Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Finnni

Jak Osiedlic się za granicą na stałe?

Polecane posty

Gość Finnni

Mam za sobą dwa nieudane wyjazdy za granicę, w tym przez agencję pracy właśnie agencję... Wszystkie agencje oferują jakieś spartańskie warunki, hotele robotnicze np, a ja chciałbym przenieść się na stałe jedyne czego wymagam to pokój jednoosobowy z internetem, niby niewiele a żadna agencja nie chcę tego zaoferować nawet jeśli maja prywatne mieszkania w ofercie... Jak to robią ludzie że przenoszą się z całymi rodzinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys bylo latwiej a obecnie jest naprawde ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
no wlasnie nie moge tego pojac mam wrazenie ze oferty sa tylko dla budowlancow na 3 miesiace do hotelu robotniczego zeby wrocili z tysiac ojro i kupili uzywana beemke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zeby wyjechac i zaczac imigracje nie od dna sprzedalam w Polsce mieszkanie i przyjechalam do Uk z 50 tys funtow w kieszeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezyk+kwalifikacje, opinie pracy. Mozesz szukac pracy sam przez internet ale jezyk to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj na yt Gonciarza, z Islandii robia rekrutacje nawet w Polsce ale musisz umiec sie porozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
moglbym wyjechac i do Islandii naprawde byle tylko miec pewnosc e bede mial prace jednoosobowy pokoj i internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki45
A gdzie chcesz się przenieść ,dlaczego i jaki znasz język? Jeśli myślisz ,ze za granicą to taki miód to nic bardziej mylnego.Jeśli nie znasz zbyt dobrze języka,nie masz prestiżowego zawodu to za granicą tylko będziesz wegetował i tęsknił za Polską,za swoją kulturą i za nowoczesnością,bo jeśli myślisz o Niemczech to zacofany kraj.Niemcy były och i ach 20 lat temu.Od tamtej pory tam nic się nie zmieniło a u nas przeciwnie,całą parą przemy na przód i już dawno wyprzedziliśmy Niemcy.Fakt,oni są bogatszym państwem ,ale na tym wszystko się kończy.Poza tym wyzysk i oszukaństwo a dla pracowników depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
tak jasne polska przed niemcami :D 27 lat i umowy zlecenia za minimalna i to jescze w sasiednim powiecie bo w naszym wgl pracy nie ma :D nie ma sie tu szans odlozyc czy jakos na swoim zyc :D pomijam fakt ze nasze kobiety wymagaja milionera co ebdzie je utzymywal w luksusach... Angielski znam komunikatywnie Niemiecki w stopniu podstawowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
a co do tego gdzie? wlasciwei gdziekolwiek gdzie moglbym spokojnie zyc Chcialbym Irlandie chyba najdarziej ale poza tym moga byc inne kraje nawet wspomniana Islandia dla mnie nie ma daleko byle samolot z polski wylatywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To aplikuj, chocby w Australii. Lepiej jechac na zalatwiona prace, nocleg to juz Twoja sprawa. Na poczatek sa teraz rozne mozliwosci taniego noclegu. Wymagac nie masz czego, szukaj najpierw pracy a pozniej oplacisz sobie nocleg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finnni jesteś ciapa (nasuwa mi się lepsze określenie na ludzi Twojego pokroju ale sobie daruje) swoje żale przelewasz na kobiety? Już ten stereotyp dawno upadł. Więc inaczej tłumacz swoje niepowodzenia w uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
nie no wyjazd "na slepo" bez pokoju to glupota moze znajdziesz a moze nie znajdziesz albo znajdziesz 10 km od pracy i bedziesz szedl 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
kto tu wspomnial o islandii to bralbym i to! daleko i zimno wiec****ewnie jakas ogromna ilosc obcokajowcow tam nie chce zjezdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki45
Finnni a ty myslisz ,ze w Niemczech to jak zatrudniają? Tak jak i w Polsce a z tym zacofaniem to prawda,mieszkam tu to wiem. I nigdzie nie będziesz spokojnie żyć,to tylko tak się wydaje dopóki ciebie tam nie ma a potem gehenna,ale spróbuj a potem wspomnij moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
jaka gehenna? wszyscy o ktorych slyszalem ktorzy zaczepili ie za granica mieszkaja samodzilnie i jescze im zostaje ja w pl nie mam na to pieniedzy mimo pracy w pelnym wymiaze tylko tamte osoby mialy zapewniony "start" bo poprostu wybieraly sie do kogos a ja nie mam takiej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już bym nie zliczył ile miałem podejść do pracy za granicą. Najlepsza była w Chinach, ale niestety po pół roku się skończyła. W Norwegii kilka razy startowałem i też zawsze w końcu się skończyło. Chyba lepiej pracować dorywczo za granicą, a mieszkać na stałe w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj pracy w hotelarstwie na poczatek,daja zakwaterowanie,odlozysz troche to mozesz sie urwac na swoje i szukac czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hotelarstwie, to język jest podstawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przeciez umie podobno angielski komunikatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotelarsto jak hotelarstwo sprzatac pokoje mozna bez jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja szprehen zi dojcz. End spik inglisz fluentli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
docelowo szukam magazynier/pakowacz ew produkcja ale nie pogardze inna jaka moglbym wykonywac jedynie budownictwo odpada zwyczajnie wgl sie na tym nieznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem, ale jak ktoś jest taką pierdołą życiową, że w Polsce nie potrafi znaleźć pracy na etat, by samemu na siebie zarobić, to w żadnym kraju takiego odrzutu ewolucyjnego :D, nie potrzebują. x Finnni dziś ...pomijam fakt ze nasze kobiety wymagaja milionera co ebdzie je utzymywal w luksusach... x Kolejny dowód na bycie PIERDOŁĄ TOTALNĄ :D. Nawet inwalidzi na wózkach układają sobie życie, a tu zdrowy 27-mio latek nie potrafi zainteresować sobą ŻADNEJ kobiety. x ...Angielski znam komunikatywnie Niemiecki w stopniu podstawowym... x Tylko po polsku pisać TUMANIE nie potrafisz. Polska z małej litery, a niemiecki z dużej :(. x Islandię sobie MATOŁ "łaskawie" wymyślił :P. Kolega jest dobrym specjalistą - budowlańcem i pracował tam przez wiele lat. Niedawno wrócił, bo w Polsce zarabia na tyle dużo, że nie opłaca mu się rozstanie z rodziną. x Każdy KRETYN myśli, ze za granicą dostanie góry złota za nic :P. x Jakoś nigdzie nasz KRETYN nie pochwalił się tym, co robić potrafi, ani jakie wykształcenie zdobył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
gadaj zdrow standardowa gadka oosby ktorej na ktoryms etapie cos zalatwiono i zgrywa czlowika sukceu a teraz czekam na standardowy samozachwyt ze wszystko zawdzieczas tylko sobie oz zera do bohatera to tez standard u tych osob tylko jak sie przyjzec "sukcesom" to inaczej juz jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finnni dziś Ja na brak życiowych sukcesów narzekać nie muszę :), choć wcale za doskonałość siebie nie uważam. Natomiast odpady twojego pokroju nigdy nie widzą winy w sobie, a zawsze winny jest zły świat. Nawet Misiewicz tak mówił, gdy go wreszcie z MON-u wywalali :P. x Z doświadczenia życiowego wiem, że takie odpady, jak ty, wykorzystują bezwzględnie innych ludzi, dlatego nikt im pomocnej dłoni podać później nie chce. Samodzielnego pokoju z internetem mu się zachciało. A ja pytam grzecznie: za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
no wlasnie standardowa gadka ocena schemat bla bla ... teraz konstruktywne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finnni
a co do twojego pytania to dam ci odp ktora powinna byc oczywista i pewnie jest dla kazdej osby nie zadufanej w sobie pyt:za co odp: za pieiadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finnni dziś Przecież ty nie masz pieniędzy. A każdą pracę, którą jesteś w stanie wykonać, potrafi zrealizować najgorszy prymityw, bez wykształcenia. On może mieszkać w czwórkę z innymi, to dlaczego tobie mieliby płacić więcej (bo zapewnienie lokalu to też forma zapłaty) ? Koleżanka nie była orłem na studiach, nawet musiała rok powtarzać, a dzisiaj dostaje służbowe trzypokojowe mieszkanie, na cały okres kontraktu. Dlaczego? Bo jest tego warta. Powiększ własną wartość, to pracodawca zapłaci ci więcej. I wcale nie musisz w tym celu wyjeżdżać z Polski :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak umiesz komunikatywny angielski to uciekaj na Norwegie tam zycie inne...na poczatek przez biuro nie poddawaj sie-to ze sparzyles sie na agencji nic nie oznacza ze będzie tak po raz kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×