Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

który internet szybszy

Polecane posty

Gość gość

LTE czy Livebox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Ci szybkość jak się ma 10mb czyli minimum w liveboxie i tak na wszystko starcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo gram w taką grę i wydaję mi się że innym szybciej pojawiają się na stronie rzeczy bo mają LTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle ci się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Nie wiem jak to jest w liveboxie ale w mam LTE 15 MB/s bez limitu i bez opłat w Playu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRZE MI SIE WYDAJE ... bo klikam najszybciej jak się da widocznie u mnie pobirany jets czas w trakcie ładownaia dodatkowo a oni osiągają taki czas ze w życiu choćbym robił to w 0.01 sekundy nie zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość77 jak to bez opłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a robię to na granicy szybkosci, tak ze nawet nie spojrzę juz klikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale możliwe, że fale są szybsze od przewodów o ten ułamek sekundy. mi się wydaje, że telefony komórkowe też są jakoś szybsze od tych stacjonarnych, nie ma takich opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca roku bez opłat i limitów LTE w Playu - wystarczy poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajna oferta jeśli internet za darmo, jeszcze bez żadnych kabli, tylko z adapterem. naprawdę nie trzeba nic płacić i się na przez 6 miesięcy internet 15mb z masztu za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Nie pamiętam dokładnie bo mam w RBM ale oni na Playu pracują i mają wiele promocji od nich. Poczytaj na ich stronie. Wystarczy chyba mieć ważne konto na karcie i co miesiąc wbić kod - nie potrącają nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy jestem jak to oni robią, że internet z masztu jest taki szybki i wcale nie droższy, a nawet tańszy. jak chciałem sobie wziąść więcej niż 10mb to mi powiedziano, że łącza są za słabe i za daleko od centrali. To skoro kablami nie idzie więcej niż 10mb w wielu miejscach w kraju, to jakim cudem falami pójdzie. Fale mają mogą więcej i szybciej nieść informacji niż kable?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno jest pewne, jeśli internet z masztu będzie dobry tzn. będzie ciągle 15mb i tanio, to pożegnanie z liveboxem gwarantowane. Orange staje sie coraz mniej atrakcyjną i rzetelną firmą. tyle tylko, że innego internetu nie było u mnie w bloku, była netia, ale do nich też trudno mieć zaufanie, była vectra, ale nie wiadomo co oni dają, a ceny podobne. A play czy inny lte to wezmę na pewno, tak samo telefon stacjonarny wywalę i ciao kable oraz cały orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hushush
z tego co się orientuję jeśli chodzi np. o Vectre, to mają niezłe promocje. Znajomi też nie narzekają na działanie, więc czasem warto zaufać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krtm
Vectra ssie, u mnie w bloku byla tylko netia i vectra i wzielam te druga. Miesiac temu skonczyla mi sie dzieki bogu umowa, siedze w netii i juz nic nie przerywa i smiga jak marzenie.:) Takze nie ma sie co zastanawiac tylko netie brac, na linii orange mozna sobie od nich dropssa wziac taka ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Netiaaaaa to jest potęgaaa, Netiaaa najlepszaaa jeeeest! O le! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×