Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci to świnie do potęgi

Polecane posty

Gość gość

WItam. Jestem wieczną singielką, mam 23 lata, studiuję na kierunku który lubię, dbam o siebie, jestem wysoka, uchodzę za atrakcyjną, bo zaufani ludzie mi to mówią, niestety nie mam szczęścia w miłości.. faceci się mnie boją bo jestem wysoka i sprawiam wrażenie niedostępnej przez powagę wypisaną na twarzy, od taki to spokojny, ułożony i łagodny człowiek.;) Założyłam więc konto na portalu randkowym,że może łatwiej mi będzie kogoś poznać. No i poznałam tam pewnego faceta, który był starszy o 9 lat ode mnie, pialiśmy długie, bezgraniczne konwersacje, aż w koncu się umówiliśmy na spotkanie. Niby na początku było fajnie, obydwojgu się podobało wspólne towarzystwo, ja zaczęłam zapraszać go do siebie do domu, przedstawiłam rodzicom, piekłam ciasta z tej okazji, jedliśmy wspólne obiady w restauracjach, śmialiśmy się z żartów, aż pewnego dnia coś mu odj****o , zrobił się niepodobnie do siebie szorstki, pełen niechęci do mnie, taki zdystansowany -zupełne przeciwieństwo do tego co było na początku.. Powiedział,że były czasami fajne momenty naszej znajomości, ale generalnie coś mu nie pasowało i okazał to tak wyraźnie, że aż się popłakałam , a on zimny drań nawet nie otarł mi łez siedząc obok, zupełnie go to nie ruszyło! Tak sobie teraz uświadomiłam, że to wydarzenie miało miejsce po tym, kiedy wcześniej sugerował, że chyba już najwyższa pora przejść do spraw łóżkowych (2 miesiąc znajomości), a ja jeszcze tego nie chciałam i odmówiłam. Czy możliwe jest że jego męska duma ucierpiała i mi się zrewanżował w taki bezczelny sposób? Skąd sięwzięła jego oschłość z dnia na dzień?CHciał mnie tylko wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie szukaj nikogo w sieci. Ja jestem facetem i od portali randkowych trzymam się z daleka, to tym bardziej dziewczyna powinna. Faceci chcą tam jednego, a kobiety pytają tylko o pracę, samochód i perspektywy zarobkowe. W większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, jak kocha to poczeka. Przynajmniej nie uległaś i tu masz wielki +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli sugerujesz, żeby postawić na przypadek w prawdziwym życiu i jeśli kogoś poznam w ten sposób to wtedy będzie to bardziej szczere, niż znajomość przez sieć? W ogóle na tych portalach chyba głównie są osoby, które mają ze sobą jakiś problem, trudny charakter, coś do ukrycia, lub nikt ich nie chce przez jakieś inne wady, albo mroczną przeszłość. W każdym razie ja byłam nieśmiała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
wiesz jak facet jest 9 lat starszy od ciebie to raczej nie bedzie mial ochoty czekac 6 miesiecy na to .. Nie ten wiek . Ale 1 miesiąc to spokojnie można w jego wieku CZekac rok z łózkiem to sobie mogą 16 latkowie jesli rozumiesz o co mi chodzi .. to tez zalezy jak czesto sie spotykaliscie przez te 2 miesiace znajomosc .. 2 razy w tygodniu czy moze 4 razy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
osobiscie jednak sądze ze 2 miesiące to optymalnie .. Dlużej nie ma sensu .. Nawet jesli kolesiowi nie chodzi o łózko to ja rozumiem ze będzie zły gdy mu odmówisz po 2 miesiącach oczywiscie pod warunkiem ze spotkania są dosc częste , nie raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ile razy sie spotkaliscie na żywo w realu 4 razy czy 14 razy ? Jesli to pierwsze (4)- to ty masz racje , jesli to drugie (14),-to on racja nalezy do niego i możesz winić siebie , ze cie tak potraktował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Jesli to pierwsze (4)- to ty masz racje , jesli to drugie (14),-to racja nalezy do niego i możesz winić siebie , ze cie tak potraktował - zasłużyłaś na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zza winkla
Dziewczyno czy Ty zdrowa jesteś? Zerwał z Tobą i jeszcze miał łzy ocierać? Wolne żarty. Ty byś pewnie na jego miejscu wycierała i jeszcze przytuliła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
gdzie był bląd ? Mogłaś mu powiedzieć nie na 2 randce , a nie robić nadzieje i marnować jego czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo, jesteś toksycznym potworkiem, prawikiem, który nie ma zielonego pojęcia o wyobrażeniu. Zamknij ryj. Autorko, zapomnij. I tyle. Poboli przez parę tygodni i przejdzie. Nie właź na portale randkowe i nie zmuszaj się do seksu, bo jaśnie panu się chce. To ma być przyjemność dla obojga, a nie że, jak sugeruje kretyn powyżej, masz dać po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takich portalach często są frustraci i post-praviki, którzy chcą jedynie zaroochać zapomnij o tym typie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDAWEQEQE
gość dziś Po pierwsze nie szukaj nikogo w sieci. Ja jestem facetem i od portali randkowych trzymam się z daleka, to tym bardziej dziewczyna powinna. Faceci chcą tam jednego, a kobiety pytają tylko o pracę, samochód i perspektywy zarobkowe. W większości. o o o o Gosiu co to za farmazony ? ja poznalam swojego meza na portalu internetowym . Mamy 2 dzieci. Ani moj maz nie szukal panienki do wydymania ani mnie nie obchodzily walory jego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo, błagam cię, pozostań prawikiem do końca życia - bo jeszcze zarazisz kogoś swoją tępotą, to prawie jak choroba weneryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"prawictwo pospolite 152 dziś Jesli to pierwsze (4)- to ty masz racje , jesli to drugie (14),-to racja nalezy do niego i możesz winić siebie , ze cie tak potraktował - zasłużyłaś na to" x prawictwo ty naprawdę jesteś debilem, lecz się :O kobieta pójdzie do łóżka gdy będzie miała na to ochotę, jedna czeka tydzień, druga kilka miesiecy, jak facetowi nie pasuje 'czekanie" to niech poszuka sobie innej a jak chce tylko zaroochać to niech idzie na dziffki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOkładnie, nie będę się oddawała facetowi tylko dlatego, że on tak tego pragnie. Ja też mam na szczęście coś do gadania, czułabym się podle i miała kaca moralnego.. W tym przypadku nie miałam gwarancji, że nawet gdybym go dopuściła do siebie, że i tak by mnie nie zostawił, więc dobrze że pozostałam zdecydowana i wierna swoim przekonaniom. Jak faceci przestaną mnie ranić, to ja przestanę być wredną su*ą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, nie skreślaj portali randkowych. W październiku idę na ślub pary, która poznała się na portalu randkowym (oboje atrakcyjni, wykształceni , z dobrą posadą, a nie jakieś "przegrywy"). Też miałam takie konto. Po drugie, trzymać na sucho 30-letniego faceta, przedstawiać go rodzicom bez przejścia do sfery intymnej... to jednak trochę długo. Bez wątpienia typ zachował się jak świnia, która próbuje w ten sposób poradzić sobie z (w jego mniemaniu porażką)... Ale jednak 2 mies. przy regularnych spotkaniach to dłuuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
gość- jesteś smieciem , nie masz odwagi napisac pod swoim nickiem tylko piszesz pod gosciem Goscie nie mają prawa głosu na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
do goscia z 15 08 czyli jak kobieta będzie chciała po slubie to facet ma sie zgodzić ? Podporządkować się? CElowo nie ukrywam ironi w twojej głupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ja nigddzie nie napisałem ,ze ma być po 2 spotkaniach ,- sam jestem temu przeciwny Napisałem tylko ze żaden facet ( gdy osiągnie już pewien wiek ) nie będzie czekał 6 miesięcy .. Gdy spotkają sie 3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
słuchaj , dziewczyna z mojej grupy zaproponowała mi loda z zaskoczenia mimo, ze nie chodzilismy razem i sie nie spotykalismy ..Znalismy sie jedynie ze studiów czasem siedzielismy w jednej łąwce Oczywiscie jej odmówiłem .. Dlaczego? Ano dlatego bo była otyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś wieczną singlem, to znaczy że się puszczasz. Mężczyźni cię nie chcą, bo kto by chciał taką zdzirę, która uprawia niezobowiązujący seks. Bardzo dobrze, że nie masz szczęścia w miłości bo takie osoby jak ty na szczęście nie zasługują. Puszczasz się a potem oczekujesz szczęścia! To śmieszne. Obyś nigdy nie zaznała miłości i zdechła w samotności jak inne puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
tylko , że różnica była taka ze nie byłem nawet jej chłopakiem wieć nie miała do mnie żadnych praw ani ja do niej tak samo nie mogłem nic mieć A Autorka miałą faceta wiec to inna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facettt
2 miesiące i nie zaruhał? 1 miesiąc maksimum czekania a jak nie to kopnąć koczkodana w zad i next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
załóżmy ze mam dziewczynę i ona mi proponuje loda na 1 randce .. Co wtedy robię? Powolutku się ulatniam i wiecej sie nie spotykamy gdy proponuje mi to na 15 randce to daje jej szanse i jej nie rzucam a co gdy nie proponuje wcale tylko każe czekać 8 miesięcy ? Wtedy dostaje koszta Ja staram się reagować tak jak powinien reagować facet .. TAkie reakcji się od niego oczekuje.. To jest spolecznie akceptowalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
dlaczego daje sie kosza w ostatnim przypadku ? Bo te 8 miesięcy może przeciągnąc sie do .. 2 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
czyli albo rozpinasz rozporek w okolicach 15 randki , albo do widzenia . Już sie nie spotkamy Tak samo działa zbyt wczesne rozpianie rozporka .. Spróbuj zrobić to na 2 randce i już mnie więcej nigdy nie zobaczysz optymalny czas na rozpięcie facetowi rozporka to 12-17 randka im bardziej odchodzisz od tego terminu tym wieksza szansa ze dostaniesz kosza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
FAcet musi być formalistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×