Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WojtekKatowice

Kryzys w związku

Polecane posty

Gość WojtekKatowice

Witam,zwracam sie do was z problemem Mianowicie jestem juz z dziewczyną ponad rok, jest to nasz jeden z pierwszych jak i powazniejszych zwiazkow. Przezylismy razem wiele trudnych chwil w zyciu, zzylismy sie (nie chodzi o konkretnie o kłótnie) To ona własciwie zaczynała pierwsze kroki w strone abysmy byli razem, lecz nie o tym tutaj. Ostatnimi czasy zaczelo sie cos dziac, wyznala mi ze nie czuje sie tak jak kiedys [ trwa to okolo 2 tygodnie(co calkowicie rozumiem, bo inaczej jest na poczatku a inaczej juz pozniej, wiadomo,choc ona moze do konca tego nie moze sobie przyswoic)] Probowalem jej wytlumaczyc ze to po prostu zwykly chwilowy kryzys Zaproponowala zrobic abysmy zrobili sobie przerwe, widywali sie normalnie 1-2 razy w tygodniu.Ona chce byc razem ze mna,podobam jej się nadal, próbowala na sile (choć wiadomo ze na sile to nic nie da)lecz nie czuje tego czegoś. Ogólnie prawiłem jej dużo komplementów, wyznawalem jak ja kocham, w wakacje spotykalismy sie prawie codziennie przez cale dnie i podejrzewam ze po prostu bylo tego "dobrego" Przechodzac do sedna spawy chcialbym zasięgnąć rad co zrobić aby ją na nowo rozkochać Bo wiadomo pisząc czy to rozmawiając tak jak wczesnjej nic to nie zmieni Z drugiej strony nie prawiac jej komplementow albo prawiac je ciagle to i to moze wyjsc na minus wiec raczej ogranicze to wszystko aby bylo to raz a bardzo mile Wieksze przerwy w pisaniu (piszemy ogolnie calymi dniami, chyba ze no faktycznie nie ma mozliwosci) aby włączyla jej się tęsknota Ale wlaśnie,co więcej? Liczę na wasze rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskocz ją czymś, romantyczna randka a potem kilka dni milczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabierz ją gdzieś np. do teatru, kina, planetarium, wycieczkę na jeden dzień w góry, za miasto itd. kobiety lubią inicjatywę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij jej te linki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lista tematów do przegadania: ll - jak rozumiem miłość, czy ona dla mnie jest? - jak sobie wyobrażam dobrego męża, dobrą żonę? - jakie są twoje najlepsze i najgorsze cechy - podobnie jak to widzisz u drugiej strony? - wiara - jak z nią jest, czy ma związek z miłością? Jak będzie wyglądała w naszym związku? Jak w niej będziemy wychowywać dzieci? - moja historia, czyli przeszłość, jej najpiękniejsze momenty, ale również w niefajnym wymiarze (zranienia, krzywdy, nałogi) - moje poprzednie związki, w tym kwestia czystości w nich - czystość w naszym związku - jak sobie wyobrażam kwestie intymne między nami po ślubie? - dzieci w naszym przyszłym małżeństwie - co jeśli okaże się, że staramy się mieć dzieci i się nie udaje? Kwestia metod leczenia bezpłodności (również sprawa adopcji) - Reakcje na ewentualną nieuleczalną chorobę naszego dziecka? - kwestia pracy i wychowywania dzieci (ambicje zawodowe, rezygnacja z nich) - nasze relacje z rodzicami i rodziną (jaka ona jest?), jak wyglądają i mają wyglądać w małżeństwie?- utrzymywanie rodziny, jakie plany zawodowe? - relacje z innymi ludźmi (przyjaźnie) - bez jakich rzeczy, zainteresowań, hobby nie mogę żyć? - Jak sobie wyobrażamy spełnianie codziennych domowych obowiązków sprzątanie, jedzenie itp. Jak to realizować? - finanse, jak będziemy nimi kierować? - jak będziemy spędzać wolny czas, wakacje? - jak sobie wyobrażam nasz dom, mieszkanie, jego otoczenie (miasto, wieś?) - czego się najbardziej boję odnośnie naszej przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostań badboyem i lej ją po ryju, one potrzebują dramatów w życiu, innaczej sie nudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś frajer ziom
zacznij ją olewać, za dobry jesteś i za miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×