Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem facet INTP, nie potrafie odnaleźć się wśród ludzi.

Polecane posty

Gość gość

Witam Jestem Arek mam 23 lata z charakteru jestem INTP, mam wrażenie że ludzie mnie nie lubią, bo jestem inny niż większość, nigdy nie miałem dziewczyny nie potrzebna mi, ciągle by mi marudziła i zawracała głowę, nie mam za bardzo potrzeby żeby kogoś kochać, oczywiście z rodziną jestem silnie związany również nie przywiązuję się do ludzi, nie interesują mnie typowo przyziemne rzeczy, bardziej interesuje mnie poznawanie świata, rozwój intelektualny, kasę przeznaczam na swoje hobby czyli m.in: elektonika, militaria, wędkarstwo, oraz wszelkie książki, lubię swoje towarzystwo, nie lubię dyskotek ani tego typu rzeczy, nigdy w życiu nie byłem, nie lubię chodzić na imprezy rodzinne typu chrzciny, komunie itp. wolę towarzystwo 1 maks. 2 osób z którym dzielę pasję a nie z set-koma z którymi nie mama ocznym gadać, nie narzucam się nikomu ani nie wchodzę drogę a jednak ludzi mi dogryzają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worldean
Jakbym czytał siebie...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą INTJ i też nie odnajduję się wśród ludzi, ale mam to gdzieś. Nie zależy mi, jestem aspołeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest intp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ISTJ i juz w ogole jestem jak robot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×