Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz98x

Maly penis... problem

Polecane posty

Czesc mam problem. A wiec juz niedlugo konczyc bede 18 lat a moj penis ma 13 cm z kawalkiem. Boje sie ze nie zaspokoje przyszlej dziewczyny ; ( Czytalem ze z wiekiem penis maleje.. To w wieku 30 lat bede mial 10 cm ????? : < Dam rade zaspokoic swoja dziewczyne przez penetracje? Czy urosnie mi jeszcze penis ? Prosze o normalne odpowiedzi bardzo mi na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze współczuję, ale jak widzisz skoro ty z nim żyjesz to znaczy, że pokolenia mężczyzn w twojej rodzinie również, a nawet się rozmnażali przekazując te geny aż do ciebie. Szału zdecydowanie nie ma, podejrzewam, że tak naprawdę jest jeszcze mniejszy, bo jak wszyscy faceci źle mierzysz dodając sobie nieco, zwłaszcza ci z małym... na pocieszenie dodam, że ptak nie maleje z wiekiem, wręcz nieco odwrotnie, tzn im facet starszy tym potem mniej się kurczy w stanie spoczynku, pewnie te naczynia się w nim rozciągają jak skóra w ogóle. Ale to już w wieku mocno dojrzałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz chlopcze co poradzic? Ja bym Cie rzucila. Moj facet ma 18 cm I jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj czystosc do slubu z dziewczyna, ktora rowniez chce dla meza byc pierwsza. Wowczas obojgu Wam bedzie zalezec na wzajemnym szacunku, godnosci i milosci. A nie na cm meskiego zwisu. Swoja droga opieranie uczuc na dlugosci kwalka czesci ciala jest zenujace. I to jak widzisz jest domena obecnych czasow. Szanuj sie i szanuj przyszla zone. Bedziesz super mezem i ojcem stawiajac na wartosci a nie na centymetry i Wszechmocny obojgu Wam wynagrodzi czystosc ogromą miloscią i rodziną. Pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama jagódki
Dasz rade z dziewczyną wybieraj te pozycje w których jesteś w niej głęboko np na pieska misjonarska z uniesionymi nogami a penis być może urośnie te 0,5 cm 1 cm nie martw się mój mąż też mam małego ale współżycie z nim i jest w stanie zaspokoić moje potrzeby głowa do góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaspokoic moje potrzeby < fascynujacy seks chlopie zfrustrowany zal mi Cie, juz Masz kompleksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal to ludzi, ktorzy szukaja modeli do zwiazku a potem nie potrafia utrzymac zwiazku bo nie maja zadnego szacunku do siebie ani do innych. Opieranie zwiazkow na centymetrach jest żenujace i trwa tyle ile tych cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki niektorym ze przez takie komentarze ludzie maja mysli samobojcze. Zaspokoje kobiete penetracja czy nie? nie bede czekal do slubu .. Moj penis nie jest mniejszy niz 13 cm poniewaz dobrze mierzylem na wiele sposobow. od boku 14 a od brzucha 13 z kawalkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×