Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Liliana777

Jakie znacie sposoby na większy wzrost w wieku 25 lat? Pomocy proszę.

Polecane posty

Kto jeszcze z was ma efekty po jakiś ćwiczeniach na wzrost? Mam 160 cm wzrostu i 25 lat. Kolega kulturysta mówił, że zwisał na drążku w wieku 27 lat i urusł 6 cm. Lekarz mu to potwierdził, że da się urosnąć przez zwisy. Czy ma ktoś efekty z wiszenia na drążku? Myślicie, że da radę się wyciągnąć, gdy jest się w tak podeszłym wieku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_900
Słyszałam, że basen może pomóc. Noszenie szpilek niestety może pogorszyć sprawę. Mimo, że teoretycznie mają dodawać cm to jednak źle wpływają na kręgosłup i ścięgna i można od nich zmaleć. Ćwiczenia siłowe też nie są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę obcasy od 12 roku życia :/ I mam krzywy kręgosłup od tego rzeczywiście. Jeden gość mi mówił o Illizarowie, ale operacje odpadają na 100%. Jak wpisuję wzrost do google, to piszą, że od ćwiczeń się rośnie. To prawda, czy ściema jak myślicie? Jest ktoś, kto to potwierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_kilimandżaro
w tym wieku juz nie urośniesz , a ćwiczenia może i pomogą ale to 1-2 cm max a ćwiczyc trzeba codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet te 1 - 2 cm dla mnie by były ok. A hormony wzrostu w tym wieku, myślicie, że coś dadzą, czy rozbudują mięśnie już tylko? Czytałam, że L-Arginina wziększa wzrost. Brał to ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama w sukni1992
"Noszę obcasy od 12 roku życia :/ I mam krzywy kręgosłup od tego rzeczywiście. " cooo? W szkole ci pozwalali łazić na szpilach? I rodzice?!?!?!? A po drugie to nie masz większych problemów? Myślałam, że masz chorobę karłowatość, że masz 140 cm wzrostu a masz przeciętny średni wzrost, chyba szukasz problemów na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się urosnąć po gdzieś
21 roku życia bo kości do końca wapnieją i przestają rosnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git giff
po co ty chcesz rosnac :O ale masz banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
nie radze stosować horomonów owszem mozna urosnać około 2cm ale sa tekgo skutki uboczne np. moze powiekszyć sie jedna stopa. palce u rak. najlapej to dziennie wiś na drażku około pół godziny nie odrazu tylko np rano 3 minuty później nastepny 3 i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Radzi
zwisaj przywiązana za nogi 8 godzin dziennie głową w dół, powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2233ee
Można przedluzyc kości u nog ,ale to bolesne i ryzykowne.. Nie warto moim zdaniem bo u kobiet wzrost 160 jest jak najbardziej ok ,ale jak uwazasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 231231231
ilizarow jest przede wszystkim drogi, min. 30 tys, mało kogo stac. Ja z moim 152 cm poszłabym od razu, ale nie mam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2233ee
152 to jestem jeszcze w stanie zrozumiec chociaz nie sadze zebyś przez wzrost była jakas wyobcowana bo miesci sie on w normach ,ale 160 ? daj spokójkobieto ...ubierzesz szpilki 10 cm i juz masz 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DyzioI
kup sobie szczudla:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryła,s
a podobno fajnie jest być taka filigranową i ma się wtedy większe powodzenie bo faceci chcą się opiekować takimi małymi, nieporadnymi istotkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2233ee
no ja jestem filigranowa i mam duże powodzenie wiec jak widać to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryła,s
to po co rosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2233ee
i nie chcialabym byc wyższa ;) zreszta jak ide ulica to widze wiele kobiet mojego wzrostu, a nawet niższych ,a mam 162 wiec za niska sie nie uważam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2233ee
Ja nie chce rosnąc tylko autorka. ale kobiety czasem maja dziwne pomysly ... np usuwanie żeber , rośniecie na siłe , robienie z siebie ,, plastika" i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryła,s
162 to raczej niski wzrost ale to chyba tylko mnie się tak wydaje bo j wysoka jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2233ee
a mnie sie wydaje ,ze średni bo sie nie wyrozniam jakoś wzrostem na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2233ee
chyba ,ze Ty patrzysz na to tak ,ze wiele kobiet jest niskich ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Radzi
I trzeba było palić papierochy za mlodu? Macie, za własną głupotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2233ee
i zawsze miałam wysokich facetów jakoś nie wybierali tych wysokich choć byli przystojni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryła,s
hahah no może faktycznie przez mój wzrost mam trochę spaczone wrażenie :D no ale powszechnie wiadomo, że punktu widzenia zależy od punktu siedzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, chciałabym mieć nawet 162 cm tak jak Ty :) Szukam w google coś na wzrost i piszą, że są ćwiczenia, gdzie podobno rośnie się 12 cm w 3 miesiące!!!! :0 To ciekawe, dlaczego wszyscy nie są wielkoludami :D Ktoś ćwiczył tym programem i rzeczywiście urósł? Czy to bezpiecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was urósł 12 cm od ćwiczeń w 3 miesiące????? Czy ten program na wzrost działa, ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala gruba kulka
Liliana777 czy mogą być atrakcyjne? oczywiście, że nie! bo czy Shakira (156 cm), ewa farna (165cm) , Nicole Scherzinger (165cm), Christina Aguilera (158cm), mARTA Żmuda - Trzebiatowska (166cm) są atrakcyjne? :D Po prostu zadbaj o siebie, diet, sport, zdrowe odżywianie ... Wiadomo, że wysoka osoba wygląda szczuplej, smuklej, ale ta średniego wzrostu jak coś da od siebie też może dorównać tej wysokiej! więc zabieraj się za siebie a nie wypisuj głupot, bo masz zwyczajny, średni wzrost. Rozumiem, jakbyś była facetem, ale jako kobieta? w inny sposób się weź za siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdbvsdvdcac
no własnie ja mam 155 i wygladam mega zajebiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×