Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milunia238

jaki piękny tekst wygrawerować na zegarku dla chłopaka?

Polecane posty

Gość asdadadafsdfs
zostawi cie jak mu dasz zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhh wzruszenie
być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, lecz dla niektórych ludzi jesteś całym światem. czy to nie jest wielka rzecz znaczyć dla kogoś wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadadafsdfs
tak, nie powinnas mu kupowac zegarków ani butów bo z czasem w nich odejdzie. serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąz nakupował mi butów
wiele par już :P jesteśmy 20 lat razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Nie wręczaj zegarka i butów ! Możesz nie wierzyć w takie przesądy , ale związki się rozpadały . Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabobon i cimnogrod
ja swojemu kupilam juz trzy zegarki i dalej jestesmy razem. Buty tez mu kupowalam. Zalezy jak bardzo przesadna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Mąż tak ! i pewnie zapłacił za te które sama wybrałaś . Autorka zrobi jak uważa , ja wiem , że się rozchodzą po takich prezentach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadadafsdfs
a ile jestescie razem? slubu raczej nie wezmiecie. mozecie byc i 7 lat, ale co bedzie to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to nigdy nie byłam przesądna:) a macie jakiś pomysł na grawer? Myślałam o: zatrzymaj dla mnie czas albo lustro naszych wspomnień co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadadafsdfs
ile macie lat i ile jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
asdadadafsdfs --- ostrzegałaś tak jak i ja , ale my to ciemnogród jesteśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie twierdze, dziękuję za ostrzeżenia jesteśmy razem 2 lata a zegarek już kupiłam tylko brakuje mi graweru chciałam żeby był wyjątkowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżeq1111
Nie wierz w takie bujdy...Kupiłąm mężowi zegarek kiedy byliśmy jeszcze parą i wzieliśmy ślub i mamy się calkiem dobrze...Od razu na myśl przychodzi mi to głupie powiedzenie ,,wierzył dziad w gusła aż mu d***a uschła'';p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadadafsdfs
spoko, ja tez tak myslalam ze bedzie długo, a bylismy juz 6 lat. ale spoko. pamiętaj że ostrzegałam ja i tu inne. ciemnogród. jeszcze wspomnisz. 2 lata to nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Jeżeli już musisz go podarować to wpisz : '' ZAWSZE MÓJ - ZAWSZE TWOJA ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeetam tam
e tam rozchodzą :) Daj zegarek spokojnie :) ja z moim mężem już jesteśmy razem 15 lat , dostałam od niego i zegarki i buty , sama dałam porządny drogi zegarek na 10 rocznice i co ? kochamy się cały czas jak na początku , a nawet bardziej- im jesteśmy ze sobą dłużej:) głupie zabobony i przesady , tak samo jak ponoć się psuje w związkach po 7 latach, 14 latach etc - ba nie mieliśmy ani jednego najmniejszego kryzysu w związku przez te lata. ja dawalam na 10 rocznice więc po prostu wygrawerowałam "czas odmierzył 10 lat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSz30
Dziewczyna pytała o pomysł tekstu na grawer a Wy Jej o jakiś głupich przesądach głowę suszycie!!! Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za bzdury. Ja kupiłam mojemu mężczyźnie buty, on kupił mi przynajmniej trzy pary, i jesteśmy mega szczęśliwi od kilku lat. To tak jakby wierzyć w nieszczęście czarnego kota. Znam małżeństwo w, którym mąż kupuje buty swojej żonie w zasadzie bez przerwy i ciągle są razem bardzo szczęśliwi od ponad 30 lat. Jak kogoś kochasz, to nic nie może odmierzyć waszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nadal wszystkiego najdluzszego od zakochanej dziewczyny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dałam zegarek mojemu ukochanemu po roku znajomości/związku na urodziny ehh i muszę was rozczarować.. Już rok po ślubie, 7 miesiąc ciąży a nasza miłość wciąż kwitnie, przesąd to przesąd na coś trzeba zwalić jak się nie uda :P ale jeśli nie jesteś pewna czy wasz związek przetrwa to lepiej nie kupuj drogich prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejnot
ja kupowałam bratu ostatnio rejestrator sportowy , nie widzialam nikogo kto tak się cieszył z prezentu. na avans.pl wybierałam,czy by sie tak z zegarka cieszył no nei sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobinkas
Coś od serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×