Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KasiaPaw

Kurs języka angielskiego, moje doświadczenia

Polecane posty

Od kilku miesięcy uczę się języka angielskiego metodą 5s i dzisiaj chciałabym podzielić się swoją opinią będąc zachwycona efektami. To co mnie skusiło do metody 5s to jej opis. W interncie są zarówno bezpłatne sposoby nauki metodą 5s, jak i płatne kursy angielskiego w dość przystępnej cenie w stosunku do konkurencji. Na początek muszę wspomnieć, że nie jest to moje pierwsze podejście do nauki angielskiego. Próbowałam już SITA, ESKK, supermemo, profesor henry, do tego niezliczone fiszki, które najpierw robiłam sobie sama, a później kupowałam gotowe zestawy. Coś jednak było nie tak. Początkowo dużo przyjemności, ale z czasem było trudniej, gdy dochodzi więcej słówek i więcej materiału na którym zmuszona byłam operować. W efekcie po dwóch latach nauki, pomimo wzmożonych wysiłków, wciąż stałam w miejscu z angielskim. Aż przestałam się uczyć, bo skoro nie widzisz większych efektów, to każdy rezygnuje po czasie. Dwa lata temu znalazłam jednak metodę 5s i spróbowałam innego sposobu nauki. Cztery miesiące temu na urodziny mąż kupił dwa kursy angielskiego metodą 5s i zaczęliśmy się oboje uczyć. Jaki to dało efekt? Przede wszystkim stopniowo przestałam tłumaczyć sobie w myślach. Teraz, gdy oglądam film, gdy ktoś mówi po angielsku, to rozumiem to i w myślach nie tłumaczę. To jest zupełnie coś odmiennego, czego wcześniej nie doświadczyłam. Nie da się tego porównać do żadnej metody, tylko co najwyżej do języka ojczystego, gdy rozumiesz i nie tłumaczysz sobie tego na żaden inny język. Jak dla mnie metoda 5s okazała się rewolucyjna, ale to dla mnie. Być może dla Ciebie będzie lepsza SITA – od której notabene zaczynałam. To też bardzo dobre kursy angielskiego, ale o wiele droższe. Podsumowując: polecam Ci naukę metodami, które języka nie uczą tłumaczyć, ale odczuwać. Różnica jest olbrzymia! To jak mówić o jedzeniu i jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na tej stronie. ,,2 lata nauki w 2 dni" To jest slogan reklamowy dla naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morkaxx
Nie mam większych doświadczeń z tego typu kursami, ale chciałabym coś znaleźć pod kątem szlifowania języka i biznesu. Zastanawiam się nad takim kursem w TALK BACK http://talkback.pl/angielski-dla-firm/ Słyszałam, że posiadają świetne kursy pod kątem każdego biznesu. Co sądzicie o nich? Firma jest z Gliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka124
Uważam, że to świetne rozwiązanie dla osób pracujących w branżach- współpracujących z innymi krajami. W transporcie taka znajomość też na pewno jest mile widziana! Nie mam pojęcia czy tego typu firmy- http://www.banextransport.pl/ z takich usług np. korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na forum angielskiego http://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/ polecono kurs języka angielskiego online ENLINADO - bardzo efektywny kurs. W pół roku nauczyłem się angielskiego do poziomu komunikatywnego :) nie był to taki zaje... angielski ale bez problemu dogadałem się z anglikiem, później wyjechałem do Anglii i nauka dalsza poszła jak z płatka. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także szedłem tym kursem - polecam - swietnie ogarniete podstawy - to co najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak. Pracowałem w Polsce za marne grosze, kumpel załatwił mi prace za 9000zł miesięcznie ale angielskiego nie znałem i sie bałem jechać bo wiecie jak to w pracy jest, żona kupiła mi kurs z tej strony https://leadn.pl/p_uri/PnWjgqpZzmQrR014JAOa/e5kqy7h/?parametr= szczerze nauczyłem sie mówić komunikatywnie w 7 dni ale naprawdę zapieprzałem bardzo dobry kurs polecam oczywiście w pracy było ok i sobie dałem rady co ułatwiło mi to życie i miej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do szkoły TFLS, jest to jedna z lepszych szkół do jakiej trafiłam, są małe grupy i dobrzy lektorzy, zajęcia są bardzo ciekawe i nauka idzie mi gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o krebsie? Jestem ciekawa wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusiarekk
Ja jestem po 3miesięcznym kursie https://enlinado.pl/ i jestem zadowolony przez ten czas nauczylem sie fajnych metod nauki a do tego wiem jak znajdywac ludzi do wspolnej rozmowy to jest najlepsze cwiczenie im wiecej rozmow tym szybciej sie nauczymy wszystkiego takze polecam szlifowac umiejetnosci w ten sposob az w koncu bedziecie najlepsi w tym co robicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do TFLS po różnych doświadczeniach ze szkołami i polecam zdecydowanie. Nauczyciele wiedzą, o czym mówią, nie ma straty czasu na zajęciach. Podoba mi się, że lektor do każdego podchodzi indywidualnie i bardzo pomaga. Uczęszczam na zajęcia z czystą przyjemnością, a czas mi mija w mgnieniu oka. Naprawdę już bardzo dużo nadrobiłam zaległości. Zdecydowanie mój poziom bardzo się podniósł i wiem że dzięki nim wreszcie nauczę się swobodnie mówić po angielsku bez stresu. Atmosfera jest przyjazna, czuję postęp i to, że efektywnie wykorzystuję czas. Polecam! www.tfls.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallas
no ja na przykład jestem mocno zadowolona z Pi School - szkoła widać ze stawia na uczniów, ciekawie prowadzą zajęcia - zawsze wymyślą coś ciekawego. No i ilość kursów różnych...jest w czym wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naukę w TFLS. Zajęcia odbywają się w małych grupach i w przyjaznej atmosferze. Zawsze wychodzę uśmiechnięta i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polovka
ja jestem zadowolona z Pi School - i szczerze mówiąc wiele się u nich nauczyłam także warto moim zdaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Genialna atmosfera, super ludzie i przede wszystkim pani prowadząca:) Produktywne, owocne zajęcia. Jestem pewna, że nikt nie żałuje, że tam poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkejjsi
Ja chodzę drugi semestr do pi school i widzę efekty. Lektor nadaje tempo, fajnie tłumaczy. Podobają mi się zajęcia i oczywiście efekty mojej nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak. Pracowałem w Polsce za marne grosze, kumpel załatwił mi prace za 9000zł miesięcznie ale angielskiego nie znałem i sie bałem jechać bo wiecie jak to w pracy jest, żona kupiła mi kurs z tej strony https://leadn.pl/p_uri/PnWjgqpZzmQrR014JAOa/e5kqy7h/?parametr= szczerze nauczyłem sie mówić komunikatywnie w 7 dni ale naprawdę zapieprzałem bardzo dobry kurs polecam oczywiście w pracy było ok i sobie dałem rady co ułatwiło mi to życie i miej stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę TFLS. Bardzo pozytywne wrażenia. Ciekawe zajęcia, prowadzący zaangażowani i pomocni, ceny konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zdecydowanie przypadła do gustu szkoła TFLS. W krótkim czasie udało mi się dokonać postępu w nauce. Grupa była mała, dobrze dobrana pod względem poziomu. Sam kurs rzetelnie prowadzony zarówno pod kątem wiedzy teoretycznej jak i konwersacji z native speakers. Miałem super lektora - nativa, który potrafił zachęcić do mówienia. Później omawiał ze mną błędy, które najczęściej popełniałem, co też bardzo mi pomogło je wyeliminować. Jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony z wyboru TFLS, ponieważ zajęcia są ciekawe, przygotowane w sposób profesjonalny, a odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Dobrze mi się sprawdził przy angielskim kurs http://smart-language.pl/. Uzupełniłam nim zajęcia dla początkujących w szkole językowej i przyznam, że bardzo dobry. Najlepsze wyniki uzyskałam w grupie i prawdopodobnie jadę na wolontariat na początku nowego roku do UK. Nie boję się w ogóle mówić, chociaż wiem o brakach. Jak się boisz mówić to jest metoda idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oj to prawda, co dobry kurs to jednak dobry i tutaj na pewno bardzo pomoże nam w naszej nauce. Ja mam takie pozytywne zdanie na temat TFLS. Naprawdę polecam bo można się doskonale nauczyć języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.12.2018 o 18:57, Gość gosc napisał:

Oj to prawda, co dobry kurs to jednak dobry i tutaj na pewno bardzo pomoże nam w naszej nauce. Ja mam takie pozytywne zdanie na temat TFLS. Naprawdę polecam bo można się doskonale nauczyć języka

Dokładnie. Ja również polecam TFLS super szkoła dobrze nauczają i ceny chyba najniższe w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

Byłam na kursie w TFLS i oceniam szkołę bardzo pozytywnie. Super lektorzy, rozsądne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

TFLS to najlepsza szkoła, z jaką miałem do czynienia. To co ją wyróżnia to niewątpliwie wysoki poziom nauczania i świetni lektorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzio

Kusiarek, dzięki za polecenie Enlinado, kurs naprawdę wymiata. Kupiłem wczoraj, a dzisiaj jestem tak nakręcony, że szok. To będzie udany miesiąc nauki angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika
Dnia 21.03.2019 o 11:36, Gość gosc napisał:

TFLS to najlepsza szkoła, z jaką miałem do czynienia. To co ją wyróżnia to niewątpliwie wysoki poziom nauczania i świetni lektorzy.

Potwierdzam, super lektorzy uczą w TFLS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Ja akurat uczę się online z tutlo. Skusili mnie elastycznymi godzinami nauki. Fajne jest też to, że można osłuchać się z różnymi akcentami, co później bardzo ułatwia rozmowę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piona

Ja się uczę w TFLS, szkoła mi bardzo odpowiada - dużo przerabiamy materiału, ciekawie są prowadzone zajęcia, co jakiś czas urozmaicenia. całkiem ok to wygląda! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×