Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneta0201

masażysta

Polecane posty

Gość aneta0201

Witam mam pytanie do zawodu masażysty.Jestem w 3 gimnazjum a moje pytanie brzmi tak : Jaką szkołę muszę wybrać by zostać masażystą ? Muszę iść do liceum do technikum czy do zawodówki ? Czy muszę iść na studia żeby zostać masażystą ? Proszę odpowiedzcie mi na to pytanie Jaką szkołę powinnam wybrać by być masażystą i czy to musi być jakaś szkoła masażu ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakiego rodzaju chcesz wykonywać masaże. czy takie zwykłe relaksacyjne czy też takie lecznicze/rehabilitacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest technikum masażu lub studia fizjoterapia ale to już rehabilitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabosiak
Tak na prawdę w tym zawodzie możesz pracować nawet po samych szkoleniach zakładając, że opanujesz też teorię i poświęcisz sporo czasu na praktyki. Zrób szkolenie zawodowe, sprawdź swoje umiejętności i staraj się jak najszybciej rozwijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedziesz chciala potrenowac udostepnie ci przednią czesc mego ciala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huckelberry Finn
idz na kill bill tarantino byl geniuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę być masażystą wyłącznie po zawodowych szkoleniach? Oczywiście zakładając przejście przez jakąś dłuższą praktykę zawodową? Kiedy możemy się spodziewać efektów i poprawy sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hongariat
Pewnie, że można, ale pracy również mnóstwo. Będziecie budowali doświadczenie, uzupełniali wiedzę, dokształcali się - musicie umieć perfekcyjnie realizować masaże. W przeciwnym wypadku swoich celów nie osiagniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawodowe szkolenia robiliśmy w Beauty lux, tam to wszystko wyglądało tak, jak powinno. Najważniejsze, że w tym momencie zdecydowanie jesteśmy tam, gdzie powinniśmy być. Każda technika to ogrom pracy włożonej w naukę, ale wszystko jest do zrobienia. Cele zrealizujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×