Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zemścić się na facecie który mnie podrywał, rozkochał a teraz jak się

Polecane posty

Gość gość

okazało ma żonę i dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oblej mu ryj kwasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postarać się oznajmić jego zonie o tym fakcie. On pomszczony i żona dowie się prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę zemścisz się tylko na sobie samej bo 1. Tracisz tylko swój czas 2. Pokazujesz ze nie masz za grosz klasy 3. Pokazujesz mu jak bardzo ci na nim zależy ze bez niego jesteś nikim skoro jego odejście tak cię poruszyło 4. Utwierdzisz w przekonaniu ze warto było cię olać bo zachowujesz się jak gowniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plan powiedzenia żonie to najłatwiejszy plan. Ale...nie chce niszczyć jego rodziny, poza tym nie mam pewności czy żona uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zorganizuj jakies dowody lub argumenty (np tajemnice) tak ze zona na 100% uwierzy i zniszcz rodzine ja chcialbym sie zmscic na dziewczynie ktora mnie odrzucila kilkakrotnie ale nie mam jak :( a wlasnie chcialbym bardzo na niej i na jej rodzinie :| niestey narazie to ona jest ta wygrana i nie wierz w bzdury ze zemsta nie pomaga - wrecz przeciwnie jak odpuscisz to czujesz sie jak szmata a oni maja co chceli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.49 1. Czasami warto poświęcić trochę czasu by mieć satysfakcję. 2. Zarzucać mi brak klasy przy tym draniu jest po prostu śmieszne. 3. Odejście? On nigdzie nie odszedł, to ja sama odkryłam jego tajemnice, on jeszcze o tym nie wie. Mnie się tak nie traktuje! Jest zbrodnia to musi być kara. 4. Nikt mnie nie olał, patrz punkt 3. A bo jego zachowanie jest takie dojrzałe, on to nie gówniarz, nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dowodami może być słabo. Najlepiej by było mieć nagrania z monitoringu ale ja do tego dostępu nie mam a to on właśnie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj już o tym pisałaś!!! Słabo u Ciebie z pamięcią a może odpowiedzi ci się nie spodobały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałam. A możesz podesłać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz nagrania to jakis niepodwazalny argument dla zony np gdybys znala szczegoly jakiejs bardzo osobistej sparwy jako "dowod" ze ejstes z jej mezem blisko a tak wgl ile amsz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 20 lat. Nic sobie takiego nie przypominam, niewiele mówił o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie zasługujesz na prawdę to nie jesteś dla niego wartościowa. Zemsta od kogoś takiego nie boli. Tak jak obraza od głupiego nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozwalę te rodzinę to uwierz...będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może inny plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtu
Postaw się na miejscu jego żony.ja wolałabym wiedzieć,że mąż mnie zdradza.po co być z takim czymś?obrzydza mnie fakt jak pomyślę,że mój m moglby mnie zdradzać.dotykac calowac i seksic się z inną a potem wracać do domu jak gdyby nigdy nic.fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było żadnego seksu! Nie jestem łatwa, najpierw sprawdzam z kim się zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtu
No sorry ale nie pisalas ze nie doszlo do zblizenia,wiec wróżką nie jestem.dla mnie czy to tylko trzymanie się za rączki czy zatajenie faktu ze ma sie rodzinę czy smsy z inna kobietą w wiadomym celu to zdrada.co to za facet który udaje ,ze jest singlem.ja na twoim miejscu poudawalabym ze nic nie wiem.nagralabym parę rozmow,zatrzymala jego smsy takie specjalnie gorące i świadczące o tym,ze jestescie razem.a potem pokazala jego żonie dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet pewnie porozmawiał z nią chwilę a ta ułożyła sobie plan na całe życie. Dlatego taka wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryj kwasem to on tobie powinien oblać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie ma drugi telefon...To sprytny drań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiedzcie mi jeszcze że to moja wina że zdradza żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrrrrrr
Przecież zatail przed toba ta informacje.wiec jaka tu twoja wina?jesli jego żona o tobie się dowie,ro licz sie z tym ze moze cie obwiniac ,ze usidlilas zonatego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba go było sprawdzić lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie było żadnego seksu! Nie jestem łatwa, najpierw sprawdzam z kim się zadaje. xxxx To słaba jesteś w tym sprawdzaniu. Chciałaś się bzykać, nie wyszło to chcesz rozwalić rodzinke, tak jakby jego zona i dziecko byli czemuś winni. Ale z ciebie suczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćrrrrrr, oczywiście że nie moja wina ale pojawiły się takie dziwne wypowiedzi że musiałam coś odpisać. gość dziś , no właśnie sprawdziłam, jak niby lepiej? Znalazłam informacje na których mi zależało, tj. stan cywilny. gość dziś , piękną historię sobie dośpiewałaś, piękna ale nieprawdziwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×