Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie zjesc w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość

Zapraszam wszystkich fanów dobrego jedzenia do korzystania ze strony znajdzlunch.pl gdzie codziennie aktualizowana jest oferta lunchowa barów, restauracji i innych lokali. Jeśli zastanawiasz się gdzie iść dziś na lunch to strona znajdzlunch.pl jest najlepszym rozwiązaniem, około 100 ofert lunchowych codziennie aktualizowanych. Zarówno tanie restauracje jak i te droższe, ekskluzywniejsze. Na razie jest tylko Poznań ale baza wkrótce powiększy się o kolejne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi smakuje pizza jaką wypiekają w Maxipizza – www.maxipizza.pl/poznan . Jak na sieć to mają rzeczywiście dobre jedzenie jakościowo. Świeżo, zdrowo i też porcje są takie, że można się naprawdę najeść nie wydając na to milionów. Duża pizza u nich to spokojnie na dwóch głodnych facetów styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadam pod mostem na łonie natury:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą pizzę ma Maxi Pizza na Winogradach, akurat mieszkałem tam przez kilka lat, to często u nich zamawiałem, szybko dostarczali. Można kupować online przez maxipizza.pl/poznan,produkty. Szybko to idzie, dobrze podają czas dostawy, raczej się nie mylą w prognozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie od jakiegoś czasu najlepsza jest Rzeźnicka z Maxi Pizza, dużo mięsa tak jak lubię ;-)) Cały skłąd jest podany na ich stronie maxipizza.pl/poznan,produkty, tutaj też można zamówienia składać, dość szybko dowożą zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Hanka Cafe Kunch to bardzo dobre miejsce zeby zjesc jakis dobry cieply posilek w dosc niskiej cenie czyli 12 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louise11
Dnia 18.12.2018 o 10:59, Gość Misio napisał:

Hanka Cafe Kunch to bardzo dobre miejsce zeby zjesc jakis dobry cieply posilek w dosc niskiej cenie czyli 12 zl

potwierdzam! smacznie i po domowemu ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gorącą pizzę dowożą z Maxipizza na Serbskiej (CH Tesco). Bardzo sobie ich chwalę. Nie ma u nich takiej sytuacji jak w innych lokalach że na jedzenie się długo czeka a gdy już dostarczają to praktycznie letnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
Dnia 18.04.2019 o 13:15, Gość gość napisał:

Gorącą pizzę dowożą z Maxipizza na Serbskiej (CH Tesco). Bardzo sobie ich chwalę. Nie ma u nich takiej sytuacji jak w innych lokalach że na jedzenie się długo czeka a gdy już dostarczają to praktycznie letnie...

Tez polecam tą pizzerię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie najlepsza opcja jeśli chodzi o restauracje hiszpańskie w Poznaniu to obecnie restauracja www.tapas.pl. Zerknijcie sobie do menu i sami przekonacie się, że jest rzeczywiście na wskroś hiszpańskie, a sam potraw bardzo dobry. Ogólnie dla każdego niezależnie od upodobań i wieku uda się tam coś smacznego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam zajrzeć do restauracji www.cybina13.pl niedaleko Jeziora Maltańskiego, bardzo miłe miejsce, gdzie na pewno coś smacznego uda się zjeść, myślę że będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arr

Jak na razie mam bardzo dobre doświadczenia z Maxipizza. Zamawiamy u nich co jakiś czas przez ich aplikację i jest okej. Szybka dostawa, porządnie zabezpieczają jedzenie na czas transportu tak żeby się nie schłodziło po drodze ani nie uszkodziło w żaden sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×