Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kilka nurtujących mnie pytań.. pomocy, nie wiem jak się zachować w tej sytuacji

Polecane posty

Gość gość

A więc znam chłopaka od niedawna... ja mam 15 lat, on 17. ostatnio się spotkaliśmy i naprawdę bardzo miło wspominam ten czas. bardzo dobrze się przy nim czulam, jak chyba przy żadnym innym chlopaku do tej pory. jest świetnie zbudowany, i ma w oczach coś co tak mi się podoba.. I jego uśmiech :) 22 sierpnia ma wesele, i poprosił mnie żebym z nim poszła.. naprawdę bardzo chętnie bym to zrobila, ale jest kilka problemow. A mianowicie to, że po pierwsze wolalabym go lepiej poznać. jednak moi rodzice nie pozwalają mi zbyt często wychodzić na miasto.. później on wyjeżdża na 3 tygodnie do Irlandii i wraca tuż przed weselem.. po drugie: rodzice.. wstydzę się im powiedzieć.. nigdy nie rozmawialam z nimi o chlopakach, zdenerwują się jeśli teraz im powiem, że ktoś mnie zaprosił a oni wcześniej nie mieli pojęcia o istnieniu tego chłopaka.. I nie wiem jak im o tym powiedzieć.. I czy się zgodzą... A jeśli ne, to co ja mu wtedy powiem? i trzecia kwestia: nie będę tam znała nikogo oprócz niego . nie wiem czy coś kupić, jak się zachować i w ogóle... nic nie wiem. nie będę się umiała kompletnie zachować.... mam 15 lat, także... niech mi ktoś doradzi co zrobić w tej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź pobawisz się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje pytanie dotyczyło też innych kwestii.. pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie nie idź. tydzień przed szkołą, trzeba książki spakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh.. pomoże mi ktoś naprawdę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Porozmawiaj z rodzicami powiedz jak jest że ci na nim zależy, że chciałabyś pójść podaj adres gdzie ma się odbywać wesele jeśli będziesz z rodzicami szczera nie powinno być problemu. 2. Jeśli rodzice odmówią a tobie zależy na nim wytłumacz mu jak jest i np. zaproś do siebie niech twoi rodzice go poznają. 3. Co do prezentu złóż się z chłopakiem tak będzie najlepiej jeśli będziecie partycypować w kosztach i kup jakiś mały bukiecik. Jeśli dysponujesz oczywiście taką gotówką jeśli rodzice mieli by sponsorować imprezę z nimi uzgadniaj finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×