Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poradzic sobie z fetyszem stóp, podniecaja mnie strasznie kobiece stopy

Polecane posty

Gość gość

cały czas bym je wąchał lizał i dotykał. nie chce zdradzic partnerki, da sie to jakos wyleczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poliż stopy jakiemus bezdomnemu za fajki, odechce ci sie raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma jak to kobiece stópki całować :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak facetów może to podniecać :( przeż to obrzydliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lepiej żeby podniecały Cię stopy niż du*a ni cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze tematu poliż wacusia koledze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeż to obrzydliwe xxx bo faceci to zboczency i dewianci... większosc pedofilów to faceci, wiekszosc fanów jedzenia kupy, scatu, sików to tez faceci a nie kobiety... glupie kobiety sie na to zgadzają bo facet je namawia na sikanie na siebie, wsadzaje ręki w doope i c**e itp :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie rozumiem jak można twierdzic że to obrzydliwe, przecież to normalne i wy kobiety o tym dobrze wiecie, w waszych stopach jest wszystko podniecajace są takie delikatne aż chce sie je dotykac cały cza fajnie nimi poruszacie, nie poruwnujcie tego do pedofili albo scatu bo to wgl inne bieguny, stopy są z******te ale tylko kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a was kreca kobiece tyłki i to naszym zdaniem jest głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ie poruwnujcie tego do pedofili albo scatu bo to wgl inne bieguny xxx kazdy dewiant tak tłumaczy swoje zboczenie pedofil tez twierdzi ze to dobre dla dziecka, facet zachwycający się moczem i kochający złoty deszcz tez uwaza ze to super tak jak ty fanatyku smierdzacych spoconych stop jestes po prostu zboczony, zrozum to człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a czemu zakładacie przeróżne modele fasony szpilek na stópki? albo takie prześwitujące czy takie jakby koronkowe http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_wloskie-szpileczki-barbara-renzi-4082816.jpg Dlaczego to robicie? po to zeby podkreślić piękno stópek, nawet sobie nie wyobrażacie jak takie stópki kręcą i podniecają, a już w czerwonych szpileczkach to kosmos po prostu :) Oczywiście stópki zadbane a nie jakieś tam żółte z grubą zasuszoną skórą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to zakładaja bo wiedza że szybciej tak można zdobyc faceta, nie , nie jestem zboczony, kobiece stopy są bardzo podniecajace jak jestem w autobusie lub gdzies jade autem to nie moge sie napatrzec na panie w szpilkach, az sie chce wyjsc i podotykac stope, na szczescie są Panie które pozwalaja w parkach podotykac tylko trzeba poprosic i sprawia im to przyjemnosc, zrozum to kobieto że to cos normalnego , wasze stopy to nie nasze, pewnie boli cie to bo masz zaniedbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałam takiego jednego, kuzyna mojego kumpla z którym kiedyś się spotykałam. Ogólnie dewiant był z niego niesamowity, też był fetyszystą damskich stóp. Koniec końców był taki, że poszedł siedzieć za pedofilstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a p***buski to jest normalne, nawet nie wiecie jak kobiece stopy są bardzo podniecajace bardzo bardzo. nie da sie życ bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon i co w tym dziwnego. Małe jest piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon, za dużo ćpasz i masz omamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej mi włóz swoje stopy do buzi i każ lizac, a nie pieprzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet Panie nie wiecie jak bardzo mało jest kobiet, które lubią, gdy im się stopy pieści. Trudny jest bardzo los fetyszysty. Może któraś dałaby się namówić na spotkanie w klimacie fetyszu? I na zabawę wokół swoich stópek... Najlepiej w lubuskiem i okolicach albo wielkopolskiem. Jakby co: divadlo@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki, tyłki to jest to co ma działać na facetów a nie stopy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×