Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karol wiśniewski

Jak wyjść z pętli kredytowej

Polecane posty

Gość Karol wiśniewski

Jestem zadłużona w kilku bankach dodatkowo brałam chwilówki i jeszcze , karta kredytowa, raty tych spłat przerosły moje możliwości .Jak wyjść z takiej pętli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Zajrzyjcie na http://www.monetto.pl/forum/pozyczki-pozabankowe.54/ , gdzie możecie uzyskać pomoc specjalistów. Z pewnością pomogą ci wybrać rozwiązanie, które pomoże ci spłacić kredyt. Może dobrą opcją była by pożyczka dla zadłużonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barrrdzo odradzam branie pożyczki by nie wpaść w pętle kredytową bo właśnie biorąc ją wpadasz w pętle. Zgłoś się do e-kancelarii lexperto, porady mają za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć dobry sposób na zarobienie i spłacenie. Napisz do mnie na gadu-gadu 40343250 , porozmawiamy i postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zgłoś się do warszawskiego biura kredytowego www.gawryszewskifinanse.pl tam na pewno pomogą ci w znalezieniu dopasowanego do twojej sytuacji kredytu konsolidacyjnego. Mi takie rozwiązanie uratowało finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci uratowało? zapłacili za ciebie długi? nie dość, że dalej jesteś zadłużona to jeszcze im jesteś winna za "pomoc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×