Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja wa powiem ze

Juz nie wierze zadnym wrozka nawet tym nby profesjonalnym

Polecane posty

Gość ja wa powiem ze

ok 5 miesiecy temu byłam u wrozki niby profesjonalnej wywrozyła mi z tarota ze moim mezem bedzie obcokrajowiec starszy mezczyzna tzn tak powiedziała ze juz po 30 tce a ja siedziałam 2 lata za granica i nikogo takiego nie poznalam zreszta nigdy nie podobali mi sie starsi chyba ze max o 5 lat teraz wrozylam sobie przez net i wrozka pisze ze wyjde za maz za polaka prawie rowiesnika blondyna no i gdzie tu jakas zgodnosc ... ?????? :-O ten tarot to jakas sciema i zabawa juz wiecej nie pojde do zadnej wrozki dziewczyny szkoda czasu i kasy !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem ze
a tu takie oblegane sa te topiki wrozek ale przeciez to sciema a szczegolnie ci jasnowidzowie dziewczyny ja bylam naiwna ale juz koniec z tym czytalam topik tej jasnowidz jakas koci cos tam i jedna dziewucha sie pytala czy zdala egzamin i ona odpisala ze niestety ale nie i ona pozniej ta co sie spytala po jakims czasie odpisała ze jednak zdała!! mało kto ma prawdziwy dar jasnowidzenia a jak ma to nie udziela sie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna woda
a mi kiedys wrozka przepowiedziala, ze wyjde za maz za mojego owczesnego (juz ex) chlopaka a on zerwal ze mna prawie zaraz po tym jak ona mi to przepowiedziala (ale nic nie wiedzial o tej przepowiedni). Potem jakas inna wrozka przepowiedziala mi, ze dluuugo nie bede nikogo miec a ja jeszcze w tym samym miesiacu poznalam mego meza obcokrajowca. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem ze
to jakies sciemy ten tarot to takie naciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna woda
najlepsza jest wizualizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem ze
ja ta pierwsza wrobe otrzymalam od dosc znanej wrozki i astrologa tzn ta wrozbe o tym cudzoziemcu .... a moze jest ktos zadowolony bo wrozba mu sie dokladnie sprawdziła ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56y
a mnie sie raz sprawdzilo z wp.pl pytalam o ciaze (bo byly problemy i dlugo sie staralismy) i powiedziala mi ze zajde za pol roku....nie da rady wczesnie zeby nie wiem co. pytalam ja kilkuktprnie o to samo , a ona ciagle pisala to samo (innymi slowami oczywoscie) i rzeczywiscie za te 6 m-cy sie udało.... a staralismy sie 1,5 roku, wiec powoli y-tracilam wiare ze kiedykolwiek sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna woda
Moja znajoma byla kiedys u jakiejs wrozki, ktora ponoc powiedziala jej o niej pelno rzeczy, ktore zgadzaly sie. Potem gadaly o tez o wrozeniu i ta wrozka powiedziala, ze niekoniecznie wszystko co sie przepowie musi sie sprawdzic. czesc jest zapisana "w gwiazdach", a czesc zalezy od nas samych. Poza tym przepowiednie z kart sa tez w jakis sposob interpretowane i np choroba nie musi oznaczac zaraz, ze sie rozchoruje, ale ze musi bardziej dbac o zdrowie wtedy, pojsc do lekarza na wyniki, wtedy da sie ja ominac. Ja jak poszlam do tej drugiej wrozki co mi staropanienstwo prawie przepowiedziala to powiedziala, ze w mym zyciu nie zapowiadaja sie zadne zmiany i rzeczywiscie wtedy na nic sie nie zanosilo. A potem mi nagle wypadl ten wyjazd gdzie poznalam mego meza czyli jakbym ja sama zmienila moj los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z wp.pl co to za wrozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56y
a mnie sie wydaje ze jednakmimo wszystko to niewiele od nas zalezy... jezeli jest nam dane zamieszkac w egipcie, choc na dana chwile to jest ostatnue miejsce na ziemi, w ktoreym chcemy mieszkac---> to wszystkie okoliczności/wydarzenia tak sie ulozą, że w koncu zamieszkamy w tym egipcie...że np. poznamy kogos, na kim nam zalezy i z milosci albo czegos tam innego zmienimi miejsce zamieszkania... tak ja to pojmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56y
a mnie sie wydaje ze jednakmimo wszystko to niewiele od nas zalezy... jezeli jest nam dane zamieszkac w egipcie, choc na dana chwile to jest ostatnue miejsce na ziemi, w ktoreym chcemy mieszkac---> to wszystkie okoliczności/wydarzenia tak sie ulozą, że w koncu zamieszkamy w tym egipcie...że np. poznamy kogos, na kim nam zalezy i z milosci albo czegos tam innego zmienimi miejsce zamieszkania... tak ja to pojmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56y
tutaj pytałam: tu jest ogólne pytanie jakie chcemy zadac kartom tarota.... http://horoskop.wp.pl/kat,80954,wid,9176877,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna woda
Ja jestem zdania, ze wszystko jest pol na pol. czesc zapisana w gwiazdach a czesc zalezy od nas. poza tym jest tez cos takiego jak autosugestia, czyli jak ktos nam wmawia, ze cos stanie sie na pewno to my zaczynamy w to uporczywie wierzyc i to rzeczywiscie sie sprawdza. Tak naprawde to jedyny ktory wie na sto procent o naszych losach to jest Bog. Reszta wrozki, taroty eccc to tylko interpretuja to co sie moze nam zdarzyc, sa to ludzie tak jak i my wiec moga sie pomylic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56y
chetnie dowiedzialabym sie czy moze komus tez sie sprawdzilo, bo znowu chcialabym o cos zapytac, a minelo juz 1,5 roku od momentu kiedy ostatnio pytalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańńka
wcale nie jest tak...mi ktos powiedzial (wrozka) ze w czerwcu uda mi sie moje przedsiewziecie---tak sie nakrecialm ze bedzie dobrze i jak sie jednak nie udało to wyłam przez tydzień..... wiec to chyba nie jest tak do konca z autosugestią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam astrologię ! Ale nie chodzę do wróżek, sama stawiam sobie tarota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu mezowi jego kuzyn (tarocista amator) wywrozyl, ze pozna zone cudzoziemke (moj maz nie jest polakiem) i sie to sprawdzilo. Ale w sumie nie wiadomo, czy to dlatego, ze tak dobrze wywrozyl czy po prostu przypadek, ze sie tak stalo. maz opowiadal mi, ze wrozyli sobie tak na smiesznie w sylwestra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dzieje sie przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochani ja zadawałam te
same pytania kilku wróżkom tu na kafe i każda napisała mi co innego Nie można tego brać na poważnie raczej traktować to z przymrużeniem oka. Niektura odpowiedzi były takie dołujące że jeżeli by brać to na serio to po co się starać cokolwiek robić przecież i tak to nie ma sensu. A właśnie że nie SAMI JESTEŚMY KOWALAMI swojego losu owszem jeden ma więcej szczęścia drugi mniej ale to i tak ostatecznie NASZE OSOBISTE WYBORY NA CODZIEŃ kształtują naszą przyszłość. Pozdrawaim zakręcone kobietki Zakręcona kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie się nic nie sprawdziło.Odradzam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam osobiście u wróżki Grazyny z http://wrozkagauri.pl to naprawdę niezwykła osoba. Zadziwia zdolnościami i empatią. Jedna z najlepszych wróżek w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że są jeszcze takie osoby jak Pani z http://wrozkagauri.pl. Odkryłam ją dzięki Wam i bardzo się cieszę. Wspaniale mi doradziła, dzięki niej utrzymałam męża przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×