Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość od homocwela wiesz czego mi brakuje w życiu?

Polecane posty

Gość gość

brakuje mi pracy stabilizacji życiowej podrózowania po świecie własnego domu bądź mieszkania ps mimo że namysłów to jedno z bogatszych miast z duzą iloscią pracy rozrywek perspektyw ale jest jeden problem ja nie umiem szukać pracy nie wiem co zrobić by znaleźć prace co napisać w CV jak to zrobić ps mieszkam w polkowskiem 15 km od Namysłowa więc troche problem z dojazdem ojciec nie zawsze mnie autem zawiezie bo nie zawsze ma czas ja nie mam prawka owszem z polkowskiego codziennie wiele razy dziennie do i z Namysłowa jeżdżą autobusy ale nieraz sie spóźni nieraz punktualnie przyjedzie plus musiałbym sie nim wlec wiec to problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sam początek wybiore namysłów do pracy bo najblizej namysłów ma lepiej z transportem bo są autobusy do opola wrocławia czestochowy kępna olesnicy sycowa oławy brzegu kędzierzyna koźla są taksówki mamy jedną z główniejszych linii kolejowych w polsce na trasie do wrocławia czestochowy tarnowskich gór z Namysłowa codziennie punktualnie pociągi jezdżą do wrocławia czestochowy do czestochowy przez kluczbork i pociagi jadace z namysłowa przez kluczbork mogą bezposrednio do krakowa czy opola dojechać pod tym wzgledem zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem sie przeniose do wrocławia potem do gdańska potem do warszawy a z warszawy chciałbym pojechać do paryża potem londyn potem mediolan florencja zurych monachium potem chciałbym do nowego jorku las vegas los angeles tokyo seulu sydney w australii melbourne w australii do hongkongu do singapuru oraz do nowej zelandii do brazylii do meksyku peru boliwii argentyny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps te wszystkie miasta i kraje wymienione wiem gdzie są bo zawsze w szkole miałem same piątki i szóstki z geografii jestem dobry z geografii znam wszystkie kraje i terytoria swiata i wiem gdzie sie znajdują i znam wiekszość stolic wiem na jakiej półkuli kontynencie są jaki mają klimat znam wszystkie miasta powiatowe i miasta na prawach powiatu w polsce (namysłów to też miasto powiatowe stolica powiatu namysłowskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i marzy mi sie jeszcze kanada np miasta montreal toronto quebec w kanadzie stolicą kanady jest ottawa a stolicą usa Waszyngton (nie myl ze stanem waszyngton leżącym na przeciwnej czesci usa chodzi o stolice Waszyngton DC leżącą w dystrycie kolumbii nad rzeką potomak (czy wiedziałeś ze stolica stanu nowy jork (usa) nie jest 8 milionowe miasto nowy jork tylko mnejsze od opola miasto Albany .miasto albany ma 90 tysięcy mieszkańców a opole 120 tysiecy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisz a czy ty wiesz że szwajcaria nie ma stolicy? forme stolicy szwajcarii pełni Berno a językami urzędowymi szwajcarii to niemiecki francuski włoski i retoromański? (szwajcaria jakbys nie wiedział jest w europie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak widzisz nie jestem aż tak głupi jak tobie sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps i znam historie tych krajów wiem ile mają mieszkańców zawsze w szkole byłem dobry w bieganiu oraz z wosu z historii srednio na tróje czwóry teraz więcej czytam o historii i jeszcze wiecej wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps i wiesz że najstarsze miasto w USA czyli ST.AUGUSTINE (floryda) ma nieco ponad 500 lat a Namysłów około tysiąc lat pierwsze wzmianki o Namysłowie pochodzą z 1040 roku Namysłów uzyskał prawa miejskie w 1249 roku warszawa jest o 200 lat młodsza od Namysłowa warszawa uzyskała prawa miejskie w dopiero w 1323 roku namysłów to jedno z najstarszych miast w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie odpisałeś i jeszcze nie odpisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znalazłem takie porównania w necie miast z warszawą i zobacz w czym warszawa jest lepsza a w czym gorsza od tych miast chodzi o miasta londyn vs waszawa nowy jork vs warszawa paryż vs warszawa itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie udało sie zamieścić linka wpisz sobie w google warszawa vs londyn czy np warszawa vs paryż itd i poczytaj i tu kliknij London vs Warsaw | Porównanie miasta - Versus https://versus.com/pl/london-vs-warsaw Top 31 Powodów dla London vs Warsaw: 1. Wyższa średnia maksymalna temperatura, 2. Mniej deszczowych dni w roku, 3. Więcej uniwersytetów, 4. Więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o udało sie dać linka kliknij i porównaj londyn i warszawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj wszystkie moje komentarze i w tamten link kliknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj wszystkie komentarze i odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×