Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto jest dla was bardziej wiarygodny zespół Laska czy komisja Macierewicza

Polecane posty

Gość ggrrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyy
Macierewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie komisja Macierewicza, Lasek wije się jak piskorz, ciągle mówi strasznie nie składnie, i widać w jego oczach że boi się wyznać prawdę, bo stoi nad nim ktoś większy kto może go za tę prawdę rozliczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Macierewicz jeszcze nie w Tworkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za komuny już by go leczyli psychiatrycznie, wiemy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak po prawdzie
oczywiście Macierewicz. Lasek może mu co najwyżej buty czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacław23cm
przypominam , że warchołom , wichrzycielom i podżegaczom mamy obowiązek mówić nasze stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lasek i jego ludzie boją konfrontacji, a poza tym Parulski i jego ludzie naciskani zmieniają zeznania tak jak było z trotylem i wysokością brzozy także ta cała oficjalna wersja śmierdzi na kilometr!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio nawet moja moherowa teściowa powiedziała, że Antek to człowiek chory, podobno tak im ksiądz wyklarował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacław23cm
wzorowy ksiądz!tepi podżegaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antoni ze swoją ferajną odstawiają niezły kabaret, szkoda, że na trumnach prawie 100 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macierewicza O profesorze Wiesławie Biniendzie naukowiec otrzymał nagrodę Amerykańskiego Stowarzyszenia Inżynierii Lądowej ASCE w kategorii "za wybitny wkład techniczny" m.in. w dziedzinie rozwoju najnowocześniejszych konstrukcji kosmicznych z zastosowaniami w inżynierii lądowej. Dodajmy jeszcze, że ASCE to najstarsze (istnieje 160 lat) i jedno z najważniejszych amerykańskich stowarzyszeń inżynierskich, grupujące 140 tys. członków, publikujące ponad 30 czasopism naukowych i tysiące książek NASA idiotów nie zatrudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holuyhv
zdecydowanie bardziej wiarygodny jest Macierewicz, przecież Miller czy Lasek to tylko skopiowali rosyjski raport niemal kropka w kropke, to stek kłamstw i manipulacji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijta ludzie piwo, zgniatajta puszki i dokładnie patrzta,jak cię zgina - sami dojdziecie po ich zgięciach, że to był zamach. Pijaństwo czasem się przydaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skład komisji milera Analityk ruchu dwukierunkowego na drogach dwupasmowych, specjalistka od paralotni i spadochronów, wreszcie psycholog dorabiający w salonie kosmetycznym jako ekspert od odchudzania http://kontra-rekontra.salon24.pl/536486,psycholog-z-salonu-kosmetycznego-w-komisji-millera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w co gra Macierewicz, ale pod sąd powinien iść, tak szargać pamięć pilotów... Toż on z nich debili robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba tak zmienić prawo aby: Putin, Tusk, Komorowski,Kaczyński kontrolerzy ze Smoleńska, świadkowie zostali poddani publicznemu badaniu na wykrywaczu kłamstw, transmitowanemu na żywo w TV każde kłamstwo to wzrost napięcia prądu o kilka Volt, nawet KGB-owski mistrz manipulanci Putin by się złamał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość skład komisji milera Analityk ruchu dwukierunkowego na drogach dwupasmowych, specjalistka od paralotni i spadochronów, wreszcie psycholog dorabiający w salonie kosmetycznym jako ekspert od odchudzania http://kontra-rekontra.salon24.pl/536486 ,psycholog-z-salonu-kosmetycznego-w-komisji-millera xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a którzy to panowie, podaj nazwiska - zaraz sprawdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2008 r. Amerykańsko-Polskie Towarzystwo Techniczne uznało go za jednego z najbardziej zasłużonych naukowców amerykańskich polskiego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście nie komisja lotnicza tylko jeden co ma dowody znalezione na wycieraczce, drugi co wkreca Kraśkę a potem w telewizji Rydzyka przyznaje się że kłamał bo samolot leciał ponizej 100 m a on wymyślił, że ma dowód na to, że nie leciał, ten co mówi, że drzewa powycinali przed tragedią a potem co do metra ten samolot w tym samym miejscu rozwalili :( Żeby Polacy, gdzie co drugi ma co najmniej licencjat wierzyli w takie bzdety, to nadziwić się nie mogę. To kraj analfabetów się robi, wierzących, że jak profesór z hameryki to największy znawca katastrof lotniczych, bo pije piwo i bada puszki, albo ileś tam lat w bissnes klasie latał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa nie potrafisz znalesc składu milera Płk dr Olaf Truszczyński Ryszard Krystek Agata Kaczyńska Maciej Lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AGH odcięła się już od profesorka Rońdy, Marylend zwolniło Nowaczyka i nie chcą dalszej współpracy. Ciekawe na czym wyłoży się następny profesorek Binienda i cała reszta tych oszołomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po kolei: mgr Agata Kaczyńska prawnik – prawo lotnicze cywil Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych – Sekretarz Komisji W KBWL LP pełni funkcję Sekretarza Komisji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr inż. Maciej Lasek pilot samolotowy, inżynier lotniczy cywil Zastępca Przewodniczągo Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych W KBWL LP pełni funkcję Z-cy Przewodniczącego Podkomisji Lotniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi już przez te wszystkie bzdury jakie wygadują we wszystkich mediach Ci specjaliści jest całkowicie obojętne co tam się wydarzyło, zwisa mi kto jest winny, a kto nie. Zwyczajnie nie mogę tego już słuchać, niedługo otworzę lodówkę i wyskoczy mi Macierewicz... Jakaś paranoja smoleńska się z tego zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prof. dr hab. Ryszard Krystek inżynier cywil Politechnika Gdańska – Katedra Inżynierii Drogowej - Profesor Wykładowca akademicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płk dr Olaf Truszczyński psycholog lotniczy w służbie Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej – Dyrektor W KBWL LP pełni funkcję Przewodniczącego Podkomisji medycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pielęgniarką, mój mąż ratownikiem medycznym, a mamy w mieście 4 salony fryzjerskie. Czy to znaczy, że jestem fryzjerką, a mój ślubny golibrodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to co wyżej ale w skrócie Analityk ruchu dwukierunkowego na drogach dwupasmowych, specjalistka od paralotni i spadochronów, wreszcie psycholog dorabiający w salonie kosmetycznym jako ekspert od odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×