Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helele

Kluby w Białymstoku

Polecane posty

Mam pytanie od ilu lat wpuszczja do kluboów typy mad,rococo.kontakt,bada bing ,słyszałam ze od 21 ale jak jest w rzeczywistoci od 18+ wejde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdfygdrty
tygodniu podejrzewam ze tak, w pt i soboty trudno mi powiedziec bo bylam raz na leg. studencka, ale mialam wtedy 20 lat wiec moze i Ciebie wpuszcza ale jeszcze nie masz leg stud wiec nie wiem. po prostu powiesz ze nie masz i tyle. najwyzej poszukasz taoego klubu do ktorego Cie wpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak loft to klub z wyższej półki :classic_cool: sama elita tam się zbiera, a kolejki przed wejściem jak za PRLu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie to mi chodzi o piatek lub sobote słyszłam ze ten nowy club bada bing (naprzeciwko mad) od 18 ale nigdzie nie ma info o typ od ilu wpuszczaja;p.A w ciemno nie chce mi sie isc.A jak w M7 lub prognnozy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w M7 to nawet 15 latki wchodzą, tam w zasadzie sama dzieciarnia i panowie w dresach się bawią :) W kontakcie w soboty jest od 23 lat, nie wiem jak jest w pt. W Prognozach często sprawdzali leg. Nie wiem jak jest teraz, bo tam nie bywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha w roco chyba w ogóle nie sprawdzają dowodów. Choć nie jestem pewna, byłam tam 2 razy i nikt nigdy nic nie sprawdzał ;) Ogólnie w Białym jest dosyć bidnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba od 18. Mam więcej niż 21 więc nigdy się tym nie interesowałam ;) Jak masz dowód to pewnie wejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no to kurcze oni patrza na legitymacje a nie na dowody ??(musze isc na studia xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz leg, pokażesz dowód, co to za problem :| W czw są chyba tylko wejścia na legitymacje stud. Najlepiej wejdź na stronkę i poczytaj jakie są warunki wejścia do klubu i będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy.eighty
hej. do jakich klubów można wejść mając poniżej 18 lat? (mam na myśli 17)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katy eighty
fikoland, planeta urwisa, mc donald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy.eighty
Dziękuję za odpowiedź! Muszę koniecznie odwiedzić te miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 21 można spokojnie nagrać akcję i kilka stów wydębić za dyskryminację. kilku prawników opisało jak to działa, wystarczy poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×