Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakieeeeeeee

Jakie sa warunki w akademikach?

Polecane posty

Gość Jakieeeeeeee

Przede wszystkim chodzi mi o łazienkę? Wybieramy sie z chłopakiem na kilkanaście dni do akademka do Gdańska, ale przeraza mnie ten pobyt:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do którego akademika
w Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ten dzial
Roznie to bywa...zalezy od akademika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami bywa 1 lazienka i WC
na kilkanascie osob:-oMnie to szczerze pzeraża:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest w Gdansku ale bylam w akademiku w Krakowie i lazienka byla wspolna na 4 pokoje ( 2 pokoje 3 osobowe i 2 2osobowe) wiec luksusow nie ma zwlaszcza ze nie bylo kabiny prysznicowej tylko zaslona...Natomiast w pewnym akademiku we Wroclawiu to juz w ogole bylo kiepsko bo lazienka byla 1 na caaaly korytarz, fakt ze spora ale trzeba bylo przemaszerowac po kapieli ladny kawalek drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieeeeee
Nie wiem który akademk:( Ale super sie zapowiada, 2 tygdnie, jak tu ogolić nogi całą resztę, masakra:O Facetowi to nie przeszkadza, ale przeciez my baby musimy miec jakies warunki, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieeeeee
Ja włąsnie tez bylam kiedys w akademiku na AGH i szok. Jedna łazienka na kilka pokoi. Ale ta łazienka jest otwierana z dwóch stron, o ile pamiętam to chyba bez drzwi, dwie umywali, lustro, dwa sznurki na ciuchy i prysznic z zasłoną bez drzwiczek niczego, można odsłonić sobie wszystko poogladać. Jak to zobaczylam to sie przerazilam, czy tak jest wszędze?????????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkalam rok w akademiku, w ktorym jedna lazienka (duza co prawda) byla na caly dlugi korytarz. Poza tym prysznice nie mialy zadnych zaslonek, kazdy mogl sie gapic do woli:O Strasznie to krepujace bylo. Co do golenia itp nie bylo tak zle. Po prostu chodzilam do lazienki poza godzinami szczytu. Naprawde mozna sie przyzwyczic, choc wiem ze moze to byc trudne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie jestescie
rozkapryszone.... ja mieszkałam przez pięc lat w akademiku, gdzie na 4 pokoje = 10 osob przypadał jeden prysznic z zaslonką, dwie umywalki i kibel. drzwi z łazienki do składów pootwierane z obydwu stron na osciez a drzwi z przedpokoi obydwu skladów poootwierane na ościez. I co w tym strasznego? no i co z tego ja jeszcze nie widzialam, zeby ktoś komuś zasłonkę od prysznica odwsłaniał, zwariowane i rozkapryszone jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musyna
ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieeeeee
co ehh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooo
etam.akademiki wymiataja tam jest super klimat:)i co ze łązienka wspólna na 10 osób????akademiki niekoniecznie są pełne jaskiniowców .przeciez nikt Ci do kibla czy pod prysznic bez zaproszenia nie wejdzie :) :D.akademiki sa super super super miłej zabawy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×