Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana bum bum

jak umotywowa egzamin komisyjny?sformuowanie

Polecane posty

Gość zalamana bum bum

właśnie, jaki podać skutecny powód? może ktoś już przezywał to co ja obecnie i może mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"iż bardzo zależy mi na studiowaniu tego kierunku" "problemy rodzinne" u mnie na uczelni tak uzasadniają, zwykle działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5555555555555555
problemy zdrowotne w okresie sesji związane ewentualnie z trudną sytuacją rodzinną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana bum bum
:( jestem załamana, u mnie trudno dostać komis, łatwiej warunek :( ja chyba napisze, że w okresie sesji zmieniałam miejsce pracy - studiuje zaocznie no i że bardzo chce studiować na tym kierunku, że reszta przedmiotów zaliczona itp może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurczę coś takiego. wcześniej nie mogłam należycie przygotować się do egzaminów z powodu problemów rodzinie, a bardzo mi zależy na studiowaniu tego kierunku na tej uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak. napisz, ze pozostałe przedmioty masz zaliczone. połącz przeprowadzkę z chorobą, z problemami w rodzinie, ze zmianą pracy i z chęcią staudiowania dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana bum bum
avenuska wielkie dzięki a wsparcie :) a mogłabyś to jakośfajnie stormuować? ja nie wiem, dla mnie wszystko wydaje sie takie banalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana bum bum
pewnien uniwersytet, wydział prawa, egzamin z prawa karnego :( wbrew pozorom tutaj chyba najczęsciej łamane sa prawa studenta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo możesz napisać, że uwazasz, iż twoja ocena została zaniżona. tak tez u mnie na uczelni pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana bum bum
nie, tego wole nie pisać, nie chce wojny niepotrzebnej z wykładowcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana bum bum
a z jakiej czesci polski jesteś? ja akurat studiuje administracje, nie prawo :) odezwij sie do mnie na gg jesli chcesz 2154048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie na uczelni dla dziekana liczą sie tylko konkrety- podałam Ci przykłady uzasadnień. Na mojej uczelni przeszło- ci, którzy się ubiegali- dostali uzaniowy egzamin komisyjny. Ni e wymyślali z żadna wyimaginowaną argumentacją. Klarowne, treściwe i konkterne. Przecież to nie jest mowa obrończa ;-) tylko podanie o zgodę na egzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×