Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ludzie...

Polecane posty

Gość Asiaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zdałam sobie sprawę, że większość ludzi jest cudowna. Wy też:-) Dzięki za to że jesteście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nie nie było. Miałam doła a ludzie stad mnie rozweselili. Ty też sprawiłeś, że się uśmiechnęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze. zdrówka , radości i miłości Ci życzymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy sądzi po sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ;) nie miałem szczęścia sprawić żebyś sie uśmiechnęła ale też uważam że życie jest piękne świat jest piękny ludzie są spoko Pozdro z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka szmata, daje szpary czarnym w disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj_rente to Ci napiszę,że Twoj komentarz też wywołał uśmiech mój;-) Życie jest piękne, nawet gdy wydaje się inaczej to zawsze karta może się odwrócić. Wszyscy na to zasługują. Wiem że piszę jak na prochach jak to ktoś sugerował, ale wierzę że kazdy ma szczęscie na wyciągnięcie ręki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowe okularky
loodzie to hooje a świat to szambo, co wy palicie za towar i gdzie to kupujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleofobowy
A co to znaczy "każdy sądzi po sobie" bo ja myślał że ludzie so jacy so ^^ niezależnie od tego co nas spotkało i kto co nam zrobił. Świat jest jaki jest. Sądzić po sobie się nie da. Bo jak spotkam samych chamów to nie znaczy że na świecie same chamy. I vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zapomniałam się podpisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:22 ja jestem urodzonym i nieuleczalnym optymistą, znajomi sie śmieją, że jako dziecko wpadłem do kadzi z magicznym napojem :) I powiem tak ( po 3 piwach ale świadomie) agresja budzi agresje ale uśmiech ( szczery ) zawsze budzi uśmiech I tego motto sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olefobowy
A odnośnie których postów się nie podpisałaś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jest tak - jaką energię wysyłasz taka wraca. ( vadim zeland );) czyli po polsku lażdy ma to na co zasłużył.niestety mało kto to rozumie i stąd ta agresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0;22 to ja Asiaaaaaaaa, co ja bym dała żeby moj mąż był optymistą. On wieczny malkontent. Trzy lata po ślubie a ja mam dość:( ciagle mu cos nie pasuje, może po prostu ja mu nie pasuje. Smutne to, ale cóż takie jest życie. Moze jeszczce coś się zmieni w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaaaaaaaaa
Znów się nie podpisałam. Autorka "na prochach";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleofobowy
Aha znaczy że jak ktoś przyłuż do rany i pomocny a go w ciemnym zaułku zabiją dla paru stów to znaczy że taką energię wysyłał że ma to na co zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dopiero 18lat ( skończone) i każdy soe śmieje, że z tego wyrosne. Nie chce dorosnąć ;) chyba nawet sie nie da bo ka noe potrafie sie dołować.moje okulary zawsze są różowe a szklanka zawsze do połowy pełna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaaaaa
dawaj_rente Mam nadzieję, że taki pozostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:33 nie jestem bogiem nie umiem odpowiedzieć ale na 99% nie był to końca tak kryształowy...jak gdzieś ktoś kogoś zabije sąsiedzi mówią " to taki uczynny człowiek" nic nie jest takim jakim sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty może lepiej jednak te prochy zacznij POWOLI odstawiać. Dawki zmniejszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za towar palisz i gdzie kupujesz? naiwny ignorant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleofobowy
No ale jak był okej to co? Za sam brak idealności nie ma złej karmy że tak powiem. Nie ma idealnych. Ten Twój optymiz nie oznacza braku skazy na diamencie. Bo tak to każdy musiałby zginąć. Przed Bogiem jaki jesteś? Nie bez skazy. I co z tego? Nic. Wystarczy że bliźniego nie ruszasz ale to nie znaczy że bliźni nie ruszy Ciebie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleofobowy
Czyli prawo naturalne. Taki termin prawniczy. Ale i filozoficzny. Chyba też religijny. Acz każdy można rozpatrywać osobno. Jak znajde link(i) tu podrzucę coś o kwestii (nie)istnienia Boga. Ja wierzę acz nawet Abraham nie od zawsze był wierzący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olefobowy
Większość naukowców zgadza się z tym że Wszechświat powstał w WielkimWybuchu na co dowodem jest promieniowanie tła. Jaka przyczna Wybuchu. Mówią np. że to zderzenie strun. Teoria która przenosi problem na inny poziom, bo skąd się wzięły rzeczone struny. Niektórzy mówią że to Bóg spowodował Wybuch inni mówią że nie było przyczyny. David Hume mocny sceptyk, ale nigdy nie negował przyczynowości. Tylko że przyczyna Wybuchu powinna mieć nieskończoną energię, bo jeśli byłaby skończona to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×