Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mam go zainteresować swoją osobą?

Polecane posty

Gość gość

Przez koleżankę poznałam fajnego faceta. Dość spokojnego, ale poukładanego i sympatycznego. Ma 30 lat, pracuje w budownictwie, widać, że bardzo lubi swoją pracę. Fajnie spędza się z nim czas, tylko zawsze jestem ja, on i kilka znajomych, przeważnie koleżanek. Jak pokazać mu, że jestem nim zainteresowana, ale delikatnie, żeby to on zadziałał? Nie chcę się narzucać, ale po prostu mi zależy. Podoba mi się ten jego spokój, zorganizowanie, ambicja i cele na przyszłość, a nie jak większość, imprezowanie, szpanowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję mimochodem wspomnieć że grają fajny film w kinie to może coś zadziała i cię zaprosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlczego on ma ją zapraszac? Krolewna z drewna? Niech sama zrobi pierwszy krok. Mamy rownouprawnienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę wyjść na desperatkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby mamy równo uprawnienie ale moim zdaniem tylko na "papierze", według mnie nie wypada aby dziewczyna pierwsza podbijała do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz że on może być tobą zainteresowany i ze nie ma nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym to wiedzieć :) Jest sam, był w dwóch poważniejszych związkach, ale się rozpadły. Z jedną dziewczyną nie ma kontaktu, z drugą czasami rozmawiają, ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×