Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie zostawil bo alimenty mam za małe

Polecane posty

Gość gość

Żądał żebym byłego męża podała do sądu albo koniec z nami. Co mam robić. Nakrzyczal na mnie i mnie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zarabiam 2600 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo on mówi ze to ja go nie słucham. Poradźcie co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowie mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co te 2600 i alimenty nie starcza na przeżycie twoje i dziecka? Ze partner chce więcej? Może chciałby też żebyś Ty co sponsorowala,a swojej kasy by nie ruszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste. Facet nie zamierza utrzymywać nie swojego dziecka (i tzn ze to normalny facet) lub chce się utrzymywać momentami Twojego dziecka. Trzeba było się nie rozwodzić. Teraz dokładnie wyliczać kto ile wydaje na siebie i trzymać się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze że cię zostawił, powinnaś mu podziękować bo byle utrzymanka znajdziesz bez problemu. Chciał się,, bujac " za dziecka i twoje pieniądze, po uj ci taki buc?, źle masz sama z dzieckiem? Wkurfiaja mnie takie głupie baby jak ty,byle tylko portki się po domu kręciły i nie ważne że to byle prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie karze utrzymywać facetowi nie swojego dziecka. Przecież autorka zarabia i to nie mało,do tego ma alimenty i uważasz,że facet jej jeszcze dokłada? Nie sądzę...No chyba,że jest te pieniadze rozwala na lewo i prawo. To raz,a dwa,pójdzmy dalej. Skoro nie chce utrzymywać dziecka to pewnie i jej wiec i ona nie powinna dokładać do jego wyżywienia. Każdy niech sobie kupuje sam i wydaje na siebie. I oby przypadkiem nie zjadł bułki,która kupiła dla siebie bądź dziecka,a jak gotuje obiad to albo niech jej zapłaci albo gotuje sobie sam. Co to za związek? Skoro autorka ma pieniądze to pewnie dokłada się do budżetu,opłaca tez rachunki więc za dziecko też płaci. Kasa wspólna. Skoro mu mało dajmy na to tych 3tys to koorfa ile starczy hrabiemu,by nie musiał lozyc na dzieciaka. Mógł sobie wziąć bezdzietna albo feministke,to się brał za dzieciata i narzeka głupi hoooy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z samotna matka nie da się budować związku. To koleżanka do seksu z która się mieszka, zazwyczaj z założenia przez pewien czas. Więc jak najbardziej każdy powinien płacić za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna z dzieckiem.bierze się po to bo taka zrobi wszystko, nawet będzie cię utrzymywała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie w żaden sposób nie utrzymuje. Ja przez 2 lata nic nie chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne jakoś umotywowal swoje zadanie. Powiedz nam co powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma około 3 tys z czego połowa idzie na alkohol papierosy a duża część tez na kredyt. Powiedział ze skoro nie chce byłego podać do sądu do znaczy ze ten były jest ważniejszy od niego i że się boję a ja się boję sądu tylko i proszenia się o podwyższanie o 200 zł alimentów nigdy nie byłam pasozytem i jest mi po prostu głupio dawać do sądu byłego męża. Płaci regularnie tyle co sąd nakazał zabiera dziecko 2 razy w tyg do siebie i mi to wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze powiedział ze on chce mieć swoje dziecko i przez to ze mój były mi nie daje o 200 zł więcej to cierpieć będzie jego dziecko i moje bo mnie nie będzie stać na konsole czy na to żebym miała lepsze ubrania. Ja myślałam że to facet który niby mówił ze kochający i życie odda za nas będzie dbal o nas ale już wiem że nie tylko boli ze jeszcze się w moje alimenty wchrzania a mnie do jego wypłaty i tego że wydaje z 3 tys tysiąc złotych na używki wara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile alimentow otrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele. Ja pytam czy facet ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz rację. A to co,drugie dziecko miałabyś sama utrzymywać? A on to co? Jepany...Tak się chciał ustawić. Jego kasa jego,a twoja na twoje dziecko,wasze przyszłe i Ciebie. Och jak on się martwi,że nie będziesz miała za co sie ubrać. Dobrze,że Cię zostawił bo byś się wpakowala w bagno po uszy. Trzymaj się dziewczyno,facet palant. Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile w końcu masz tych alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaj sie szczerze autorko - ile wydawałaś na niego miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko myślę że trafiłaś na nieodpowiedniego faceta. Jest z Tobą dla kasy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic na niego nie wydawalam bo nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka jest głupsza niż ustawa przewiduje niby jest obowiązek szkolny, a jednak debile łażą po świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli? On mówił ze nie chciał tych pieniędzy dla siebie tylko dla mojego dziecka żeby więcej miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko się ciszyć że cię zostawił bo to kawał gnoja , a do tego pije !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×