Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lek na hipokryzję Polskich mężczyzn

Polecane posty

Gość gość

Poproszę receptę na hipokryzję naszych kochanych Polaków.Jeżeli mężczyzna ***** kilkanaście lasek a potem chcę się ustatkować i pragnie tej ''wielce porządnej'' i ciągle argumentuję jak to zwykle umieją Polacy,co wtedy mu odpowiesz Kobieto?Jak reagujesz na dzisiejszą Hipokryzję w naszym Kraju?Recepta na hipokryzję Polaków poszukiwana.Jak uzasadnić i wyjaśnić takiego idiotę i hipokrytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poproszę receptę na hipokryzję naszych kochanych Polaków.Jeżeli mężczyzna ***** kilkanaście lasek a potem chcę się ustatkować i pragnie tej ''wielce porządnej'' i ciągle argumentuję jak to zwykle umieją Polacy,co wtedy mu odpowiesz Kobieto?Jak reagujesz na dzisiejszą Hipokryzję w naszym Kraju?Recepta na hipokryzję Polaków poszukiwana.Jak uzasadnić i wyjaśnić takiego idiotę i hipokrytę? XX najlepiej by było z nimi walczyć,oni są zakłamani i próbują wmówić kobietom że mają być im posłuszne,i że mają brać ślub tylko i wyłącznie z nimi,ale kurna która chcę męża który miał 10 lasek ale pragnie dziewic,która chcę debila i agresora,hipokrytę?polacy w genach to mają,ignorować ich i ich zawistne peeerdolenie,to zakompleksione typki,ignorować ich i ich gadanie prędzej czy później skończy się cała ta pisowska propaganda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakłamani Polacy zawsze mają wymówkę czyli jakieś puste teksty typu ''kłódka i klucz''.Ale jak by nie patrzeć to klucz który pasuję do każdej kłódki jest nic nie warty bo jest jak kameleon który może mieć każdą,czyli tak neutralny.Z kolei kłódka która była otwarta kilka razy jest wyluzowana i pasuję tam odpowiedni klucz który te ową kłódkę dopełnia :) Tak im tłumaczyć trzeba bo tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety powinny się szanować w taki sposób żeby nie dawać byle jakiemu gnojowi w klubie,rozumiem że dziewczyny lubią ale szkoda na takich,jest wielu normalnych np.ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Racja po co słuchać takich bzdur. gość dziś Nieźle to przerobiłaś zgadzam się z tym. gość dziś Jak mają ochotę to co im bronisz?W sumie prawda,po co z byle jakimś debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie skąd się bierze opinia że kobiety są głupie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest lek na hipokryzję?walczyć z nimi i mieć wyje**** jednocześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciekawie skąd się bierze opinia że kobiety są głupie? usmiech.gif xxx Kolejny hipokryta.Czemu głupie?Bo nie są posłuszne mężczyzną i nie zgadzają się z nimi w niektórych kwestiach?Nie macie racji Panowie WYPOWIADAJĄC takie a nie inne rzeczy.Mam prawo o siebie walczyć,ale uj z tym jak zostanę pewnie za to wyzwana od ''feministek'' i innych przysłowiowych dziewuch.Większość Polaków to hipokryci i nie da się z tym po prostu nie zgodzić.Sam to właśnie zaprezentowałeś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leku na głupotę Polaków nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię seks
A ja lubię seks i lubię Polki chodź nie dają łatwo i korzystam z nich ile się da.A żenić się nie chcę bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytałam poważnie o to nie na żarty.Jak coś moje wpisy to gość dziś i gość dziś .Proszę o jeszcze jakieś odpowiedzi i bez podszywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko normalny hiper vel zwariowany człowiek wie że nie warto być hipokrytą i nie jest zagorzałym obrońcą obcych cnot jak takiego znajdziesz i to jeszcze polaka to ci poleje wuuudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą wódą to do autora/autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak z tą wuuudką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wódki nie pijam.Wolę piwo albo wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temperówka, która ostrzy wiele ołówków to dobra temperówka. Ołówek temperowany wiele razy jest do d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to piwko i kiełbaski z grilla :D skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja który wyzwanlem was od głupich. Wytłumaczę wam coś co powinniście już wiedzieć, ale za wszelką cenę nie przyjmujecie tego do wiadomości a co za tym idzie oskarżacie nas o hipokryzje. UWAGA NOTOWAC DZIEWUCHY. Nie ma równości między kobietą a mężczyzna (może jedynie w kodeksach karnych), jesteśmy inni, mamy inne potrzeby, jesteśmy zwierzętami. Tak, w kwestii seksu mężczyźnie wolno więcej i tyle, oczywiście można za wszelką cenę udowodnić że kobiecie też wszystko wolno w tej kwestii ale zazwyczaj obraca się to przeciw im. Samcy lubią dominować to ich naturalna cecha i sama w sobie nie jest zła. Bardzo często bycie posłuszna wychodzi lepiej niż bycie samodzielna a chęć dominacji idzie w parze z poczuciem odpowiedzialności za grupę (rodzine). Wszystko to tzw kultura która tworzą zarówno mężczyźni jak i kobiety. Twój problem polega na tym że wymyśliłam sobie jakieś dziwne zasady i masz pretensje ze reszta nie chce się z tobą "bawic". Przykro mi bardzo ale to nie ty ustalamy tutaj zasady zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tego skąd jestem to nie powiem.Zrobiłabym ciasto i przyjechała ale nie spotykam się z ludźmi z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda bo na prawde chciałem sie spotkać i uważaj bo już się hipokryci schodą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Temperówka, która ostrzy wiele ołówków to dobra temperówka. Ołówek temperowany wiele razy jest do d.. Temperówka to kobieta a ołówek to mężczyzna.Porównywać ludzi do przedmiotów to już jest przeee...Typowy hipokryci zawsze jakiś argument znajdą nie ważne że nie prawdziwy ale ważne że znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja który wyzwanlem was od głupich. Wytłumaczę wam coś co powinniście już wiedzieć, ale za wszelką cenę nie przyjmujecie tego do wiadomości a co za tym idzie oskarżacie nas o hipokryzje. UWAGA NOTOWAC DZIEWUCHY. Nie ma równości między kobietą a mężczyzna (może jedynie w kodeksach karnych), jesteśmy inni, mamy inne potrzeby, jesteśmy zwierzętami. Tak, w kwestii seksu mężczyźnie wolno więcej i tyle, oczywiście można za wszelką cenę udowodnić że kobiecie też wszystko wolno w tej kwestii ale zazwyczaj obraca się to przeciw im. Samcy lubią dominować to ich naturalna cecha i sama w sobie nie jest zła. Bardzo często bycie posłuszna wychodzi lepiej niż bycie samodzielna a chęć dominacji idzie w parze z poczuciem odpowiedzialności za grupę (rodzine). Wszystko to tzw kultura która tworzą zarówno mężczyźni jak i kobiety. Twój problem polega na tym że wymyśliłam sobie jakieś dziwne zasady i masz pretensje ze reszta nie chce się z tobą "bawic". Przykro mi bardzo ale to nie ty ustalamy tutaj zasady zabawy. xxx Kolego drogi ja sobie nic nie wymyśliłam tylko tak powinno wyglądać jak tu się niektórzy wypowiadają.Nie Wy będziecie ustalać zasad bo jesteśmy k*****a wolnymi ludźmi i każdy robi to co chcę.Jeśli piszesz że mężczyzna może więcej to ja Ci zasugeruję to że jesteście z królestwa zwierząt,nie umiecie panować nad popędami jak czujecie zapach kobiety i jesteście zezwierzęceni.To Ty sobie zanotuj że nie każda Kobieta jest na tyle głupia żeby brać faceta którzy przerobił 15 kobiet a chcę mieć dziecko.Nie każda chcę mieć właśnie takiego syna jak Ty.Zezwierzęciliście się i macie notoryczne wymówki ale skończy się kiedyś to tępe peeerdolenie Polaków.Nie da się z wami po dobroci to trzeba ostro.''. Tak, w kwestii seksu mężczyźnie wolno więcej i tyle, oczywiście można za wszelką cenę udowodnić że kobiecie też wszystko wolno w tej kwestii ale zazwyczaj obraca się to przeciw im'' gdzie jest napisane że wam wolno więcej?Nie chcę mieć takiego syna jak Ty,zrozum i zakoduj sobie ze to wy sobie sami wmawiacie że możecie więcej a tak na prawdę nie możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie dyskutuj z debilami chyba że jesteś taka sama debilka jak Oni.Polaków nie przegadasz oni mają otępiałe mózgownice,chcą rządzić światem to są ludzie nie zrównoważeni psychicznie.Jak nie chcesz mieć dziecka z takim to weź sobie białego ale z innego kraju i nie zawracaj d**y na kafeterii bo zaśmiecasz.PS.Podziwiam za to że w ogóle chciało Ci się zakładać temat,bo z taki sk***yyysynami to nie da się rozmawiać bo oni nie umią zrozumieć drugiej osoby i będą ci ciągle wpajać te kłamstwa i bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Będę walczyć z takimi bo skończy się ich dyktatura to są nie wdzięczne stwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie zrozumiałas. NIKT CI NIE KARZE się z nami zadawać, nikt. Możesz omijać nas z daleka i nienawidzić prawdziwa nienawiścią ale na końcu to i tak obrocie się przeciwko Tobie. Brak rodziny, dzieci, miłości, przytulania, wspólnoty itp itd Zaraz odezwą się głosy że lepiej być sama niż z byle kim i takie tam różne mądrości. Skoro wam.lepiej to po co w ogóle zawracanie sobie głowę facetami, tym czy są hipokryzji czy nie są. Ja jak czegoś nie potrzebuje to mi to lata jakie to coś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie wrażenia, że Polki 26+ na portalach randkowych są takie jakby...uszkodzone? Nie są już jakieś mega piękne, nie bije od nich energia, nie śmieją się. Są często bardzo niezależne i jakoś mocno nie kryją i tego, że w sumie to same już nie wiedzą czy potrzebują faceta. Na spotkaniach nie starają się powoli poznac drugiej osoby tylko robią wyczuwalny casting z cyklu "nadajesz się na męża czy nie? tylko szybko bo mnie czas goni". Tak jakby po jednym spotkaniu to dało się poznac. Z jednej strony rozumiem, że 30stka się zbliża, żadna nie chce zostac starą panną tymbardziej, że wszystkie koleżanki spamują facebooka zdjęciami pierścionków zaręczonywch czy dzieci, ale kurde...pośpiech i ciśnienie daje tylko odwrotny efekt. Spotkania z 20stkami są totalnie inne. Pełne luzu, radości, czujesz, że dziewczyna chce się po prostu dobrze bawic rozmową, czegoś o tobie dowiedziec, a jak będzie fajnie to się chętnie umówi jeszcze raz. Takie zero spiny, dajmy się znajomości w naturalny sposób rozwinąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆIOI
gosc 18 59 polacy szukaja wymowek dobrze ze autorka zalozyla temat bo trzeba to zniszczyc i podpisuje sie pod to sama przeszlam podobne rzeczy NIE MA ŻADNEGO USPRAWIEDLIWIENIA DLA MĘŻCZYZN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I nie zrozumiałas. NIKT CI NIE KARZE się z nami zadawać, nikt. Możesz omijać nas z daleka i nienawidzić prawdziwa nienawiścią ale na końcu to i tak obrocie się przeciwko Tobie. Brak rodziny, dzieci, miłości, przytulania, wspólnoty itp itd Zaraz odezwą się głosy że lepiej być sama niż z byle kim i takie tam różne mądrości. Skoro wam.lepiej to po co w ogóle zawracanie sobie głowę facetami, tym czy są hipokryzji czy nie są. Ja jak czegoś nie potrzebuje to mi to lata jakie to coś jest. xxx Nikt Wam nie karzę obrażać kobiet gdzie tylko się da.Youtube,Gazety,Telewizja itd.Brak rodziny?Słuchaj!Wolę nie mieć rodziny niż mieć męża który kocha mnie nie za to że jestem taka i taka i bez powodu tylko za to że mu dzieciaki urodziłam.Widzisz różnicę?Bo ja tak.Nie zawracam tylko piszę prawdziwą prawdę a jak Ci się to nie podoba to wyjdź stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆIOI
NIE MA ŻADNEGO USPRAWIEDLIWIENIA DLA MĘŻCZYZN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×