Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kompleksy mają ludzie z tatuażami?

Polecane posty

Gość gość
no całą mase ,skoro muszą sobie szpecic cialo zeby odwrocic uwage od tego, jak rzeczywiscie wyglądaja ; ) typowy mechanizm obronny ,zrobie z siebie dziwadlo zeby ludzie nie smiali soe ze mnie tylko z dziwnego wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest odpowiedź. JAKIE dokładnie, z CZEGO ludzie mieliby się smiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyklad: jest glupia, nie wie, o czym z ludzmi rozmawiac. A tak rozmawia o tatuazu. Albo jest glupia, a chcialaby byc przebojowa jak ********* wiec robi se tatuaz, jak tamta. Albo jest glupia i sama, a widzi, ze celebrytki maja tatuaze i sa z kims, wiec robi z nadzieja, ze teraz kogos znajdzie. Zauwaz, ze wszedzie sie przewija: jest glupia :) PS. Do kolesi tez sie tyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam sporo niegłupich, wykształconych kobiet które mają tatuaże. Więc głupie nie są :) Sama mam sporo, a głupoty nigdy nie można było mi zarzucić (oczywiście zaraz mnie zwyzywasz udowadniając tym własny brak inteligencji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, nie bede. Zauwaz tylko ze glupi nie powie o sobie, ze jest glupi, a i glupoty u innych nie widzi... i tyle :) Pozdrawiam i zyj ze swoimi bohomazami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba umieć obiektywnie ocenić własną inteligencję. Nie jestem Teslą, ale jednak robię doktorat i jestem uważana za inteligentną osobę więc nie będę nazywać się głupią ;) I tak, zyję z moimi tatuażami i jest mi z nimi bardzo dobrze. Takie hobby na boku dość zawalonego zajęciami życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tatuaże po to, żeby nie być kojarzonym ze środowiskiem oazowej młodzieży. Efekt jest taki jaki miał być: prawiczki i dziewice omijają mnie szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma 3 tatuaże, pracuje w dużej firmie na wysokim stanowisku, jest uważana za inteligentna i bardzo zaradna osobę, jest do tego towarzyska więc każdy ją lubi a jak ma problem to idzie do niej bo wszyscy wiedzą że ona im pomoże bo wie co robić, a ma tatuaże ponieważ jej się podobają i nie ma kompleksów, np uwielbia swoje nogi i ma na kostce tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama też ma tatuaż - zrobiła sobie w nagrodę jak osiągnęła swoją docelową wagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem piekna i nie potrzebuje zadnych bohomazow na skorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebować to nikt ich nie potrzebuje - można je najwyżej chcieć Pozdrawiam, również atrakcyjna kobieta (ale z tatuażami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×