Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pytanie. Czemu kobiety czują się tak atrakcyjne jak na swoich selfie?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego kobiety zachowują się i mają takie wymagania przy poszukiwaniu faceta, jak gdyby wyglądały tak jak na swoich zdjęciach profilowych? Przecież to jest często niebo a ziemia. Czy to przez nachłonięcie się bzdurnych komplementów pod zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz ta sama , makijaz i fryzura moze byc inne Szukaj laski z takim zdjeciem profilowym http://imgur.com/DtFRl87 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie jest na odwrót, zawsze uwazalam ze lepiej wygladam na zywo niz na zdj. bardzo ciezko mi jest tak zapozowac zeby ladnie wyjsc. jesli juz to bez usmiechu. masakra. ale spojrzcie na to. nie ma brzydkich kobiet tylko zawsze kasy brak. jak z tenisistki o dosc zwyklej/swojskiej urodzie mozna zrobic seksi lachona: http:// sporto wefakty.wp.pl/ sportowybar/601219/slowacka-tenisistka-zaskoczyla- fanow-pokazala-polnagie-zdjecie http:// theh shq.com/ d/22371-1/ daniela-hantuchova-0002.jpg?g2_imageViewsIndex=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy jeszcze myślicie, że na żywo wyglądacie lepiej niż na tych zdjęciach? No to ja już wiem skąd te kosmiczne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakich zdj? ja nie mam żadnych profilowych. a jak juz robiłam jakieś z reki to srednie wychodza. natomiast jak patrze na siebie w lustrze to sama sie sobie podobam, co wiecej w realu nie mam problemow z plcia przeciwna. natomiast co do zdj. to jestem niefotogeniczna najczesciej. przez 10 lat mam gdzies 30 zdj na ktorych wyszłam b.ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak w burdelu, panienka stoi w oknie, stroi miny i czeka klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:13 Tylko ci się wydaje, że w realu wyglądasz lepiej niż na zdjęciach. Kobieta nie może wyglądać lepiej w rzeczywistości niż na fotce, bo tak się wyginacie, stroicie takie miny, ucinacie niewygodne fragmenty, nakładacie jakieś filtry, że to jest niemożliwe. Spotkałem się w życiu z kilkunastoma kobietami z neta łącznie i każda wyglądała o połowę gorzej w realu niż na zdjęciach. Trafił się jeden wyjątek. Inni ludzie potwierdzają tę regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
retuszują swoje foty przez 2h dziennie wrzucaja na fejsa i potem chwala ale jestem piekna niszcze wszystkie laski na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i potem na podstawie tych fotek szukają modela 185 wzrostu z podwójną średnią krajową i mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem taka piekna, że tylko mega przystojniak ma u mnie szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłem jak nie ma ładnego uśmiechu, krzywe zęby albo brzydka twarz to do każdej foty robi dziubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fotach myślisz ładna musi być a jak zobaczysz panne realnie to chwytasz się za głowe bo to dwie różne osoby. Kłamstwo selfie XXI wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygladam lepiej w realu a zdjęć nigdzie nie zamieszczam właśnie przez to ze zle wychodzę a na żywo nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O bosze ale ryj ta na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego podbijacie do tych wylansowanych? Nie do dziewczyny ze zdjecia o 14:41? Ta grubaska nie ma wymagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz byłem zalogowany na badoo, parę lat temu, gdy były jeszcze oceny zdjęć, a nie profilów. I napisała do mnie taka laska. Wchodzę na profil, a tam średnia ocen zdjęć 9.8/10, nagrody dla najatrakcyjniejszej użytkowniczki, najbardziej odwiedzanej, wybrednej itd. wszystkie możliwe, ch*j pamięta co tam jeszcze było, laska boska na zdjęciach, kilkanaście tysięcy odwiedzin w profilu tygodniowo, komentarzy naj*banych o jej cudowności bóg wie ile, pisałem z nią jakiś czas, wymagania wysokie oczywiście. Spotkaliśmy się i kto przyszedł na spotkanie? Szara myszka, brzydkie zęby(dlatego wśród zdjęć nie było ani jednego z otwartymi ustami), brzydka figura, biust zanikający, cera paskudna....Ale wymagania nabite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:32 Na żywo nie masz zastrzeżeń, ale skąd wiesz, że oceniasz się słusznie, skoro te kobiety są dowodem na to, że w ogóle nie potrafią się obiektywnie ocenić. Skąd pewność, że akurat ty obiektywnie się oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słońce, ale ja jestem z tego pokolenia, ktore nie lubi retuszowac zdj. Powiem wiecej nigdy mi sie nie chcialo bawic z programami do obrobki. Nie robie dziobkow. Po prostu jedyne ce robie to taka smutna powazna mine, jakby zamyslenie, wtedy ladnie wychodze. Wiem jak wygladam. NIe rusza mnie twoje gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mam tak samo. :D Dobrze wyglądam jedynie na tych zdjęciach, które zrobił mi ktoś znienacka lub ukrycia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i potem każda oczekuje takiego mega przystojniaka z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robie zdj z pokazaniem zebow bo nie umiem tak miesni utrzymac, wygladam wtedy jak down, duzo lepiej wyglada u mnie usmiech bez szczerzenia klow. mam male rozwarcie stawow skroniowo-zuchwowych, kazdy moj dentysta to potwierdzi bo maja ze mna gehenne, jak i przy obciaganiu po 3 min odpada mi szczeka. takze nie kazda kobieta jest przystosowana do tego by szczerzyc kly. zabki mam zdrowe mocne i ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można obciągać wstyd i hańba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kazdy facet wymaga w zwiazku obciagania. i nie ma to tamto, ze ci szczeka odpada po 5/10 min. takie zycie. szczescie maja laski z szerokim rozstawem szczek. u mnie jest kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:32 Bo one podobno sa przekonane o swojej z******tosci dzięki komentarzom pod zdjeciami a ja nigdzie swoich zdjęć nie zamieszczam i widze siebie normalnie a nie przez pryzmat durnych komentarzy w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bzdura chyba zboczency i *****cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzilabys robiac loda masakra co sie dzieje z tymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facet powinien się wstydzić robić minete? :D jakie tu poojeby piszą. Właśnie dobrze że robi a nie kloda w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu nie dałbym sobie zrobić loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo masz malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kocham faceta, to calego, a nie ze pomijam jego pra.cie. wtedy mam ochote wycalowac go calego. ale co wy wiecie o milosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×