Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak smakuje tofu?

Polecane posty

Gość gość

Jak smakuje tofu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeść na surowo, czy smażyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tofu nie ma smaku, ma taki smak jaki sobie przyprawisz. W konsystencji pół ser pół garaleta - ohyda. Możesz na surowo i smażone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarczyca
Dnia 23.03.2017 o 21:40, Gość gość napisał:

Tofu nie ma smaku, ma taki smak jaki sobie przyprawisz. W konsystencji pół ser pół galareta - ohyda. Możesz na surowo i smażone

Raz w życiu kosztowałam i zgadzam się z cytowaną opinią. Rzeczywiście ohyda. I całe szczęście, że moje kubki smakowe zbuntowały się przeciw tofu, bo dowiedziałam się, że gdybym jadała soję i jej przetwory, to sama sobie bym szkodziła. Mam chorą tarczycę i muszę łykać hormon tarczycy, a soja blokuje wchłanianie tego hormonu przez organizm. To tak, jakbym albo wcale nie łykała leków, albo jak gdybym brała leki o dużo mniejszym stężeniu. Wiele osób łykających Letrox lub Euthyrox nawet o tym nie słyszało i nadal delektuje się  soją i jej przetworami. W ulotce tych leków jest  stwierdzenie, że "produkty zawierające soję zaburzają wchłanianie lewotroksyny, osłabiając w ten sposób jej skuteczność". Ale skoro to jest tak niesmaczne, to czy nie lepiej zrezygnować z jedzenia tego "smakołyku"? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc, gosc

A ja lubie tofu ,mozna go smazyc,panierowac w sezamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×