Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

ile się płaci za założenie i prowadzenie konta walutowego?????

Polecane posty

chodzi mi o różne banki, w jakich macie A w szczególności o PKO BP. Czy lepiej założyć subkonto walutowe? chodzi mi o wpłaty i wypłaty w euro. Byłabym wdzięczna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem ciekawa ponieważ mam konto w mBanku i oni prowadzą tylko wpływy obcej waluty i po przeliczeniu wpłacają na konto złowtówki szkoda, że nie można również wpłacać na konta zagraniczne w sumie to procedura podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o firmowe konta to podobno korzystny jest milenium bank mój szef ma w Nordea walutowe USD za 9 zł miesiecznie w pkobp jest chyba drozej ale przelewy zagraniczne sa tansze wszytsko zalezy z kim bedziesz prowadzic transakcje walutowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będe tylko wybierać pieniądze- także można powiedziec transakcje jednostronne. W tej chwili trace ok. 50 euro miesiecznie podczas przelewow a nastepnie wyplacania w pln i wymiany w kantorze także i tak bedzie mi się opłacało nawet jeśli opłaty za prowadzenie konta będą dość wysokie. Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mekintosh --> wlasnie zalozylam sobie konto walutowe w euro w PKO BP. Wplaca sie 30 zl a pozniej 100 euro na konto, 100 euro musi tam pozostac caly czas, dopiero jak zlikwidujesz konto to 100 euro zostanie Ci oddane. Poza tym nie płacisz prowizji za operacje bankowe, czyli w sumie się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dowiedz się ...
jak jest w WBK - kiedys było warto, nie wiem jak teraz bo obecnie nie mam konta walutowego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×