Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manianatgg

facet przyniosl wodke barmanska za 8 zl-0,5 litra, pic czy nie pic???

Polecane posty

Gość o matko jedyna - pogoniłabym
faceta który przychodzi do mnie z wódą.. Ale skoro tobie to nie przeszkadza i lubisz (pokolenie alkoholików) to pij - bedziesz łatwiejsza. No, chyba, że jesteś tak brzydka, że bez wódy ani rusz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz to chyba kupie
Kopie to? :classic_cool: Może lepiej wypić 4 piwa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssssssssssa
aaqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlelie
barmańska? wiśniowa świetna w smaku. ;) 0,5l i lekkie zawirowania już są. polecam. barmańska mistrzem lekkiej bani. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajon
smieszy mnie to co niektóre osoby piszą, piłem barmańską w chuj razy i jest to zajebisty opcja, żeby sie np: spotkac z kolegami i to opracowac, wypijesz 0,5 tego potem sobie kupic z kilka piwek i wychodzisz juz całkiem fajny ;p, a osoba ktora dodala taki temat jest dla mnie debilem a twoj chlopak na prawde musi miec dobra banie do picia jak kupuje 0,5 alkoholu 21% i pije to z Tobą ;dhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhekheeeemem
pyszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypiłem i żyję
wczoraj wypiliśmy dwie takie w trzy osoby i jakoś wszyscy żyją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttt
ja uwielbiam :D po jednej już mam bombe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grochem i fasolą
ja pilam i cytrynowke i wisniowke barmanska obie mi smakowaly choc cytrynka lepsza,flaszka na lebka to ilosc po ktorej nic sie nei dzieje zlego. po normalnej wodce 40% rzygam jak kot:O a smak to juz zalezy kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH parowozik na drezynie 666
Jeśli ona nie trująca to pić można, a nawet trzeba! Ja wohl! Ja wohl! Ich liebe alkohol! ALCOHOL - AMAZING LOVELEY COOL OVER HOOLIGANS OVERALL LOVERS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasskaa
haha.... chłopak przynosi barmańską 0,5 do dziewczyny haha.. to co ta chłopak :D jeśli chodzi o barmańską to ją pije co sobotę ;D piłam wiśniową i cytrynową i polecam :D ja po barmańskiej nie zygałam jeszcze ;) barmańska najlepsza jest na rozgrzewkę bo ik idzie jak tymbark wypiję i nic nie czuję :D polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grapefruit najlepsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie 0,5 i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość4534
Barmańska dobry towar wypiłem sobie dwie 0,5 wiśniowe przed wystrzelaniem petard Szczerze może i nie wali tak ostro w banie ale przypuszczam że jeszcze jedna i było by wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jest w sam raz to pewnego rodzaju nalewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy to tak odpowiadają, jakby wypicie drinka miało być jednoznaczne z nap***em się - przykre. Niektóre rzeczy pija się dla relaksu i smaku, a nie po to żeby "biegać na golasa po lesie". Barmańska nadaje się właśnie do takich lekkich drinków, mało alkoholowych. Cytrynową (50ml), polecam z lodem, limonką w cząstkach(połowa, zmiażdżona), cukrem brązowym (łyżeczka) i sokiem z grejpfruta (na szklankę 250 ml), drink całkiem dobry i ożeźwiający - w sam raz na wieczór po ciężkim dniu w pracy ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić alkoholomierzem :D Ja sprawdziłem. Wynik mnie zaskoczył. Pozdrawiam wszystkich pijących takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carcia
Smakowa wódka która ma zaledwie 21% czyli idealna na damskie najebki :) nic ci po tym nie będzie jest ona z******ta w smaku praktycznie nie czuć alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super kinka
Barmańska jest za*****a i dobrze smakuje, nie gadajcie głupot mnie to tam klepie co wy wiecie o alkoholu pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghul
Kiedyś pijało się to dosyć często z kumplami. Najsmaczniejsze to nie było, no i kac, po połówce nie mieszanej z niczym, ale minimalny. Najgorsze w smakach to cytrynowa i wiśniowa. Najlepsza moim zdaniem to śliwkowa, z lodem po prostu kosmos, no i pigwowa. A że tyle kosztuje, to niestety nie ma się co spodziewać, że nie będzie siary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonówka980
napój alkoholowy 21% z definicji wódką nie jest, douczcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ostatnio z koleżanką wypiłam 6 barmańskich, ogólnie polecam, dobra , ale wiśniowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Kiwi najlepsza :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×