Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zkacowany vadimek *

Kac

Polecane posty

Gość zkacowany vadimek *

Witam. Boze ludzie pomozcie mi... Moze zaczne od poczatku... A wiec, mam 17 lat, (1 klasa LO), w piatek okazalo sie ze zaliczylem caloroczny sprawdzian z matematyki \o/ co bylo dla mnie marzeniem. Jestem noga z maty, w ogole ze scislych a wiec sie bardzo ciesze. Postanowilem to opic. Wiec poszedlem wczoraj z kolega po 0.7 finlandi zurawinowej bialej i 4 piwka. Opilismy wszystko po polowie w nocy. Nic procz tego ze mu troszke zdewastowalem i "obrzygalem" mieszkanie (i siebie) sie niestalo. Juz nad ranem gdy se ockna i zobaczyl co sie stalo z mieszkaniem to wywalil mnie z domu. Oczywisie taki kac ze hej. Musilem wracac do domu 6km piechota. Po drodze wymiotowalem kwasami zoladkowymi. W domu poszedlem sie myc w zimnej wodzie aby sie obudzic ale nic ;s Potem probowalem sie napic wody mineralnej aby sie nie odwodnic ale zaraz wymiotowalem. I tak caly czas, czegos sie napije albo cos zjem to zaraz wymiotuje. Pozatym mam zimne konczyny, ciarki na plecach, czuje mrowienie na dloniach, stopach i twarzy, kreci mi sie w glowie i caly czas mi sie chce wymiotowac ale zoladek juz mam pusty i nic nie moge zwrocic. Zasnac tez nie moge :s Wescie dajcie jakis sposob aby poradzic sobie z tym kacem bo chyba zaraz zdechne z wycienczenia. Ps. tak wiem, powinienem nie pic, ale wierzcie mi, teraz jak tak sie czuje to obiecuje sobie ze juz nigdy alkoholu do ust niewezme. Dodam ze to byla pierwsza moja bania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
bump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsahdfghf
trzeba przercierpieć teraz... nie ma rady moze wypij sobie miętę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsahdfghf
możesz jeszcze sobie zaaplikować czopka przeciwwymiotnego (bo po kroplach to pewnie znowu zwymiotujesz) co by móc się wody napić, aby się bardziej nie odwodnić spróbuj się położyć i to przespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
dobra, walne se ta miete i postaram sie zasnac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary, masz lepszą jazdę ode mnie. Tyle, że mi zaraz łeb rozpierdoli. Ale, że pijany się w zimnej wodzie myłeś(może chociaż nie kąpałeś), to mózg jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
a wlasnie, mam krople zoladkowe wziasc (takie mietowe) czy herbatke mietowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
wstyd sie przyznac ale wczoraj po pijaku z kuplem robilismy sobie nawzajem laski.Kumpel spuscil mi sie na ręke a ja jemu na twarz.Co ten alkohol robi z czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psedo fluorescens
mam podobne objawy kaca do ciebie:( na szczęście nie teraz:P wymiotuję wszytko wraz z kwasami żołądkowymi:O najlepszym sposobem jest poprostu przeleżenie w łóżku cały dzień, jutro powinno być dobrze, wieczorem spróbuj się napić wody, żeby się nie odwodnić PS. ja na twoim miejscu nie piłabym tej mięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssseeeeeeeewwwwwww
Co na kaca? Magnez i witamina b6 supradyn duzo wody sok pomidorowy A skoro rzygasz jak kot to pewnie sie zatrules.Wez krople bo zoladek tego nie zniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
Aha, nie no dziekuje za rady kochani ;* A tam na gorze ta sprosna wypowiedz to jakis podszywacz :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mialam takiego kaca
Mięty bron boze nie pij! Co za debil to polecił? Mieta wzmaga wydzielanie kwasów bedziesz sie jeszcze gorzej czul.Jesli juz ziola to rumianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
wiecie co mi pomoglo? wypilem setke wodki bo mi zostala z wczoraj, odrazu mi sie lepiej zrobilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
ahaa ;d dobrze ze akurat miety w szawce nie bylo :D Ale jakos przez ostatnie 30 min nie chcialo wymiotowac, moze dlatego ze troche o tym mnij mysle, ale nadal glowa boli ;/ i sucho w ustach mam ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
z ta setka wodki to kolejny podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
no i kto znowu sie podemnie podszywa, juz nie mam sily do was podszywacze :-( ale mam kaca moralnego z tym obciaganiem sobie penisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsahdfghf
nie jestem debilem, mi na problemy zoladkowe, rowniez po alkoholu, mieta pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
Nie no, nikt nie uwaza ze jestes debilem ;d ale racja, z tego co slyszalem to mieta pomaga wydzielac kwasy zoladkowe i one pomagaja w trawieniu jak czegos sie nawpychamy ale ja pusty zoladek mama ;/ Moze pozniej sobie strzele herbate mietowa, a narazie postaram sie wypic troszke przegotowanej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsahdfghf
mięta działa przeciwwymiotnie łośki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek *
helołłłłł ;d No wypilem z pol szklaneczki wody i zasnelem. Przed chwila wstalem ;d Ale lep dalej boli chodz juz troche mniej i wymiotowac mi sie nie chce, teraz jeszcze jakas mala kolacjka i herbatka i do lozeczka i ciekawe czy jutro juz bedzie wszystko dobrze ;d Swoja droga co polecacie na kolace aby troszke kaca wyredukowac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidory
z keczupem i popij sokiem pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykler123
boże ty pijesz jak jesteś jeszcze niepełnoletni no i powinienieś mieć nauczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoBoToMiA
Paradoks ustawy o wychowaniu w trzezwosci - dzieci mowią dzieciom jak pozbyc sie kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkacowany vadimek
Ostatnio miałem taki sam problem i poprosilem tate zeby spuscil mi sie do buzi bo podobno substancje zawarte w s*****e uśmieżają bół głowy. Dzięki Tato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×