Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Słońcem

Zarejestrowani
 • Zawartość

  459
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

41 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Dzisiaj widziałam jak młody chłopaczek grał na mieście i zbierał pieniążki. Noga mi się cofnęła jak tylko zobaczyłam kantem oka, że młody i dałam dychę.
 2. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Moim zdaniem nie, spodziewam się, że Jezus po mnie wyjdzie. Wtedy po prostu nie był Mój czas. Ostatnio sobie uświadomiłam, że ja wtedy miałam 155 cm wzrostu, a teraz mam 170. I tak pokazał mi tylko, że nie mają takich małych szat, te co przyniósł wszystkie na 170, wydawały mi się wielkie.
 3. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Jak miałam 4 lata nie wyszłam z ciała i nie bolało, w tym drugim przypadku starałam się, albo w jedną, albo w drugą i bolało. Utknęłam.
 4. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Trafiony zatopiony.
 5. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  A pamiętam jak miałam 4 lata i mi szpik pobierali, ale tam przyjemnie było, zero bólu i śniło mi się, że z jakimiś dziećmi się bawiłam. A później mnie wybudzili i na żywca wbijali igłę w kręgosłup. Normalnie hu.ie. I znowu mnie uśpili.
 6. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Ja u spowiedzi nie byłam tak dawno, że zdziwiło mnie, jako wyszłam bez pokuty.
 7. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Ja od małego wiedziałam, że jest, ale nie chcę nagabywać innych. Niech każdy sam zbiera doświadczenie, byle nie takie jak moje
 8. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Nie strasz mnie, ja i tak się boję, że jak nadejdzie ten moment to utknę w ciele, bo zatrzymałam się na procesie przejścia, ale ogólnie śmierć nie jest dla mnie końcem, wiem że tam jest życie. Zobacz jak lekko mi to przychodzi.
 9. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Zbadałam i wyszło, że jest niewłaściwy ciężar moczu, ale powiedzieli, że to kwestia picia wody, bo musiałabym mieć zaawansowaną niewydolność nerek, a to bardzo rzadko się zdarza.
 10. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Kiedyś nawet chciałam niech mi skierowanie da, bo chodzić nie mogłam tak mnie bolało to mi kobita żurawinę kazała jeść. O czymś innym pogadajmy.
 11. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Mogę, ale mój lekarz jest od zdrowia, a nie od chorób, a nie będę z siebie de.bila robić, wolę się pocić.
 12. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Pewnie, że będzie. Najpierw idziesz przez taki czarny tunel, czujesz ból. Później stoisz na środku takiej sali bez ścian, dookoła Ciebie starszyzna i wszyscy się modlą w ciszy i pokazują Ci obrazy z życia. Mi pokazali obraz jak byłam mała i odmawiałam różaniec w kościele, a później pojawiło się takie rażące światło i otworzyłam oczy. Rodzicom kiedyś opowiedziałam, że Ich widziałam i co mówili to potwierdzili, że prawda.
 13. Słońcem

  Nie wiem co mu jest

  Jeżeli ma regularny kształt, nie jest duży, nie ma ciemnego zabarwienia i nie krwawi to nie powinien być groźny. Mój ma wszystko powyższe. Kiedyś miałam chęć go wysuszyć maścią, ale nie wiem jak zareaguje.
 14. Słońcem

  👾

  Gramy w gierkę? Każdy dodaje produkt i robimy z tego obiad na jutro.
 15. Słońcem

  Inne plany na życie a rozstanie

  Można tęsknić i pytać czemu ktoś odszedł na tamten świat, natomiast szkoda czasu na zagłębianie się w tematykę dlaczego Cię zostawił. Bóg Mu drzwi nie zamknął, miał otwarte to sam zamknął i dla Ciebie powinny być zamknięte. Nie otwieraj.
×