Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bracka.

Jestem zalamana, nie stac mnie, zeby wyslac corke na studia

Polecane posty

Gość bracka.

Jestem rozzalona, moja corka chce studiowac, ale nie mam za co ja utrzymac. Zarabiam 3 tys netto, ale mam 5 dzieci, a maz pijak niestety nas opuscil i nie doklada sie do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcx
kupe ludzi tak robi, nie obwiniaj sie. Przecież są kredyty studenckie. Albo niech poszuka jakiejs pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascdscarvqgfwrgwegga
sa kredyty studenckie, sa stypendia socjalne i naukowe!!!, a ojciec, nie płaci alimentow!!!powinien płacic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie moge
niech idzie na zaoczne i do pracy jak ja np ;) albo na dzienne i cos dorabia w weekendy....zawsze sie da jak sie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... Twoja corka na pewno zalapie sie w takim razie na stypendium socjalne (prawdopodobnie nie przekroczy maxymalnego dochodu na czlonka rodziny, cztery lata temu bylo to ponad 500 zł). Niestety nie wiem, jakiego rzedu sa to pieniadze... do tego gdyby osiagala niezle wyniki to mialaby tez stypendium naukowe - uswiadom jej to, jezeli bardzo jej zalezy to bedzie sie starala. W moim miescie to nawe 500 zl miesiecznie (samego naukowego). Do tego w wiekszych miastach pelno jest dorywczych prac dla studentow:) Po prostu porozmawiaj z nia - przedstaw jakie masz mozliwosci i pokaz, ze jezeli bardzo jej zalezy to i ona moze zrobic cos w tym kierunku zeby moc studiowac. I glowa do gory, u mnie na roku jest sporo osob ktorym naprawde sie nie przelewa a bardzo dobrze sobie radza:) Obiecaj jej, ze zrobisz wszystko, zeby moc zapenic jej mozliwosc studiowania i ze szanse bardzo wzrosna jezeli Ci w tym pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiii
a po co jej studia? niech znajdzie bogatego meza - bedzie na nia pracował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostań politykiem
zaraz po rozpoczęciu studiow mozna strac sie o stypendium socjalne mój syn pobieral studjuje zaocznie więc teraz podjął prace bo studia mu pozwalają.Niech spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie moge
ja po maturze poszłam normalnie do pracy a dopiero po 2 latach na studia... teraz mam 1000 zł netto i 350 zł stypendium naukowego wiec da sie spokojnie tylko trzeba chciec a nie tylko jak mam da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddllalala
Kobieto, 3 tys to nie jest znowu tak mało! Chcieć to móc, a ty dziewczynę skreślasz od razu. Powiedz jej, że będziesz jej pomagać przez pierwszy rok, potem ma sobie znaleźć jakąś pracę. Dostanie stypendium socjalne, może także naukowe, dajże jej szansę! A nie z góry zakładaj, że nie. I załatw tę sprawę z mężem. Macie rozwód? Ma zasądzone alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka cala prawdaa
wiesz co? to zalosne z tymi wywodami ze 3 tys to dla ciebie malo. u nas jest 5 osob w rodzinie, matka nieulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka cala prawdaa
wiesz co? to zalosne z tymi wywodami ze 3 tys to dla ciebie malo. u nas jest 5 osob w rodzinie, matka nieulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka cala prawdaa
wiesz co? to zalosne z tymi wywodami ze 3 tys to dla ciebie malo. u nas jest 5 osob w rodzinie, matka nieulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro masz komputer
i neta to chyba tak źle wam się nie powodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka cala prawda
wiesz co? to zalosne z tymi wywodami ze 3 tys to dla ciebie malo. u nas jest 5 osob w rodzinie, matka nieulec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem takie sprawy da sie rozwiazac, po pierwsze stypendia socjalne sa naprawdę dużo, może się starać o darmowe miejsce w akademiku o dofinansowanie żywnościowe itp. Łącznie można z 700zł wyhaczyć Po drugie kredyt studencki Po trzecie za dobre wyniki w nauce mozna miesiecznie minimalnie zebrac ok 300zl (zalezne od uczelni) Po czwarte dodatkowa praca, po zajeciach, weekandy itp zawsze jest wyjscie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuuuuuuuuuuujjjjjj
jesli dziewczyna jest odwazna i w miare samodzielna niech jedzie jako au Pair:-)do anglii czy niemiec-w zaleznosci od tego jakego jezyka czyla sie w liceum. Prace ma zapreniona-zarobki - moze nie duze ale zawsze jak sie chce mozna cos z tego odlozyc. ja studiowalam 5 lat w polsce-o 5 lat za duzo;-(teraz jestem au pair w londynie-opiekuje sie 3-letnim dzieckiem, poza tym 2 razy w tygodniu ucze sie w collegu i mam dodatkowa prace w weekendy. Odkladam ok 1500zl na miesiac-ale nie na studia w polsce-chcialabym tu zaczac studiowac. Twoja corka bedzie miala szanse podszkolic jezyk, usamodzielnic sie-decyzje o kierunku studiow musi podjac bardzo rozwaznie-ja czuje ze zmarnowalam 5 lat-jakbym wyjechala od razu to teraz smigalabym po angielsku ze ho ho:-) jakby co sluze pomoca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki z ciebie glupek
my mamy 2000 netto na 5 osob - 2 rodzicow, 3 dzieci, 2 studiuje 1 sie uczy jak dla mnie kupa kasy te twoje 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllaaaaaa
to jakas nedzna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz glupiemu
jaki z ciebie glupek>> takie bzdury ze za te dwa kawalki mozna sie utrzymac! odliczajac normalne rachunki zostaje troche ponad tysiac na jedzenie dla tyle osob a gzie tu forsa na studiowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfonzo
One moment, please buy klonopin cheapest Many Chinese microbloggers appeared too distracted by the much more salacious details of love triangles and expensive foreign trips to wonder about the deeper politics of the case, though censorship likely played a part in that, too.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, a ja ci powiem tak. Moja rodzina 4 osoby ma na m-c 3000 zl. Po zrobieniu oplat zostaje nam 1500 zl. na jedzenie. Ale ja sobie powiedzialam - ze bede jesc suchy chleb ale corka skoncz studia. I zeby chuj na c***a lazl , to moja corka skonczy studia. i ile tylko moje rece i garb wytrzyma , to tyle uniose - a moja corka skonczy studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia dzienne sa za darmo a zaoczne maja to do siebie ze chodzi sie na zajecia w weekendy zeby moc pracowac w weekendy . Ja bym sie wstydzila od swojej matki brac ciezkie pieniadze na studia. Do 18 rż mialam wszystko teraz to ja sie staram jak najbardziej odciazyc rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bedzie apierdzielać całe życie za grosze tak jak ty i po chooj jej te studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby moc pracowac na codzien mialo byc sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tys. to i tak dużo zarabiasz, do tego mając męża pijaka zdecydowałaś się z nim aż na tyle dzieci, napewno nie został pijakiem z dnia na dzień tylko wcześniej lubił wódeczkę, no ale jak to typowa polka, nie liczy się charakter liczy się to co ma w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o proszę odezwały się bidy, narodziły dzieci a teraz płaczą, że im ciężko, to po cholerę żeście tyle ich rodziły, typowe puste matki polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darren
I'm sorry, I didn't catch your name buy ventolin asthma inhalers With the euro zone barely out of recession, a failure to putaside money to deal with the problems revealed could rattlefragile investor confidence and compound borrowing difficultiesfor companies, potentially killing off the meek recovery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×