Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki polecacie smartfon do 1 tys zł z systemem android a jaki odradzacie?

Polecane posty

Gość gość

Jaki polecacie smartfon do 1 tys zł z systemem android a jaki odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
To zależy od tego czy Ci zależy na aktualizacji do Androida 7. Czy Ci to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huawei p9 lite na allegro nowy kolo 1000 zlotych , w media expert ostatnio widziałam za 1200. Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
P9 Lite jest super, ale niestety nie dostanie Androida7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huwawei to jakiś bez markowy telefon weź sobie samsunga albo lg jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xiaomi haha przecież to jakiś bezmarkowy telefon polecam markę GoClever uznana marka na całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie będzie telefon dla mnie a dla mojej Mamy i zarazem pierwszy smartfon, nie może być za mały ani za duży, najlepiej 5 cali, więcej niż 1 RAM pamięci, dużo miejsca na aplikacje i zdjęcia, marka obojetna, ale żeby się nie wieszał, nie psuł i nie miał dual simu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Nadal nie odpowiedziałeś czy zależy Ci na aktualizacji do Amdroida7. Nad Xaomi bym się zastanowił, ale dopiero nad nową serią, bo obecna mi nie podchodzi. Samsung A5 ma 1 miejsce w teście PcFormat ale Androida7 to on nie dostanie. Pytam więc czy Ci na nim zależy, bo większość telefonów go nie dostanie i skończą maks na Android6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą i nie znam się na tym o czym piszesz, jaka jest / będzie różnica miedzy androidem 6 a 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość00:32 A nie skumałem płci. A co do systemu, to generalnie różnica pomiędzy każdą nową wersją a starą dotyczy funkcjonalności (nowe opcje, etc) oraz (co najważniejsze) bezpieczeństwa systemu (łatki dla luk i błędów w systemie). Starsze systemy są stopniowo porzucane jeśli chodzi o wsparcie, tak jak to było z Windows XP. Nowsze Windowsy też w końcu przestaną być łatane. To samo jest z Androidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mówisz,że lepszy telefon z możliwością aktualizacji? za dużo opcji to nie będzie dobra opcja, bo dobrze jakby to był dość prosty telefon, więc może sprawdzony android 5 lub 6... xiaomi ma dość dobrą renomę, ale w sklepach go chyba nie ma, a z allegro nie chcę, bo to i tak idzie z Chin, to już lepiej jakbym na ali zamowila, ale znowuz nie mam karty na dolary i nie chce mi się w czekanie na wysylke bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam p9lite kupiony za 1200 ale jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość00:32 Najprościej będzie jak będziesz pytać o sprzedawcę czy dany smartfon obsłuży Api Vulkan. Jeśli tak, to dostanie Google'owego Androida7... o ile dany producent danego smartfona to zapewni. Bo marka w sumie się nie liczy, ale taki Asus (mający fajne smartfony) kuleje z tempem wprowadzania nowych Androidów dla swoich telefonów. Najszybszy jest Google, ale Google to producent Androida, więc jego telefony zawsze dostają nowe Androidy najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytałam specyfikacje i wydaje się być ok, tylko problemem może być karta nanoSim - a kojarzysz może jakiś telefon do ,którego będzie karta microSim? czy są jakieś z tych nowych czy raczej trzeba celować w takie co są na rynku od kilku lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę smartfona, czy mam szansę na przetrwanie bez tego elektronicznego badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nanosim można zrobić duplikat swojej karty w salonie. To nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xperia i samsung maja micro sim a nawet zwykle sim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość00:32 Żeby sprawdzić czy smartfon obsłuży interfejs Api Vulkan wejdż na https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vulkan_(API) i tam sprawdż czy procesor (np. Snapdragon 430) i karta graficzna (np. Adreno 530) obsłużą rzeczony interfejs w wersji 1.0. Co zaznaczono na zielono. @gość01:31 Nie chodzi o to że za dużo opcji, bo w Androidzie 5 i 6 też nie ma ich tak mało jak w telefonach dla seniora. A najbardziej chodzi o bezpieczeństwo telefonu i sprawność systemu. Co do Ali, to i tak jest różnie z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Ponawiam link bo uszkodzony (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Vulkan_(API)) @gość01:46 No tak, dziś to licho. Acz takie najzwyklejsze GSM to są chyba jeszcze np. w TESCO. Telefony Prestigio. Albo Nokia Asha. Albo Akai PHA. Albo Nokia 230 SLV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Albo najlepiej wyguglajcie: api vulkan wikipedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Więc pytanie czy zależy Ci na Android7 i czy to musi być smartfon? Czy bateria ma być wymienna, etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralla
ja mam Lunę II i śmiga naprawdę fajnie, jedynym jej problemem może być to, że ma 5,7 cala, ale jest jeszcze całkiem fajna Inifity II LTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Tu (http://www.spidersweb.pl/2016/12/android-7-1-1-aktualizacja.html) masz podane które telefony dostaną Androida7, z tym że jeśli któryś z wymienionych nie ma podzespołów kompatybilnych to Andek7 będzie okrojony, na pewno o obsługę Vulkana, który poprawia wydajność w grach i aplikacjach i dzięki temu mniej drenuje się bateria. A tu (http://www.spidersweb.pl/2016/12/jaki-smartfon-do-1000-zl-2016.html) masz taką małą polecajkę z fonami do 1000. Nie sprawdzałem specyfikacji,acz wydaje się że żaden dla Vulkana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
P.s. Zapomniałem dodać że pierwszy link dotyczy smartfonów Googla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
* obłowić a nie oałowić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×