Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hyde park****

mam za bardzo wymuskane brwi, jak je pogrubic?

Polecane posty

Gość hyde park****

od lat reguluje sobie peseta brwi, ale sa "przeregulowane" tzn za cienkie :O chcialabym wrocic do bardziejj naturalnego "look'u", czego uzyc? ktos tu ma doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoko
po pierwsze przestan skubac, bo skonczysz bez brwi. Zeby je pogrubic mozesz uzyc kredki, jezeli chcesz cos trwalszego to henna- mozesz poprosic kosmetyczke, zeby zostawila ja na dluzej, wtedy skora 'zlapie' kolor, rozwiazaniem na zawsze jest makijaz permanentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarmużątko
smaruj brwi olejem rycynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarmużątko
nie uzywaj kredki, bo bedzie ona wycierac nowo rosnące wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko od razu majijaz pernamentny?? a nie lepiej od dzis przy ich regulacji zostawiac choc o 1 rzadek wloskow wiecej??Ty nie bedxiesz sie czula zaniedbana z odrostami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
"po pierwsze przestan skubac, bo skonczysz bez brwi." No nie pisz do mnie jak do idiotki, chyba logiczne, ze skoro chce je pogrubic to nie mam zamiaru ich jeszcze bardziej oskubywac:O Problem w tym, ze jak bylam mlodsza to wydawalo mi sie, ze jak bede miala takie wyskubane to bede wygladac na bardziej zadbana ale bez przesady nie mam nitek, sa tylko "za bardzo zrobione" Teraz bardziej podobaja mi sie takie naturalne, grubsze Co najgorsze chyba nie beda w stanie odrosnac, bo przez te lata skubania odrastaja mi tylko takie slabe jasniutkie, ktore usuwam peseta, jezeli sa mocno "poza granica", dlatego nie wiem czy ten olejek rycynowy pomoze, ale chyba go sprobuje Myslalam raczej o jakis specjalnych zelach do brwi itp. , ktore podkreslaja kolor a jednoczesnie pogrubiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
makijaz permanentny totalnie odpada, chyba napisalam, ze chce uzyskac bardziej naturalny wyglad a nie jeszcze bardziej sztuczny..? za henna tez nie przepadam myslalam raczej o jakis specjalnych zelach do brwi, ktos z was stosowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarmużątko
po dluzszym czasie stosowania olejku będą grubsze i ciemniejsze :) henna też trochę pogrubia, bo 'oblepia' włoski ale jak masz takie cieniutkie to na początku sam olejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
"brwi nie zeby - odrosna" no problem w tym, ze juz chyba nie odrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
jarmuzatko, ale skad wiesz ze odrosna po olejku? probowalas? slyszalam sporo dobrych opini o rycynoym, ale ciezko mi uwierzyc ze by tak sobie odrosly z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesli negujesz wszystkie zdania to po co tu pytasz??staramy sie pomoc jakos. skoro nie zapuszczalas ich do tej pory skad ta penosc ze nie odrosna?Ty widzisz pojedyncze wloski bo pewnie od razu sie ich pozbywasz. daj sobie chociaz 2 ,3 tyg jak nie bedzie w miare dobrego rezultatu to bedziesz myslala co dalej. moja znajoma jest blondynka ,,ma tez jasne brwi.takze nie lubi henny,stosuje kredke grafitowa-ale nie maluje calych brwi a jedynie dorysowuje wloski cienkie ,pozniej poprawia pedzelkiem.efeky jest b ladny.o olejku rycynowymm mowila mi tez babcia-ale akurat polecala mi do rzes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba nie z niczego
Skoro masz tam wloski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
ratowniczka medyczna a gdzie napisalam, ze nie zapuszczalam? :O napisalam, ze mi odrastaja, ale jasne wloski, a wyskubuje tylko te ktore sa mocno poza granica... i co zlego w tym, ze nie jestem zainteresowana premanentnym i henna? kiedys mialam henne i wiem ze to nie to, jest troche za ciemna Chodzilo mi raczej o jakies zele pogrubiajace, mialam nadzieje, ze ktos tutaj podobnie pogrubia sobie brwi i ma jakies wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
ratowniczka medyczna ta kredka grafitowa juz bardziej mi podpada, ale o co chodzi pozniej z tym pedzelkiem? ale chyba trzena miec niezla wprawe, zeby tak sobie dorysowywac wloski, poza tym c\y to moze wygladac naturalnie? nie chcialabym, zeby ktos kto stoi blsko mnie widzial, ze mam cos narysowane na twarzy myslalam raczej o jakims zelu z pedzelkiem, ktorym mozna pogrubic brwi ale ok, dzieki za odpowiedzi poszukam jeszcze na youtube i innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw miedzy wloskami muskasz kredka cieniutkie kreseczki.oraz delikatnie jasne wloski,rozcierasz rownie delikatnie specjalnym pedzelkiem do brwi..no nie wiem jak wytlumaczyc to dokladnie.:) poszukaj na yt jak malowac brwi.jak znajde cos-posle Ci linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
ratowniczka dzieki za linka pastafarianka wlasnie takich prostszych trikow szukalam znalazlam jednego linka z youtube, dziewczyna calkiem fajnie pogrubila sobie brwi pedzelikiem i czyms co wyglada jak brazowy cien do powiek http://www.youtube.com/watch?v=nMeoRldns-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyde park****
hmm wlasnie dojechalam do konca filmiku, pomysl jest niezly ale wg mnie troche ma za ciemne te brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×