Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foree

Grupa znajomych się rozpadła

Polecane posty

Gość foree

Hej : ) chciałam zapytać czy ktoś ma pomysł gdzie mogłabym poznać nowych ludzi w moim wieku. Mam 26 lat i ciężko mi jest trafić na osoby w moim wieku, wiem, też, że to nie jest tak, że każdy z każdym się zaprzyjaźni ale ta szansa na spotkanie kogoś z kim się dobrze czujemy wzrasta jeśli poznajemy wiele osób. Miałam grupkę znajomych, niestety rozpadła się -jedna osoba wyjechała do innego miasta, część powchodziła w związki. Czuję się teraz bardzo samotna, bo nie mam z kim wyjść do kina czy gdziekolwiek. Próbowałam iść na speed-dating, byłam dwa razy, nawet nie szukalam chłopaka, chociaż miałam przez chwilę myśli, że rozwiązaniem byłby związek ale to jest bez sensu bo nie chcę być z nikim na siłę, chciałam iść w jakieś miejsce gdzie ludzie przychodzą pojedynczo. Ale nie poznalam nikogo z kim nadawałabym na tych samych falach i tam ludzie jednak byli nastawieni na szukanie kogoś do związku. Co mam robić, czy ktoś ma jakiś pomysł? Gdzie tak naturalnie na siłę można kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurePurple
Moim zdaniem najłatwiej ludzi poznać przez wspólne hobby. Dlatego warto takowe mieć, a nawet parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś czas z 5 lat temu na szukanie faceta. Teraz będzie tylko ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×