Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak myślicie, czy to zmyślone a propos tej uczelni?

Polecane posty

Gość gość

Tak więc jestem tegoroczną maturzystką. Na maturze zdawałam dodatkowo biolę i chemię. Chciałabym rekrutować na medycynę. Jednak chemia w tym roku była dosyć trudna (jak chyba wszystkie przedmioty rozszerzone w tym roku). No więc zarejestrowałam się na kilka uczelni. Pamiętam, jak pół roku temu usłyszałam od znajomego, potem doczytałam w wiadomościach, iż w Krakowie otwiera się lekarski na nowej, prywatnej uczelni. Wiadomo, jak prywatne, to droższe. Studia koło 20 000 za semestr, wiec to kupa kasy (njdroższe w kraju), ale przez to, że prywatne, na stronie uczelni wyczytałam, iż progi mają być 30% z chemii i bioli, czyli przepaść ogromna, w porównaniu z innymi uczelniami. No ale jakiś czas temu zadzwoniłam z zapytaniem do działu rekrutacji jak to wszystko wygląda (bo prywatnie to trochę inaczej). Na koniec spytałam z ciekawości, jak wygląda próg punktowy, pani na to (bardzo miła pani w sumie), że to zależy od nas, ale złożyły już papiery osoby z zeszłego roku z wynikami 180 pkt. Na początku pomyślałam "Boże to bardzo dużo jak na prywatne", potem zapaliła mi się lampka. Po co ktoś z wynikiem 180 pkt (90%) miałby specjalnie czekać rok (na pewno czekać, bo jakby poprawiał, to nie znałby jeszcze wyników), rekrutować na płatny lekarski, skoro z tym wynikiem dostałby się na każdą inną uczelnię i to na pierwszych listach? A tak to wybuli koło 200 tys? Myślicie, że babeczka musiała tak powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×