Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kurs krawiecki gowork, oplaca sie?

Polecane posty

Gość gość

jak myslicie? musze w koncu zaczac cos robic... moja babcia byla krawcowa, chyba mam to we krwi. Byl ktos moze na kursach gowork? Bo sa dosyc drogie i zastanawiam sie czy slusznie wolaja tyle kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszła krawcowa
Tez własnie sie zastanawiam nad tą opcja. Opinie o kursie są dobre. Większość zajęć to podobno zajęcia praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kursów krawoeickich jest teraz sporo do wyboru, wybierz najkepszy w swoim miescie, niekonicznie gowork. ja mysle ze moze sie oplacic, ale to tez zalezy czy w twoim miescie sa duze firmy i czy rzeczywiscie sama cos umiesz czy tylko spodnie podwinąć. moja siostra chodziła do takiej szkoły i tam wiele dziewczyn nie umialo ic ponadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientuje się ktoś ile trwa taki kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w obecnych czasach zawód krawcowej zaczyna się znów opłcać. Generalnie to licza się coraz bardziej umiejętności konkretne , moja siostra pracowała w firmie odzieżowej a teraz zaczeła sama szyć m.,In. Suknie wieczorowe. Ma sliczne materialy m.in. tkaniny marynarkowe, bawełniane w orgyainalnym wzornictwie. Nawet fajniej mieć cos uszytego bo jest orgyainalne . ona bierze te tkaniny z tej hurtowni http://migro-tex.pl z lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość houte disigne
Najlepiej iśc do jakiegoś mistrza krawiectwa czy projektanta mody, żeby się czegoś nauczyć. No ale to na pewno będzie drogie przedsięwzięcie. Słyszałam od znajomej, że była na kursie w Goworku, tylko że w Warszawie no i była bardzo zadowolona. Ja idąc za tropem takiej dobrej opinii o kursie tez się zapisałam, no ale ja w Siedlcach. No i czekam, i czekam i nie ma chętnych...:/ chyba nie odbede tego szkolenia. Rozumiem, że musi być pare osob, no ale ile można czekac. Jak się wkurz... to przepisze się do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w Siedlcach są super kursy krawieckie w umiem szyć chodziłam i dużo pracy ale się cieszę że dużo umiem fajna prowadząca polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola421
wg mnie nie opłaca sie. Lepiej na poczatek samemu ogarnąć postawy a dopiero potem brać się za płatne kursy. Wiele się z nich na poczatku nie dowiesz ;) ja zaczynałam od http://przepisnaszycie.pl/home i musze powiedzieć że przyjemnie mi sie uczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że się opłaca tym bardziej w dzisiejszych czasach kiedy np. tak popularne są ręczne robione akcesoria dla dzieci! Piszę to z perspektywy kilku miesięcy, bo wtedy byłam na kursie. Trafiłam do GoWork z polecenia koleżanki, bo była u nich na kursie projektowania wnętrz. Nie potrafiłam szyć kompletnie... ;/ ale jako młoda mama szukałam alternatywnego zajęcia dla siebie, które mogłabym połączyć z wychowywaniem maluszka. A, że w domu była stara maszyna do szycia to stwierdziłam, że może to jest to :) Trafiłam do grupy z super dziewczynami, zaprzyjaźniłyśmy się. Trenerka bardzo profesjonalna, z dużym doświadczeniem, krok po kroku tłumaczyła nam co i jak. Dla większości dziewczyn tak jak dla mnie były to początki. Już pod koniec kursu, każda z nas miała na koncie kilka własnoręcznie zaprojektowanych i uszytych ciuszków. Teraz pościel, ubrania i przeróżne akcesoria do domu i dla dziecka (nie tylko swojego ale obszywam też zaprzyjaźnione) szyję sama i jestem w trakcie otwierania małego biznesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na kursie krawieckim w Gowork i zgadzam się z poprzedniczką, umiejętność szycia w dzisiejszych czasach to dobry fach. Polecam, ja wyniosłam bardzo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już będziecie tak wyszkolone i gotowe do szycia to ja polecam zapisać sobie kontakt do firmy www.rozmaryn-tex.pl. Bardzo dobry firma oferująca nici z przędzy bawełnianej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam podzielić się wrażeniami po zakończonym kursie w UMIEM SZYĆ w Warszawie,chodziłam na kurs szycia detali na którym nauczyłam się szycia od podstaw jak i dokładnego szycia szczegółów. Równocześnie uczęszczałam na kurs konstrukcji odzieży i też wiele się nauczyłam, a najważniejsze zaczęłam pracę jako konstruktor odzieży w małej firmie, po okresie próbnym dostałam umowę na dwa lata. Serdecznie dziękuję Pani AGNIESZCE za ogrom wiedzy mi przekazanej, nie ukrywam że zajęcia były momentami trudne ale dzięki cierpliwości i profesjonaliźmie prowadzącej spełniłam swoje marzenia. POLECAM idźcie tam nie pożałujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrrottta
Podnoszę temat, bo chcę się zapisać na taki kurs w Katowicach, ktoś był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam w gowork, ale na innym kursie, niestety bardzo się zawiodłam, ale to może zależy od danego kursu. Wiadomo, że wykładowcy są różni. Kurs szycia zrobiłam za to (podstawy i poziom zaawansowany) w Splocie Artystycznym. Weekendowe zajęcia to koszt 500zł za 14h. Materiały są w cenie. Dużo się wtedy nauczyłam i pamiętam, że od razu zaczęłam szyć w domu, bo nabrałam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można się zapisać na ten kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapisałaś się na ten kurs? I kto go prowadził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro interesuje Cię szycie, ale sama nie szyjesz, to może otwórz szwalnię (np za pieniądze z dotacji) i zatrudniaj? :) To może być bardzo opłacalne, zwłaszcza, jeśli wyposażysz się w profesjonalne maszyny takie jak z www.bosmann.com.pl na przykład maszyny ultradźwiekowe do zgrzewania tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozorna oszczędność.Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa12
Ja bardzo polecam kurs krawiecki w NOVEJ CE we Wrocławiu. Bardzo dobrze wyposażone pracownie. Wykwalifikowana kadra. Wszystko szkoła mi zapewniła. Nic tylko się uczyć. Bardzo polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, brałam udział w kursie krawieckim Ist. GoWork.pl w Warszawie i mogę go spokojnie polecić. Większość zajęć to praktyka, właściwie to szyłyśmy od pierwszych zajęć. Po kursie jestem w stanie uszyć spódnicę, bluzkę, spodnie, a nawet koszulę. Bardzo polecam. Agnieszka Sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz zdobyć zawód technika już w rok! CZESNE i WPISOWE 0 zł. Polecamy kierunki: administracja, BHP, Florysta, informatyka, kosmetyka i wiele innych . U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zarejestruj się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zawód krawiec powraca do łask. Moja znajoma po studiach nie mogła znaleźć przez długi czas pracy i poszła na kurs krawiecki i teraz otworzyła u siebie w mieście i prowadzi poprawki krawieckie. Kiedy otwierała zakład to pomagałam jej zorganizować wszystko i z tego co wiem to wiekszość rzeczy kupiła przez stronę internetową https://www.sintex.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami,że warto nauczyć się szyć.W dobie,kiedy chińszczyzna zalała nasz rynek tandetną i toksyczna odzieżą,warto nauczyć się samemu szy według własnego gustu i zapotrzebowania.często wiele osób ma problemy z zakupem odpowiedniego rozmiaru.A jesli już się znajdzie swój rozmiar,to często nie lezy tak jak powinien i trzeba dokonywać poprawek we własnym zakresie. Prowadze kursy krawieckie od kilku lat i wiem ,ze jest tendencja wzrostowa i zapotrzebowanie na różnego rodzaju kursy i warsztaty.Jakiś czas temu miałam też przyjemność prowadzić kursy dla Goworku.Teraz firma tak się rozwinęła że juz nie mam czasu na współpracę.Polecam każdemu,(kto jeszcze się waha)skorzystanie z dobrych kursów,bo to bardzo dobra umiejętnośc dla każdej kobiety i nie tylko.www.szkoleniaprestigo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwując portale społecznościowe fb, instagram stwierdzam, że wraca poszanowanie dla polskich marek i firm szyjących odzież. W latach 90 zalał nas rynek wschodni i wiele zakładów krawieckich upadło dla tego, że bardziej opłacało kupić kupić bluzkę od przysłowiowego "chińczyka" niż od polaka...Niestety te ubrania nie mają ani dobrego gatunku ani dobrego wykonania. Teraz moda na polskie marki wraca i moim zdaniem trzeba się doszkalać w tym kierunku i szyć :). Ja szyję i ostatnio kupiłam sobie super maszynę is stanowisko krojcze z https://www.sintex.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam kurs szycia u Tatainy w FORMA, osoba z mega pasją i przede wszystkim kocha to co robi i potrafi uczyć! :) Miałam zrobić tylko kurs szycia od postaw, a własnie kończę drugi stopień i na pewno zacznę trzeci. Z kursu wyjdziecie z piękną i niepowtarzalną rzeczą. link do grupy Tatainy na fb: https://www.facebook.com/groups/294979877919014/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×