Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Groźby od gościa z olx.

Polecane posty

Gość gość

Zauważyłam, że gość z olx chce ode mnie wyłudzić kase i nie wysłać zakupionego przedmiotu. Zrezygnowałam z transakcji i dzisiaj dostaje takie groźby na e-maila. ,,Będą mi k****a ssać a ty będziesz szmato na to patrzeć z obita morda Mam swoje sposoby na takie k***y jak ty d***** zebracza" Chodzi o moje dzieci. Pomóżcie, boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety chyba tylko zostaje policja no I zgloszenie do admina old by zablokowal z ip... art 190 kodeks karny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajmij kogos zeby mu morde obil :D Polecam sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu poradziłabym sie tarocistki jak to dalej się potoczy i co masz z tym zrobic. Podaje Ci namiar do mojej Sofii , ktorej radzę się systematycznie; tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam, że jego konto na olx jest już nieaktywne. Pan na początku podawał się pod kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak nie aktyne to masz spokój, patologia i tyle, jak jeszcze raz co s napisze t mu odpisz : informuję ze nr telefonu jak i IP zostało przekazane do odczytu przez administratora oraz operatora. O dalszych czynnościach zostaniesz powiadomiony w nastęnym SMS. Wskazene jest nie wyłączać i nie kasować przekaźników w celu identyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×