Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubiona222x

jakie prezenty kupujecie na komunię

Polecane posty

Gość gość
kup rogi idealne dla nowych satanistów wielbiących figury i obrazy które Bóg zakazał w biblii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla komucha idealnie pasuje portret Stalina lub Lenina można pójść w nowoczesność i podarować portret Putina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w zeszłym roku dałam pieniądze 300 zł. bo wiem,że tam rodzice nie zabiorą dziecku kasy i lubię komunistkę...trzy lata temu byliśmy na podwójnej komunii to daliśmy tylko po zegarku ,cena jednego 70 zł bo nie lubimy tych dzieciaków,są wredne i do tego psuje,zaraz wszystko popsują,a kasy im nie dajemy bo wszystko matka zabiera...dwie osoby,ja i mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą radę daj i wp*****l by się dobrze uczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnimi latami bardzo popularnymi na prezent komunijny stały się keyboardy. Są teraz niemal tak popularne jak niegdyś w latach 80 ubiegłego wieku zegarki z melodyjkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani złotko
Oczywiście gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej chrześnicy dwa lata temu kupiłem keyboard casio, ale wiedziałem wcześniej, że się interesuje muzyką i marzy o takim prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam strusia z hodowli, dziecko bardzo chce nauczyć się jeździć na strusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkisza
Zależy kim jest dla Ciebie osoba, która ma komunię. U mnie kiedy była to dalsza rodzina, dawałam drobny prezent. Schody zaczęły się kiedy do komunii szła moja chrześnica. Musiałam wziąc pożyczke na kilkaset zlotych żeby mi starczyło na prezent. No cóż, takie są teraz wymagania od chrzestnych. Ale do komunii do już bedę miała spłacone 3 raty pożyczki i tego tak nie odczuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena_Trojka
Ja kupuje chrzesniakowi rower, bo zawsze o nim marzyl, a to jest jednak taki tradycyjny juz prezent na komunie :) Wybrałam Indiana X Pulser 2.4 - zobaczymy jak sie sprawdzi. Ale ladny jest i sprzedawcy polecali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaDomika
ja mam farta z kolei, bo wygralam w ankiecie media expert 750 zl na zakupy, wiec nie wydam ani grosza na prezent :) musze cos kupic stamtad, ale jeszcze nie wiem co. slyszalam, ze maja fajne rowery, ale moze to zbyt standardowe? jeszcze chwile czasu mam, to sprawe przemysle :) polecam tez dogadac sie jakos z rodzicami "komunisty", moze oni cos podpowiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@milena trojka - w sumie też się zawstanawiam nad tego typu sprzętem, doszedłem do wniosku, żeby kupić jednak rower zamiast konsoli więc chcę przeznaczyć koło takiej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ta indiana 2.4 kosztuje coś koło tego teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisko
rowery są bezpieczne - każde dziecko sie ucieszy z uniwersalnego rowerka :) ja wychodze z założenia, ze takie klasyczne prezenty są okej :) ostatnio w media expert widziałam piekne rowery indiana i na pewno cos dla chrzesniaka wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Kościelecka
Ja co roku mam po kilka komunii, takie roczniki dzieci w rodzinie, w tym dwójki jestem chrzestną w tym roku. Dla jednego mam już skuter kupiony a dla drugiego chciała bym kupić laptopa ale nie wiem jakiego. Wspomagam się artykułem na temat laptopów https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-na-komunie-jak-wybrac-jaki-najlepszy-polecane-modele/4476/ ale nie wiele z tego rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×