Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manianatgg

facet przyniosl wodke barmanska za 8 zl-0,5 litra, pic czy nie pic???

Polecane posty

Gość manianatgg

boje sie ze od tego umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z twoich mokrych snów
Wódka jak wódka oby nie była z metylu bo możesz już ukochanego nie zobaczyć, lepiej dziabnij potem 2 piwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianatgg
on chce ze mna cale pol litra wypic, kupiona w sklepie osiedlowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosz produkcji 1 litra to około 1,5 -2 zł reszta to podatki - także tutaj akurat - szczególnie niski ;D 🖐️ może banderoli nie ma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianatgg
jest, ale ma zaledwie 21 %:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie230
ja piłam cytrynową barmańską... nie pij dużo bo będziesz się źle czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianatgg
ta jest mietowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie230
aha:) spróbuj ale mówię ci nie pij dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aikzz
nie pic .. Wodka minimum 15 zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianatgg
bedzie mi cos jesli w dwoje wypijemy 0,5 l?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghhh
jak wypijecie to napisz c\zy zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie230
podejrzewam ze możesz skończyć w kibelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianatgg
nie strasz...zreszta my juzprawie ja konczymy, na razie jest oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie230
ona nie jest taka najgorsza, a jecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaru
U mnie na osiedlu też jest taka "Barmanska" a cena jest normalna bo ma 21% i jest dobra szczególnie cytrynowa schłodzona a koleś co dał ten temat to chyba jest ślepy że niewidział 21% na tej butelce ja ja pije cały czas i jest zajebista pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudent,alkomaniac, poligamista
sory ludzie, ale zauwazylem powage sytuacji i musielem sie odezwac na tym kijowym forum... jak mozna udzielac sie w temacie w ktorym nie ma sie bladego pojecia.... Taaa... umrze po wodce ze sklepu.. no ludzie uderzcie sie w glowke z tego typu wrozbami.... W ogole pijesz sobie wodke z chlopakiem i siedzisz na forum relacjonujac oile to Wam nie zostalo ? Musialas sie "znakomicie" bawic.... Z drugiej strony chlopak, ktory kupuje wode 21% za 8zl nie postawil sie zbytnio... Ale mialem nie pisac nie o Was a o "wodce". Wodke Barmanska oceniam jako zajebista oplcja na plaze, w plenerze, kiedy nie ma miarki... mozna ja smialo pic z gwinta nie zapijajac, ma dobry smak (polecam mietowa), dzialanie jest dokladnie takie jak po wodce ( bo nie wiem, czy drogie kafeciarki wiece, ale kazdy alkohol dziala inaczej... wina, piwa, whishey czy wodka to sa rozne banie... ) Polecam barmanska! pJona! Na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co cie to
barmańska jest dla mnie pyszna , i tania;d normalnie extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudkerson
Pić ;] U nas stoi to za 7.20 :] Bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca.
Nie wiem co wy macie do tej wódki , wódka jak wódka ..a człowiek nie kaktus napic sie musi ..po co pic w małych ilościach tak to se można tymbarka kupic. PIłam spoooro barmanskiej w sumie chyba wszystkie smaki w duuuzych ilosciach i polecam .. nawet kaca sie po tym nie ma.! a upic jak każda sie mozna .. a mieszanei nie zaszkodzi.! Nie wiem co wy tam za bzdury piszecie umrzeć psss dobre.!;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stass
Nie umrzesz,u mnie w lewiatanie (krk) 7,99 rewelacja ale nie wiśniowa tylko cytrynowa,gorzkiej z miętą nie próbowałem,proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca dusz
Barmańska to nie wódka, to szajs, produkowany z alkoholu dwojakiego pochodzenia, spirytus niskiej jakości plus wino z bliżej nie określonego źródła. Ryje to beret wprost proporcjonalnie do smaku i zapachu tej berbeluchy. To taka nalewka sprzedawana drożej w ładniejszej butelce. Z wódka to ma mało wspólnego, tak jak Studencka i Bosmańska - jeden shit. Jak ktoś lubi słabsze alkohole to polecam zakup czystej 40% i piecie tego w drinkach, zamiast eksperymentowania na swoim organiźmie. Powinno się zakazać sprzedaży wyrobów tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Degustant
Barmańska jest ok. Pije różne smaki na zmiane i mi smakuje, gdy pije sam to po 6min. pusta jak na dwie osoby raz ja raz kumpel bez przerwy do konca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazowe kudly
Ja nie wiem czy trafiłam na jakiś felerny egzemplarz czy co :o Ale piłam tą barmańską cytrynową i nie dość że była ohydna (skojarzenie - spirytus + płyn do mycia naczyn cytrynowy :D chociaz nigdy go nie pilam) to jeszcze rzygałam po niej, a po innym alko mi sie nie zdarzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWasp
Spoko ja wypilem 2x 0,5 barmańskiej fakt faktem nie duzo pamietam ale zyje i mam sie dobrze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka zabrze
Barmanska byla u nas pita cala zime i poczatek lata ;p potem przeminelo i troche zniklo z polek ale mysle ze w zime powroci zamiast letniego piwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×