Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jak najszybciej mozna zrobic prawko?

Polecane posty

Gość ellllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet od spędzonej nocy
Kupując je na giełdzie samochodowej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna ona
zapisać się na egzamin i go znać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to wiem ale czy sa np kursy 2 tygodniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy niektóre szkoły robią szybkie kursy ale też trzeba brać na uwadze że na egzamin czasem można trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
chyba ze teori bym sie teraz zaczela uczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wniektorych miastach czeka się na egzamin raptem tydzień, wiec nie przesadzajcie :D A pierszy egzaminz awsze jst gdzieś ok 2 tyg do złożeniu dokumentow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok pierwszy zapisz sie
na kurs ...jak masz mozliwość to w jakiejs małej pipidówie potem teorie MUSISZ przerobic i jak instruktor zobaczy ,że z samochodem radzisz sobie bardzo dobrze to wysle cie szybciej na egzamin jak wyjeżdzisz swoje godziny ,Moja siostra tak miała .Potrafiła dobrze jeżdzić i zaraz po teorii wyjeżdziła swoje godziny i wysłał ją na egzamin zdała za 1 razem a cały kurs dopiero po miesiącu ! Pipidówa dlatego mówie ,że nieraz sie zdarza ,ze teoria idzie w parze z jazdą a znam ludzi ,którzy sadzają za kierownice kursanta dopiero jak przerobi teorie ...Zalezy od szkoły .W małej miejscowości można sie dsogadac i zrobic jednoczesnie .-ja tak robiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna ona
No mozesz isć na przyspieszony kurs pod warunkiem że umiesz jeżdzić autem inaczej po takim kurcie pierwsza trasa i może być nieszczęście wieć nie polecam, no chyba że śmigasz samochodem jak zła to wtedy tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wlasnie jezdzic ni eumiem.... chodzi o to ze mieszkam za granica a tu kurs kosztuje tak jak w polsce tyle ze w euro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvrftdrfgv
ja też mieszkam za granicą i w wakacje byłam w Krośnie 'wczasy z prawem jazdy' dwa tygodnie hotel + nauka .. cena 2700zl plus badania plus egzamin.. jako jedyna zdałam z grupy heh,dziennie masz kilka godzin jazdy i teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo to niestety czarno widze
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale te 2 tyg ci wystarczyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo to niestety czarno widze
"...dziennie masz kilka godzin jazdy i teorii...:O :O gdzie ?!?!?! masz >? chyba jak se dodatkowo zapłacisz ...to co w ramach kursu to stanowczo za mało ! marne 30 godz ...no chyba ze juz ktos potrafi jeżdzic a autorka nie potrafi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvrftdrfgv
mi wystarczyły-innym może nie,w ostatni dzień pobytu masz egzamin,masz normalnie 30godzin jazd i 30 godzin teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvrftdrfgv
ja też nie potrafiłam jeździć i mi jakoś 30h wystarczyło z zupełności,może raz za małolata jechałam gdzieś po wiosce,a tak to tylko za pasażera z rodzicami-i jakoś mi w zupełności wystarczyło.. więc jednemu wystarczy,a drugiemu nie.. oczywiście dodatkowe godziny może sobie wykupić tam na miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż jest instruktorem jazd
i oni wszyscy twierdzą ,że 30 godz jazdy to czysta paranoja !!!:D W niemczech np musi być troche godzin na autostradzie,troche o zmroku ,troche po jakis lokalnych drogach ... A u nas ? aby prosto kierownice trzymac- bo to jest tak ze WORD przygotowuje nie do jeżdżenia ale do ZDANIA egzaminu !taka prawda ! I nie ma to nic do rzeczy ,ze instruktor taki czy siaki ...przepisy powinny sie zmienic a młody kierowca powinien jeżdzić z kims doświadczonym przez np rok !Jazda autem to nie zabawa ,różne spotykamy sytuacje i podejmujemy wiele decyzji ...ale to tylko moje zdanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
teraz ja czarno to widze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na pewno szkołę Perfect z Krosna ( www.wczasyiprawko.pl). Oni rzeczywiście gwarantują wczasy w warunkach na poziomie, a nie w jakiejś agroturystyce jak inne firmy, gdzie nawet łazienek w pokojach nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość minia
Chcialabym porozmawiać z Toba prywatnie.Z powazaniem Wiesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×