Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaabbbbddddhhhh

jak długo idzie przekaz pocztowy?

Polecane posty

Gość aaaaabbbbddddhhhh

jak w temacie? proszę powiedzcie, to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabbbbddddhhhh
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztex
pocztexem pieniedzy sie nie wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysto
ja czekam już 7 dni i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poczcie poslkiej? moze i kilka lat,ale nie powinno byc tak źle -pewnie jakeis 3 miesiace srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Invest
-->> Ostroniks - poczta to dla niektórych źródło utrzymania. Kiedyś jak byłem młodszy to też narzekałem, bo często sprzedając coś nas allegro wysyłałem telefon w liście zwykłym i jak to bez potwierdzenia pracownicy poczty kradli 100 na 100 ale gdybyś korzystał z poczty chociaż raz na 10 lat to byś zmienił zdanie, a nie wiesz nic. Teraz prowadzę sklepy motoryzacyjne ale żeby zwiększyć obroty wystawiam wszystko na allegro i wysyłam pocztą. I ku mojemu zdziwieniu od 2 lat jak korzystam z usług poczty i pocztexu nie zdarzyła mi się żadna niespodzianka. A i co do przekazów idą w maxie do 2 dni. A ci co piszą że 4 dni to są osoby które idą na pocztę w czwartek. Przykro mi ale żadna instytucja finansowa (poczta też nią jest) w weekendy nie pracuje. DNI ROBOCZE - jest napisane.. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szebedebe bum
A ci co piszą że 4 dni to są osoby które idą na pocztę w czwartek zajebiaszcza riposta :classic_cool: bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malak
Nie prawda, że idą w czwartek. Przekaz został nadany w poniedziałek, jest piątek i dalej nic. Pani na poczcie oburzona moją telefoniczną interwencją. Stwierdziła, że to normalne że na przesyłki się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam rano w poniedziałęk przekaz pocztowy. Dziś jest czwartek, a pieniądze nadal NIE WPŁYNEŁY!!! Ile mam jeszcze czekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achtapoczta
Przekaz nadano w poniedziałek, dzisiaj jest piątek i nic nie przyszło. Poprzednio czekałem jakieś 2-3 dni, nie wiem czy zaczynać się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze miejsce do placenia
rachonkow ja zawsze place np w poniedzialek to najpozniej w piatek tego samego tygodnia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoJestGrane
Nie wiem. Wysłałem paczkę w poniedziałek 11 marca. Doszła do klienta już 12 marca - Tu duży + dla poczty za szybki priorytet. Ale na pieniążki z pobrania czekam już 4 dni , listonosz był dzisiaj w mojej okolicy bo go mijałem i lipa, nic dla mnie nie miał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałem że oni tymi pieniędzmi obracają. że z każdej przetrzymywanej kwoty na koncie za każdą dobe mają z tego jakiś procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie jak wyslali w poniedzialek to kiedy beda umnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripo
Ja wysłałem w poniedziałek i nie przyszło na piątek ale to był 1997 wtedy były te powodzie to może dlatego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekaz nadano 04.04 dzisiaj mamy 09.04 a ja nadal czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekaz pocztowy pieniężny to pomyłka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poniedziałek wysłany, w piątek nikt nie wie gdzie są pieniądze, dużo pieniędzy, które przez pomyłkę poszły nieszczęsnym przekazem do dziś nie dotarły, złożyliśmy reklamację, koszmar czekać na pieniądze, ktore nie wiadomo czy dojdą, śmiech na sali!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×