Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak często chodzicie do księgarni?

Polecane posty

Ja za każdym razem, gdy taką mijam, to wstępuje do środka. Wszelkie empiki i księgarnie działaja na mnie jak magnes. :P A z bibliotek nie korzystam bo się brzydzę, e-booków nie lubię bo wole papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fascynujące, bez tej wiedzy moje życie nie miało sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz pytanie w tytule tematu - odpowiedz na nie, a jak temat cie nie interesuje to w niego nie wchodź. Jesteś pierwszy raz na forum dyskusyjnym, dopiero teraz internet podłączyli do wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale. Empiku nie liczę, bo to sklep ze wszystkim a nie księgarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja empik licze jako księgarnie, bo najbardziej w nim interesują mnie książki. Wybór płyt i gier jest tam stosunkowo niewielki w porównaniu do książek, więc raczej tam tego nie kupuję, poza książkami to czasami bilet na koncert tam kupię i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz na kwartał zdarza mi sie zajrzec ale ksiazki kupuj glownie w necie albo wymieniam ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzę, bo jestem ze wsi. Internet to mamy, mobilny albo radiowy, częsciej chodzę do obory. Mam krowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość matka Polka
nie chodzę, wolę se flaszkę kupić, szkoda mi te 500+ na książki dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie książki mało interesują, a to od czasów kiedy to wielce wystartowała jawna propaganda czytania książek, bo zarobki się nie zgadzały, więc trzeba było wywołać popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie to sklep z tanimi alkoholami działa jak magnes,muszę wejść, ale żeby jakaś księgarnia? Nigdy w życiu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę często, ale tylko po to żeby obejrzeć. Książki wypożyczam z biblioteki bo nie mam kasy na ich kupowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia, jakie książki lubisz? Wymień kilka ulubionych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-2razy w miesiącu, zakup książki raz na miesiąc około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamereja
Unikam wchodzenia do księgarni, bo zbyt dużo mam ochotę kupić i muszę się wtedy ograniczać co nie jest proste ;) a kasy mało i miejsca w domu też. Korzystam z biblioteki, audiobooków i ebooków, choc też wolę papierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po książki na prezent. Sama nie lubię kupować, nie mam potrzeby posiadania, nie lubię otaczać się przedmiotami. Za to do biblioteki chodzę raz na tydzień - dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MizantropiaOdraza1994 do księgarni to nikt cię nie wpuści debilko. Ty bywasz tylko w miejskich szaletach, a książki mylisz ze srajtaśmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywiad z bacą: - Baco, jak wygląda wasz dzień pracy? - Rano wyprowadzam owce, wyciągam flaszkę i piję... - Baco, ten wywiad będą czytać dzieci. Zamiast flaszka mówcie książka. - Dobra. Rano wyprowadzam owce, wyciągam książkę i czytam. W południe przychodzi Jędrek ze swoją książką i razem czytamy jego książkę. Po południu idziemy do księgarni i kupujemy dwie książki, które czytamy do wieczora. A wieczorem idziemy do Franka i tam czytamy jego rękopisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na wsi nie ma księgarni, ale jak jestem w Krakowie to jadę tramwajem i wchodzę☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki uprzejmości autorki wiemy jak wygląda wielkomiejskie życie. Jeździ się tramwajami, szwenda po księgarniach i siedzi przy kompie. Tylko pozazdrośćić, w chuj ciekawe życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia myśli że na wsi nie mamy telewizji Internetu szybkiego jak w mieście radia aut książek telefonów wody w kranie toalety ze spłuczką a to wszystko mamy mizantropia nie rozumie że tramwaje są dla biedoty gdzie biedota jeździ ludzie ze wsi będąc w dużym mieście jeżdżą autem bo na wsi więcej osób ma auto niż w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest lubiany to nie siedzi całą dobę na forum. Tu piszą jakieś przegrywy 22 lata i różne inne ofiary losu pod różnymi nickami, nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia, czemu najpierw zakladasz temat a potem uciekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wole książki papierowe od elektronicznych. Ale zamawiam przez internet najczęściej. Sporadycznie z odbiorem osobistym w empiku i wtedy siłą rzeczy odwiedzam empik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tereska
Ja tam lubię książki. Kiedyś nawet przeczytałam jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rterte546335
jak znajdę fajną książkę informatyczną to idę i kupuję. Czytam tylko literaturę informatyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r3463434634554343
moim zdaniem czytanie książek nie związanych z wyuczonym zawodem/pracą jest bez sensu - takie książki są dla mnie bezwartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×