo siedzisz tam=nie głosujesz. tak ciężko zrozumieć ciemna maso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prawo glosu tak samo jak ty, bo jestem Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam prawo glosu tak samo jak ty, bo jestem Polakiem xxx Nie ejsteś Polakiem jesteś tylko szczurem który uciekł z tonącego okrętu. Prawdziwi Polacy nie opuszczają Polski tylko urodzili się w Polsce, żyją w Polsce i umrą w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ktoś się urodził na wsi to też nie ma prawa wyjechać do miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jak ktoś się urodził na wsi to też nie ma prawa wyjechać do miasta? xxx jeśli dane miasto jest w Polsce to ma prawo czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego tonacego okretu? w telewizji mowia ze zielona wyspa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz głosować ? Wróć do Polski i żyj konsekwencjami swojego wyboru i nie układaj życia tym mieszkającym w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glosuje w wyborach polskich i glosuje w wyborach kanadyjskich i nic ci do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ktos jest 20 lat za granicą to ma prawa wyborcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-ma, jesli jest Polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jak ktos jest 20 lat za granicą to ma prawa wyborcze ? xxx Nawet jakby był 50 lat zagranicą to ma prawa wyborcze tylko dlatego, że ma obywatelstwo polskie. Dla mnie to głupota urządzać życia innym i nie ponosić żadnych konsekwencji z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakto nie ponosza konsekwencji? a podwojne opodatkowanie dochodow z zagranicy jesli Polska nie ma podpisanej odpowiedniej umowy z danym krajem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam zagranicą ale w Polsce opłacam rachunki swoim rodzicom,gaz,prad,internet. Wykupuje tym schorowanym ludziom lekarstwa bo ich na to nie stać! Mam prawo decydować o zmianach w tym kraju,więc z tego korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagłosowałam, bo mam w Polsce mieszkanie, które wynajmuję, płacę od tego podatek. Poza tym mam zamiar na emryture wrocic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim PRAWEM pozwalasz sobie na takie słowa. Ci ludzie musieli wyjechać za chlebem, aby żyć godnie, bo tego nie dał im nieudolny rząd nieudaczników. Być moźe tęsknią za ojczyzną i chcieliby wrócić, ale jak narazie nie mają do czego wracać, dlatego powinni i mają prawo głosować, aby wybrać taki rząd, który pozwoli im na powrót!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Ci piszą, że nie mają zamiaru wracać. Wg mnie też to jest śmieszne, wp*****lanie się w nieswoje sprawy. Nie nazywam ich szczurami, ale to co się dzieje tutaj nie powinno ich obchodzić. Moja rodzina i moi znajomi nigdy nie utrzymywali się z żadnych datków z zagranicy więc takie czcze gadki neich sobie wsadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×