Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci to świnie do potęgi

Polecane posty

Gość gość
a jak rozepnie na 11 to dostanie kosza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 nie mieście się w przedziale 12-17 Odpowiedżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duża różnica wieku moim zdaniem. Może was bardzo dużo różnić - ciekawa jestem jak się dogadywaliście? No i według mnie bardzo szybko go przedstawiłaś rodzicom, ale może to moja taka opinia. Wiesz ja mam 30 lat i wierz mi że zupełnie się różnię od siebie w wieku 23. Moim zdaniem najlepiej poszukaj kogoś na studiach :) Co do ludzi - moi męscy znajomi są bardzo różni od siebie więc ciężko tu o ogólnienia - są tacy którzy chodzą do kościoła co drugi dzień i wierzą w trwałe związki, z seksem czekają etc A są tacy którzy do seksu przechodzą na drugiej randce i uważają to za spoko klimat etc. Zróżnicowanie jest ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach i najlepiej po prostu zapytaj go o co chodzi. Przynajmniej ja bym tak zrobiła. Ale ja mam 30 lat jestem singielką i z tego powodu nie rozpaczam ;) Więc jak czytam że masz 23 i nazywasz się singielką to mnie lekko bawisz. Szczerze mówiąc dopiero zaczynasz wchodzić w świat związków. Powiem Ci że z mojej perspektywy to wygląda tak - że najważniejsze żebyś wiedziała czego ty chesz od życia - znalazła pracę etc i jakoś po drodze szukała mężczyzny. Poświęcanie się średnio wychodzi. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wam za (prawie) wszystkie odpowiedzi, zwłaszcza za te mądre, które nakłaniają do rozmyśleń nad tematem. Chyba rzeczywiście, poszukam póki co szczęścia w sobie, będę się rozwijała intelektualnie, dbała o siebie .. dla siebie, przebywała w środowiskach w których będę chciała dobrowolnie być.. a i może mój książę z mojej bajki w końcu się zjawi i nareperuje mój dotychczasowy pogląd, że faceci to świnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tyle samo lat co ty i dokładnie ten sam problem. I też wydaję się poważna, a ja tylko się trochę boję i to taka poza :). Też mnie olewali wiele razy. Przeżyłam rozczarowanie, kiedy wyraźnie podrywał mnie facet i okazał się zajęty. Na ten moment jedyni faceci z jakimi mam kontakt to 12 lat starszy kumpel i mój kuzyn, z którym reaktywowałam kontakty po latach i o dziwo on mnie naprawdę wydaje się lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie poznaję zbyt wielu facetów (bo gdzie?). Jakiś czas temu jeden poprosił mnie o numer na ulicy, umówiliśmy się raz, ale nie spodobało mi się w ogóle jego zachowanie (mocno przemądrzały), co u mnie i tak nie jest tak często spotykane, więc delikatnie go olałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"optymalny czas na rozpięcie facetowi rozporka to 12-17 randka " goowno kogo obchodzi co ty uważasz za optymalne, znowu narzucasz swoje zdanie innym prawicza spier/dolino? :O a ja jakiś facet będzie czekał i pół roku to co, zabronisz? nie bądź śmieszny, swoje "reguły" możesz sobie wsadzić, bo każdy ma własne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co z takimi star****** się zadajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia s99s89aaa9a9a9a99a
wydaje mi się autorko, że ten facet czuł się dobrze w twoim towarzystwie (obiadki, restauracje, pieczenie ciasta, spacery, częste i miłe spotkania), w końcu wytrzymaliście jakoś te dwa miesiące. Ale on sobie ubzdurał, że Ty mu będziesz taka "oddana" (wszystko podane na tacy), i liczył na full-obsługę w pełnym zakresie, którą zrobisz bez mrugnięcia okiem, 0ale się niestety przeliczył :-D No i zachował się moim zdaniem wrednie. Wydaje mi się, że był taki szorstki od początku, tylko dobrze to ukrywał, byle tylko zaciągnąć kogoś do łóżka i sobie ulżyć. Brawo, że się mu nie dałaś omamić i nie zrobiłaś czegoś wbrew sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z seksem czekaj do ślubu!!!! i bierz tylko prawiczków bo tacy są najbardziej wartościowymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to świnie do potęgi 0,01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj kobieto nigdy się nie zgadzaj na seks bo oni specjalnie się podlizują żeby szybko dostać 1-2-4-5-6-8-7 i tak to za krótko żeby się zgodzić na seks!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście przy założeniu, że facet jest większy od 1 świni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy jesteście naiwne nigdy nie zgadzajcie się szybko na seks bo ogromne ryzyko że sobie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej z tymi sprawami za czekaj do ślubu to zawsze znajdziesz wartościowego i ułożonego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia s99s89aaa9a9a9a99a
różnica wieku nie ma tu za dużego znaczenia. Są mężczyźni po trzydziestce, którzy nie walą takich tekstów i się zachowują porządnie w stosunku do kobiety. Autorka po prostu miała pecha i trafiła na prostaczka. A ktoś tu jeszcze napisał, że portal to miejsce dla ludzi, których nikt inny nie chciał, no cóż, trochę w tym prawdy. W swoim środowisku nie znaleźli, bo się na nich już kobiety poznały, to szukają nowych naiwnych w internecie. Oczywiście też, nie tak, żeby wkładać wszystkich do jednego worka. Zdarza się też tam kogoś poznać, bo przebywają też tam ludzie, którzy zwyczajnie nie mają czasu spotkać kogoś na żywo. Ale na takich portalach raczej trzeba mieć cierpliwość w szukaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia s99s89aaa9a9a9a99a
"oczywiście przy założeniu, że facet jest większy od 1 świni " xx :D :D hihi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×