Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arabika

Kuchnia orientalna w Krakowie?

Polecane posty

Znacie w Krakowie jakąś godną polecenia restauracje specjalizującą się w kuchni orientalnej,do której można się spokojnie wybrać na niedzielny obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmakował mi już dość dawno indyjski ryż Basmati i jak tylko mam okazję to się na takie jedzenie wybieram. W Krakowie dobry ryż tego typu podają w Ganesh przy ul. Św Tomasza. Na stronie www.ganesh.pl jest trochę zdjęć lokalu i menu. Ogólnie ceny mają w miarę fajne, załóżmy za zestaw dla dwóch osób trzeba wydać 4-5 dych, to jak na Kraków nie jest drogo, umówmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka lokalu na wyjście w gronie znajomych, czy jakąś inną grupą to polecam Ganesh. To jest na rogu Floriańskiej i Św Tomasza – przestronna, zabytkowa piwnica. Oryginalna kuchnia indyjska, a więc dużo pysznych, doprawionych sosów – łagodniejszych i pikantniejszych. A do tego podają mega dobre koktajle i też słodsze przekąski – także dzieci też tutaj znajdą coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się w restauracji Ganesh. Bywam tam czasami z dziewczyną i jeszcze złych doświadczeń nie mieliśmy. W miarę szybko podają jedzenie, zawsze jest świeże, ładnie podane, ogólnie czysty lokal mimo że w piwnicy. Wystrój – klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłem w restauracji Ganesh, ale catering nam stąd zamawiają i naprawdę muszę przyznać, że jedzenie jest dobre. Raczej jestem tradycjonalistą w sprawach kulinarnych, ale te ich indyjskie lunche są dobre, smakują mi. Na pewno się kiedyś do nich do lokalu przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadamy z koleżankami na herbatę trochę porozmawiać do krakowskiego HotChili. Indian Chai fajnie przyprawiona herbata, ogólnie niepowtarzalny smak. Jestem fanką dobrych herbat i uważam, że lokal pod tym względem robi naprawdę niezłą robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×