Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koło 30 to potrzebne są już dowody

Polecane posty

Gość gość

A nie teoretyzowanie. Co sądzicie o ludziach którzy cały czas mówią o sobie jacy są inteligentni, rozwijający się ech i ach a w tym wieku nie mają żadnych sukcesów, ani na polu finansowym, kariery, naukowym, kulturalnym. Czy nie sądzicie że obie już nie mają prawa mówić o sobie jacy są wybitni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są do doooopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nadal mieszkasz z matka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie mieszkam z matką, mam własny dom, własna firmę, rodzinę, całkiem dużo oszczędności i z politowaniem patrzę na ludzi w moim wieku którzy się chwała że idą na kolejne studia albo dostają 200 PLN podwyżki, a mieszkają w norach albo u mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:48 I mimo wszystko nadal żal ci nadal pupę ściska :D musisz się dowartościować "biedniejszymi, gorszymi" , rodzice cię bili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem że to powo
gość dziś Dokładnie. Ja też mam swoje sukcesy, ale walidacja swojej osoby za pomocą niepowadzeń innych jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie te osoby za wszelką cenę waliduja swoją osobę wmawiajac samym sobie ze są super bo robią 10 nikomu nie potrzebne studia. Co to są sukcesy? Bo jeśli w tym wieku sukcesem jest samochód albo prawo jazdy to przepraszam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zdechniesz i robale cie zezra wiec wyluzuj poslady żałosny chwalipieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja chwale się rzadko, tutaj napisałem aby bardziej naświetlic o co mi chodzi. Ciągle na kafeterii ludzie piszą że się rozwijają a później się okazuje że żyją często poniżej średniej. Czym tu się chwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich ludzi o jakich pisze autor nikt na poważnie nie bierze. Zazwyczaj wzbudzają tylko uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×